Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaslar Para Lazım verirmisiniz
Allah Rızası için Fakire bir sadaka dostlar :) :)
100 para lazım bir ürün alcam sitede
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hele bir sakin, Bugün üye olup para koparmaya mı çalışıyorsun ne yapıyorsun?
- Kendine fakir ve dilenci kavramı koyulmasından veya kendine demenden hoşlanıyormusun birde gülücük emojisi atıyorsun...
Bu hallere de mi düşecektiniz. Tamam paraya ihtiyacınız olabilirde daha yeni gelmişsin hele bir dur...
Kesinlikle Multi olduğundan şüpheliyim.
1
1
1
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2018 Saat: 22:21)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hele bir sakin, Bugün üye olup para koparmaya mı çalışıyorsun ne yapıyorsun?
- Kendine fakir ve dilenci kavramı koyulmasından veya kendine demenden hoşlanıyormusun birde gülücük emojisi atıyorsun...
Bu hallere de mi düşecektiniz. Tamam paraya ihtiyacınız olabilirde daha yeni gelmişsin hele bir dur...

kardes ne alakası var  :D mutli olsam burda olmazdım ;) 
kardes ürün satın alcam sanal para lazım site parası yani sitedeki ürünü alcam xD
neyse boşver , eşşege altın semertle vur essek yine essek :QWE:QWE
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kardesim Keske Konuyu Açmasaydın Açtığına Pisman Ederler Benden Söylemesi!
Örnek Bir Konu;Tıkla(Tüm Yorumları Oku Anlarsın)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Merhabalar. Yorum ve Konu açarak para kazanabilirsiniz.

Kuralları okumayı unutmayınız!

İyi Forumlar...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2018 Saat: 22:24)xefsanex3 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-03-2018 Saat: 22:21)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hele bir sakin, Bugün üye olup para koparmaya mı çalışıyorsun ne yapıyorsun?

kardes ne alakası var  :D mutli olsam burda olmazdım ;) 
kardes ürün satın alcam sanal para lazım site parası yani sitedeki ürünü alcam xD
neyse boşver , eşşege altın semertle vur essek yine essek :QWE:QWE
Bu nasıl bir yazı
Dikkatli ol bence ya uyarı alacan ya ban
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2018 Saat: 22:25)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardesim Keske Konuyu Açmasaydın Açtığına Pisman Ederler Benden Söylemesi!
boşver dostum :QWE
bi 50 tl atarmısın kardes :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2018 Saat: 22:25)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardesim Keske Konuyu Açmasaydın Açtığına Pisman Ederler Benden Söylemesi!

Keşke konuyu açmasaydın diye bir dünya yok ki artık konuyu açmış günah gitmiş yani istediğin kadar söylemlerde bulun sonuçta bu konu açıldı mı açıldı geçmişe dönebilme şansın olmadığı için keşke lafını kullanmaya gerek yok boş yere ağzını ve ellerini yorarsın.
- Ayrıca: Konuyu açıklamadan 100 para lazım diyip hiç bir şeyi söylemeden para istemek saçma. 
Daha yazı yazmayı bilmiyorsun gelmiş eşşek semert diyorsun. Kendinize biraz çeki düzen verin yıl olmuş 2018 hala saçma saçma işler peşinde koşturuyorsunuz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2018 Saat: 22:27)'Arting Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar. Yorum ve Konu açarak para kazanabilirsiniz.

Kuralları okumayı unutmayınız!

İyi Forumlar...

teşekkürler ( bi 20lik atarmısın pasam çaktırmadan )
bu arada logo isteği konusuna mesaj attımda yaparsanız sevinirim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence bu hesap multi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2018 Saat: 22:29)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Keşke konuyu açmasaydın diye bir dünya yok ki artık konuyu açmış günah gitmiş yani istediğin kadar söylemlerde bulun sonuçta bu konu açıldı mı açıldı geçmişe dönebilme şansın olmadığı için keşke lafını kullanmaya gerek yok boş yere ağzını ve ellerini yorarsın.
- Ayrıca: Konuyu açıklamadan 100 para lazım diyip hiç bir şeyi söylemeden para istemek saçma. 
Daha yazı yazmayı bilmiyorsun gelmiş eşşek semert diyorsun. Kendinize biraz çeki düzen verin yıl olmuş 2018 hala saçma saçma işler peşinde koşturuyorsunuz.

sana eeşek diyen olmadı kendin uyduruyorsun çok begendirdiysen kendine deriz sıkıntı etme dostum şimdi konumdan ötelersen sevinirim . !

