Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elinde çiftlik scripti olan varsa bakabilir mi?
Öncelikle konu yeri yanlış ise moderatörlerden özür diliyorum, en uygun yeri burası olarak gördüm.

Yakın zamanda yeni bir projeye başlayacağım, diğer siteler gibi yumurta ve süt üretip gerçek para kazanmalı bir sistem değil smiley.gif benim düşündüğüm daha farklı bir proje.

Domain ve Hosting hazır, ama bana bir çiftlik scripti lazım. Eğer elinde çiftlik scripti olan varsa bana Pm yolu ile ulaşabilir mi? Eğer ücretsiz script veren olursa o kişiyi projeme dahil edebilirim. Veya elinde ucuza (20-30 Tl) script olan varsa satında alabilirim.

Dediğim gibi eğer elinde olupta bana ücretsiz verebilecek olan varsa o kişiyi hiçbir ücret almadan projeme dahil edebilirim.

Çiftlik scripti olan arkadaşlardan Pm bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorum Silinsin!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2018 Saat: 21:24)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-03-2018 Saat: 21:03)bigbangx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle konu yeri yanlış ise moderatörlerden özür diliyorum, en uygun yeri burası olarak gördüm.

Yakın zamanda yeni bir projeye başlayacağım, diğer siteler gibi yumurta ve süt üretip gerçek para kazanmalı bir sistem değil smiley.gif benim düşündüğüm daha farklı bir proje.

Domain ve Hosting hazır, ama bana bir çiftlik scripti lazım. Eğer elinde çiftlik scripti olan varsa bana Pm yolu ile ulaşabilir mi? Eğer ücretsiz script veren olursa o kişiyi projeme dahil edebilirim. Veya elinde ucuza (20-30 Tl) script olan varsa satında alabilirim.

Dediğim gibi eğer elinde olupta bana ücretsiz verebilecek olan varsa o kişiyi hiçbir ücret almadan projeme dahil edebilirim.

Belki İsine Yarayabilir!
link düzenlendi-ripbyrustavi

@bigbangx

Verdiğiniz linkteki script hala satılmaktadır. Warez link paylaşımı yapmayalım.

Ayrıca böyle siteler dolandırıcı oluyor diyebiliyorum en son çiftlik bank yakalanmıştı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2018 Saat: 21:27)Ripbyrustavi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-03-2018 Saat: 21:24)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-03-2018 Saat: 21:03)bigbangx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle konu yeri yanlış ise moderatörlerden özür diliyorum, en uygun yeri burası olarak gördüm.

Belki İsine Yarayabilir!
link düzenlendi-ripbyrustavi

@bigbangx

Verdiğiniz linkteki script hala satılmaktadır. Warez link paylaşımı yapmayalım.

Ayrıca böyle siteler dolandırıcı oluyor diyebiliyorum en son çiftlik bank yakalanmıştı.

Hmm Bilmiuordum Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel+
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App