Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bana Destek Olurmusunuz ;)
Merhaba Arkadaslar Ben Kendi Site Masraflarını Karşılamak İcin Bana Destek Olurmusunuz?
Bana Destek Olurmusunuz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Olalım bakalım :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2018 Saat: 14:51)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olalım bakalım :)

Teşekkür Ederim ;)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bahada olun :) en sonda
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Site masrafıyla sp nin ne alakası var onu anlamadım.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2018 Saat: 15:06)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Site masrafıyla sp nin ne alakası var onu anlamadım.

Hocam herhalde destek sitesinde reklam falan filan
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2018 Saat: 15:06)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Site masrafıyla sp nin ne alakası var onu anlamadım.
Nasıl sp toplayacağını şaşırdı insanlar.
Birkaç gün sonra xx hastası arkadaşıma sp topluyorum diye konu açılırsa şaşırmam.
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

(11-03-2018 Saat: 15:11)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Birkaç gün sonra xx hastası arkadaşıma sp topluyorum diye konu açılırsa şaşırmam.
İsterseniz @admin @ismaililhan abimize sorabilirsinz okadar destek sitesi reklami ve tüm 10tl.net sitelerinde reklam aliyorum forum icin ne gerekiyorsa aliyorum yoksa bu konuyu durduk yere acmazdım!
@ASiPaTRoN
@Murat#Baykam
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
olmam çalış kazan :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2018 Saat: 15:18)ByPoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: olmam çalış kazan :)

Zorla Bagis Yapın Demiyoruz Amaciniz Post Kasmakmi Bagis Yapmicaksiniz Ozaman Ne Yorum Atiyorsunuz!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Adminleri gereksiz yere etiketlemendeki mantık nedir? Sp konu açarak, mesaj yazarak kazanılan bir sistemin ürünü. "Bana sp verin, sp sp sp" diyerek değil.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2018 Saat: 15:17)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

İsterseniz @admin @ismaililhan abimize sorabilirsinz okadar destek sitesi reklami ve tüm 10tl.net sitelerinde reklam aliyorum forum icin ne gerekiyorsa aliyorum yoksa bu konuyu durduk yere acmazdım!
@ASiPaTRoN
@Murat#Baykam

Bak gel bir hesaplayalım :

Günde 5 , 6 konu açsan 3 SP(bir konunun kazancı) X 10 Konu = 30 SP

Bir kaç tane de yorum yazsan = 35 SP

Şimdi gidip kendine reklam alabilirsin zaten destek sitesi reklamı 35 SP gayette ucuz şimdi dilenmeye gerek kalmadı oldu bitti.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2018 Saat: 15:20)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Adminleri gereksiz yere etiketlemendeki mantık nedir? Sp konu açarak, mesaj yazarak kazanılan bir sistemin ürünü. "Bana sp verin, sp sp sp" diyerek değil.

Tahminem Sizin Sorunuz Var Abi SP İsteyenlere Sinirleniyorsunuz Rahatsiz Oluyorsanız Gidin Ozamn Adminle Konusun Dükkandan Urunu Kaldirsin, Bu Konuyu Kilitlettir Ozaman!

(11-03-2018 Saat: 15:21)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-03-2018 Saat: 15:17)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@ASiPaTRoN
@Murat#Baykam

Bak gel bir hesaplayalım :

Günde 5 , 6 konu açsan 3 SP(bir konunun kazancı) X 10 Konu = 30 SP

Bir kaç tane de yorum yazsan = 35 SP

Şimdi gidip kendine reklam alabilirsin zaten destek sitesi reklamı 35 SP gayette ucuz şimdi dilenmeye gerek kalmadı oldu bitti.
Haklisinda abi Okadar Kişi SP İstiyorum Diye Konu Açt8lar Bizde Acalim Dedik Anında Sinirlenip Yorum Atıyorlar?

Tahminem Sizin Sorunuz Var :) Abi SP İsteyenlere Sinirleniyorsunuz Rahatsiz Oluyorsanız Gidin Ozamn Adminle Konusun Dükkandan Urunu Kaldirsin, Bu Konuyu Kilitlettir Ozaman.
@asipatron
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hiç bu zamana kadar fikrimi belirtmemiştim de... Kaan'a da katılıyorum bu arada, Sp olayı biraz pireyi deve yapmak oldu. Bir yan Sp yi değerli hale getirmeye çalışıyoruz bir yandan bu konular, o yüzden boş yere tartışmaya da gerek yok aslında, baktığınız zaman güzel bir şey tabii üyeler kendi aralarında az da olsa eğleniyorlar, kimsenin "Sanal Parası"'na da karışamayız istediği yere kullanır, bir şeye izin verildiyse suistimal etmemek lazım, gelin bu konuları açmayalım bundan sonra, zaten pazar kısmına ekleyebiliyorsunuz, boş yere bunu da engellemeye gerek yok...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2018 Saat: 15:27)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hiç bu zamana kadar fikrimi belirtmemiştim de... Kaan'a da katılıyorum bu arada, Sp olayı biraz pireyi deve yapmak oldu.  Bir yan Sp yi değerli hale getirmeye çalışıyoruz bir yandan bu konular, o yüzden boş yere tartışmaya da gerek yok aslında, baktığınız zaman güzel bir şey tabii üyeler kendi aralarında az da olsa eğleniyorlar, kimsenin "Sanal Parası"'na da karışamayız istediği yere kullanır, bir şeye izin verildiyse suistimal etmemek lazım, gelin bu konuları açmayalım bundan sonra, zaten pazar kısmına ekleyebiliyorsunuz, boş yere bunu da engellemeye gerek yok...
Zaten Bidaha Acmam Abi Pisman Oldum Açtığıma Konu Kilitleyebilirsiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping