Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ücretli Sıfırdan Profesyonelliğe PHP Canlı Sanal Kurs
Kendi PHP bilgimi kâra çevirmek için herkese ücretli canlı canlı sanal kurs vermeye karar verdim. TeamViewer gibi programlar üzerinden canlı şekilde eğitim vermeyi mantıklı buldum açıkçası. Video izleyince adam yapamadım felan diyor.

Haftanın her günü veya belli günlerinde bir saat belirleyeceğiz. O saate göre dersler verilecek. Eğer adam o gün açık olamazsa bir sonraki gün yine aynı saat derse devam edeceğiz. Bu saatler günler tamamen karşılıklı orta bir zaman bulup belirlenecek.

Temel Eğitim: 30 ₺ (15 peşin, 15 eğitim bittikten sonra)
Orta Eğitim 70 ₺ (35 peşin, 35 eğitim bittikten sonra)
Yüksek Eğitim 150 ₺ (75 peşin, 75 eğitim bittikten sonra)

Ödeme Yöntemleri:
İş Bankası | Ininal

Gerekli Program:
TeamViewer
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı satışlar.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-03-2018 Saat: 21:29)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı satışlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı satışlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu kodlama kurslarını, sanaldan değilde gerçek hayattan versen bir çok kişi gelebilir.
Hayırlı satışlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorumu cevaplayabilirmisin temel soru sormak istiyorum.
1. Saatler nasıl olucak kaç saat olucak (Mesela sen saat 1'de uygunsun ama senin dersini/kursunu alan öğrenci diyelim 2'de uygun ne olucak 2'de ders verebilecekmisiniz? yoksa sizin saatlerinize göre mi hareket edilecek?)
Bu arada arkadaşın cidden bir bilgisi var yani kurs'u alırsanız yararınıza olur herşey. Şimdiden başarılar ve kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özür dilerim o konuyu belirtmeyi unutmuşum. Haftanın her günü veya belli günlerinde bir saat belirleyeceğiz. O saate göre dersler verilecek. Eğer adam o gün açık olamazsa bir sonraki gün yine aynı saat derse devam edeceğiz. Bu saatler günler tamamen karşılıklı orta bir zaman bulup belirlenecek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı satışlar Kaan.
Videolu ders seti hazırlayıp Udemy'e de koyabilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Forum Grand » Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping