Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Arting Rank Seti v0.1 İstek Olursa PSD Eklenecek.
Arkadaşlar Merhaba.
Bugün Yapmış Olduğum Rank Setini Paylaşıcam.
İstek Gelirse PSD Paylaşıcam.
RANK SETİ:
4aPom4.png 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olmuş,ellerine sağlık :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2018 Saat: 23:43)Colastin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel olmuş,ellerine sağlık :)

Bu yorumları görmek beni mutlu ediyor. Teşekkürler...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok Güzel Olmusta Keske Link Verseydiniz :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Boyutu bence biraz büyük olmuş ama onun dışında güzeller.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2018 Saat: 23:56)jennasunny31 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Boyutu bence biraz büyük olmuş ama onun dışında güzeller.

(10-03-2018 Saat: 23:56)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok Güzel Olmusta Keske Link Verseydiniz :D

[quote pid='635295' dateline='1520711768']
Arkadaşlar çok istek olursa vericem demiştim :). Neyse yeni rank seti yapıyorum xd
[/quote]
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şablon olarak gayet iyi, çizgi biraz sırıtmış orada. Yıldızlar beyaz olabilir, eline sağlık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2018 Saat: 00:31)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şablon olarak gayet iyi, çizgi biraz sırıtmış orada. Yıldızlar beyaz olabilir, eline sağlık.

v2 efsane bir şekilde geliyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yıldızları daha seyrek olarak koyarsan daha güzel olur, eline sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2018 Saat: 00:42)Rankings Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yıldızları daha seyrek olarak koyarsan daha güzel olur, eline sağlık

Teşekkürler. 2.Cisine Bakınız Birazdan Paylaşacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle yazının altında ki çizgiyi yazının eni ile orantılı yapabilirdin, yıldız boyutları da biraz daha küçülebilirdi, yıldızlar arası boşluk ranktan ranka değişiyor bu da kötü bir ayrıntı olmuş, sol tarafta ki amblem yeride ranktan taşmış, fontu da iyi seçebilirmişsin, fikir güzel uygulama kötü. Eline sağlık. Umarım daha iyilerini yaparsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2018 Saat: 00:56)Codeless Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle yazının altında ki çizgiyi yazının eni ile orantılı yapabilirdin, yıldız boyutları da biraz daha küçülebilirdi, yıldızlar arası boşluk ranktan ranka değişiyor bu da kötü bir ayrıntı olmuş, sol tarafta ki amblem yeride ranktan taşmış, fontu da iyi seçebilirmişsin, fikir güzel uygulama kötü. Eline sağlık. Umarım daha iyilerini yaparsın.

Teşekkürler Üstad. v2 yi paylaştım...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2018 Saat: 23:56)jennasunny31 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Boyutu bence biraz büyük olmuş ama onun dışında güzeller.

Boyutu ayarlanıyor hocam sıkıntı yok.
-Güzel olmuş ellerine sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
paylaş baba psd :) kullanak bea
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App