(15-03-2018 Saat: 22:31)Samet_pro Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence bu hesap yüzde yüz multi eski hesap:
Kobrahack
Diye suphelniyorum

Kafkafkafkaf.qeqeq.we.qwe ezik !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2018 Saat: 22:32)xefsanex3 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

sana eeşek diyen olmadı kendin uyduruyorsun çok begendirdiysen kendine deriz sıkıntı etme dostum şimdi konumdan ötelersen sevinirim . !

Düzgün konuş
Daha ne dediğini kendin bilmiyorsun
Metin Abi seni uyardı
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Ben Sunu Demek İstedim Abi Yine Asipatron Gelip Yorum Atıp İnsanların Moralini Bozar Diye Söylemistim Okadar Yani.SP İsteyenleri Sevmiyorya Onu Demek İstedim.
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2018 Saat: 22:33)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ben Sunu Demek İstedim Abi Yine Asipatron Gelip Yorum Atıp İnsanların Moralini Bozar Diye Söylemistim Okadar Yani.SP İsteyenleri Sevmiyorya Onu Demek İstedim.
Aslında o da haklı...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Uydurmak mı "eşşege altın semertle vur essek yine essek" bu nedir bana söyler misin?
- Hakaret mi edelim ne istiyorsun?
Senin anladığın dilden mi konuşalım sana.
Ünlem işareti ve noktayı yanyana kullanmakta ayrı ironi. Burası TDK değil fakat saçma ***** yazılar yazacağım derken kişiliğinizden ödün veriyorsunuz burada.
Ötelemek nedir?
Sen kimsin ki beni her hangi bir konudan kovabilme hakkına sahip olduğunu sanıyorsun
Daha doğru düzgün cevap verebilme kabiliyetin yok, sadece yaptığın "Q:WEQW" randomu atmak..
Senin anladığın dilden cevap vereyim:
"boş eşek yorga gider üzerinde bir görev bulunmayan kaygısız kişi, rahat rahat, istediği gibi yaşar."
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bizim zamanımızda rep puanları vardı bir işe yaramazdı sadece postbitte çok gözüksün diye her açtığımız konunun veya verdiğimiz desteklerin sonunda rica olarak isterdik bazen istemezdik ama insanlar yine verirlerdi bazende çekilişlere katılırdık oradan +10 rep falan çıkardı mutlu olurduk bir işimize yaramamasına rağmen. fakat hiçbir zaman dilenmezdik şimdilerde forumda market sistemi yüzünden bu tarz postlar sayısını arttırdı emek verin arkadaşlar kolay lokmaya alışmayın. KİMSE SİZE DURUP DURURKEN PARA ATMAZ bu çok ciddi bir mesele ha forum ha oyun ha gerçek hayat emek vermeyene pasta yok.
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
1
PGM
Teşekkür verenler:
Bi' tatil yapsın gelsin bakalım ^^
Kendine biraz çeki düzen vermesi amaçlı.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
Ne sanal paraymış be :d
Dilenecek kadar küçültüyor üyeleri :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sanarsın senin tüm masraflarını karşılıyor altı üstü bir sanal'da kullandığın bir para bunu kendin kazanabilirsin.Konu açarak yorum yazarak çok kolay zaten.1 ayda istediğin parayı yaparsın ve hakkınla almış olursun şimdi başkalarının sanal parasını kullanmak istiyorsun buda bir bilişim suçun'a girebilir birde dalga geçer gibi random atıyorsun burada ciddiyet var troll bir forum değil eğer öyle bir forum istiyorsan git araştır bul.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Bu aralar dilin fazla uzadı gözüm üzerinde haberin olsun. Yaptığın yorumlara dikkat et yoksa tatil kaçınılmaz.
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping