Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir kadının vahşiçe öldürüldüğü an
Link tedbir amacıyla kaldırılmıştır.
Wmaracı'nda paylaşmışlar, böyle şeyler çok izlerim bestgore gibi sitelerden fakat orada 3 erkeğin kızı bir nevi ölüme terketmesi gerçekten içler acısı. Can korkusu vardır elbet fakat dışarıdan bir taş alıp kafasına vurmak zor olmamalı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her ne kadar diğer büyük forumda-forumlarda paylaşmış olsalarda burada böyle şeyleri uygun görmüyorum bence, Aramızda yaşça küçük olan kardeşlerimiz var onların psikolojik sorunlarınıda düşünmek gerekiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-03-2018 Saat: 23:28)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her ne kadar diğer büyük forumda-forumlarda paylaşmış olsalarda burada böyle şeyleri uygun görmüyorum bence, Aramızda yaşça küçük olan kardeşlerimiz var onların psikolojik sorunlarınıda düşünmek gerekiyor.

Görünürde herhangi bir kan vs. içermediği için +13 kategorisine alınmış bir video. Bu forumda minimum yaş 13 olduğunu düşünerek açtım yine de psikoloji bozacak birşeyse izlemelerini tavsiye etmiyorum fakat haberlerde bunlardan daha beter şeyler yayınlanmakta. Alışmış artık çocuklar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
burası ilegal forum deil arkadasım git ilegal foruma orda ac bu konuları !!!!

yaşı kücük insanlar var  @admin kaldırılmasını rica ediyorum lütfen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-03-2018 Saat: 23:49)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: burası legal forum deil arkadasım git legal foruma orda ac bu konuları !!!!

Legal yasal demek yalnız?
Video linkini de kaldırıyorum ayrıca.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-03-2018 Saat: 23:51)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-03-2018 Saat: 23:49)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: burası legal forum deil arkadasım git legal foruma orda ac bu konuları !!!!

Legal yasal demek yalnız?

pardon legal i basmamıs illegal

(02-03-2018 Saat: 23:31)Ka4p3 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-03-2018 Saat: 23:28)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her ne kadar diğer büyük forumda-forumlarda paylaşmış olsalarda burada böyle şeyleri uygun görmüyorum bence, Aramızda yaşça küçük olan kardeşlerimiz var onların psikolojik sorunlarınıda düşünmek gerekiyor.

Görünürde herhangi bir kan vs. içermediği için +13 kategorisine alınmış bir video. Bu forumda minimum yaş 13 olduğunu düşünerek açtım yine de psikoloji bozacak birşeyse izlemelerini tavsiye etmiyorum fakat haberlerde bunlardan daha beter şeyler yayınlanmakta. Alışmış artık çocuklar.

orda bildigin canlı canlı bıcak sokuyor ! belli yani baya ve psikoloji bozacak şekil olaylar bunlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-03-2018 Saat: 23:49)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: burası ilegal forum deil arkadasım git ilegal foruma orda ac bu konuları !!!!

Bu forumda minimum yaş 13 sanıyordum belli ki sen çitayı iyice aşağı çekiyorsun. Kaldırılabilir bir sıkıntı yok. Bu arada ( ! ) kullandığın için rapor edeceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-03-2018 Saat: 23:54)Ka4p3 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-03-2018 Saat: 23:49)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: burası ilegal forum deil arkadasım git ilegal foruma orda ac bu konuları !!!!

Bu forumda minimum yaş 13 sanıyordum belli ki sen çitayı iyice aşağı çekiyorsun. Kaldırılabilir bir sıkıntı yok. Bu arada ( ! ) kullandığın için rapor edeceğim.

et et kardesım et sıkıntı deil benim zaten insanlara güvenim kalmadı burdaki 1 kisininde yüzünü gördüm ya yazık size

ayrıyetten burayı illegal forum zannetme yani böyle baylaşımları git illegal forumda paylaş zaten adam cok belli eskidende illegal işler yapıyordu sımdıde aynı degişen bişe yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Galiba benim yüzümü gördün. Uyarı konusuna gelirsek, sizin başkasına hakaret edip onu küçük düşürmeye hakkınız yok. Emin olabilirsin ben görevimi yaptım. Burada kayırmaca vb. bir durum yok.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-03-2018 Saat: 00:40)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Galiba benim yüzümü gördün. Uyarı konusuna gelirsek, sizin başkasına hakaret edip onu küçük düşürmeye hakkınız yok. Emin olabilirsin ben görevimi yaptım. Burada kayırmaca vb. bir durum yok.

arkadasım sana diyecegim bişe yok haydi kolay gelsin. zaten görevinizide kötü yapıyorsunuz benim gözümde sevilmiyenler arasına girdiniz alkıslıyorum haydi eywallah
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yetkilileri yargılamak sana kalmadı,aldığın uyarıdan ders çıkarman dileği ile.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-03-2018 Saat: 01:07)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-03-2018 Saat: 00:40)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Galiba benim yüzümü gördün. Uyarı konusuna gelirsek, sizin başkasına hakaret edip onu küçük düşürmeye hakkınız yok. Emin olabilirsin ben görevimi yaptım. Burada kayırmaca vb. bir durum yok.

arkadasım sana diyecegim bişe yok haydi kolay gelsin. zaten görevinizide kötü yapıyorsunuz benim gözümde sevilmiyenler arasına girdiniz alkıslıyorum haydi eywallah

Uyarılar hatalarınızdan ders almak içindir fakat tam tersini sergiliyorsunuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
zaten forumun gidiş hatı kötüleşti yapacak bişe yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
he bu arada bu icerigi paylaştıgı icin bir ceza fln yokmu bu arkadaşa ? @helper

bas baya insanın öldürme videosunu atıyor buraya ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-03-2018 Saat: 04:41)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: he bu arada bu icerigi  paylaştıgı icin bir ceza fln yokmu bu arkadaşa ? @helper

(Son Düzenleme: 03-02-2018, 10:52 PM, Düzenleyen: ASiPaTRoN.)
Video kaldırıldı. +13 videosu olduğuna güvenerek paylaşmış bunun için ceza uygulayamayız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-03-2018 Saat: 09:30)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-03-2018 Saat: 04:41)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: he bu arada bu icerigi  paylaştıgı icin bir ceza fln yokmu bu arkadaşa ? @helper

(Son Düzenleme: 03-02-2018, 10:52 PM, Düzenleyen: ASiPaTRoN.)
Video kaldırıldı. +13 videosu olduğuna güvenerek paylaşmış bunun için ceza uygulayamayız

anlıyorum neyse bütün şeyler bizim üzerimize geliyor yapcak bişe yok sanki ben hedefim. iyi geceler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping