Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kabul Edildi |Xeon| - Arge Ekibi Başvuru Formu
Başarılar diliyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar diliyorum, hakkında bir bilgim yok. Bilgim olsa hak ettiğini yada etmediğini de söyleyebilirdim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel +++
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Daha güncellemene gerek yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kendini biraz daha geliştirmen gerekiyor. Başvurduğun tarihten itibaren bir grafik çalışmanı - kodlamanı göremedim. Açtığın konular ya şarkı ya günlük haberler. Alınmana gerek yok forumu oluşturan temel özne zaten üyelerdir. Yani yaptıkların yanlış değil. Sadece yetkili olmak için fark yaratman gerekli. O farkı yarattığını göremedim maalesef. Bu konuyu açtıysan bir yetkili adayısın demektir. Reddedilmiş olman foruma küstürmesin. Kendini geliştirdiğinde başvuru yapmana gerek kalmadan eğer hala istiyor olursan seni ekibime alacağım.
Başarılar dilerim, konuyu kilitlemiyorum cevabını yazarsın sonra kilitlerim. @#Lykia
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2018 Saat: 00:23)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendini biraz daha geliştirmen gerekiyor. Başvurduğun tarihten itibaren bir grafik çalışmanı - kodlamanı göremedim. Açtığın konular ya şarkı ya günlük haberler. Alınmana gerek yok forumu oluşturan temel özne zaten üyelerdir. Yani yaptıkların yanlış değil. Sadece yetkili olmak için fark yaratman gerekli. O farkı yarattığını göremedim maalesef. Bu konuyu açtıysan bir yetkili adayısın demektir. Reddedilmiş olman foruma küstürmesin. Kendini geliştirdiğinde başvuru yapmana gerek kalmadan eğer hala istiyor olursan seni ekibime alacağım.
Başarılar dilerim, konuyu kilitlemiyorum cevabını yazarsın sonra kilitlerim. @#Lykia

Anladım Hocam . Kendimi Geliştirmeye Devam Edeceğim . Hazır Olduğumda Size Ö.m Atarım .
Konuyu Kilitleyebilirsiniz . @ASiPaTRoN
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu kilidini açtım, hayırlı olsun dileklerinizi yazabilirsiniz.
Forum içinde ve forum dışında(itici olmamak adına) kullandığın kelimeleri özenle seçersen, küfür argo kullanmazsan sevinirim. Burası küçük bir aile, herkes birbirini tanıyor neticede.
Bana 2 farklı geliştirme önerisi sundun, üşenmedin tasarıma döktün. Bunları yakında Arge Salonunda da paylaşacağım.
Görevin hayırlı olsun, umarım yetkini doğru işlerde kullanırsın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler Hocam :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim, hayırlı uğurlu olsun..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlısı olsun bakalım,ekibimize hoşgeldin :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun iyi görevler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yorumlarınız İçin Hepinize Çok Teşekkür Ediyorum ^^
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Darısı bizim başımıza ;)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun kardeşim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar ekibe hoşgeldin kardeşim :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun, yetkini iyi işlerde kullanman dileğiyle.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping