Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kabul Edildi |Xeon| - Arge Ekibi Başvuru Formu
Ad Soyad: Yunus Yanık
Meslek/Okul: Lise 2.sınıf
ARGE hakkında bildikleriniz:  Açılımı Araştırma ve Geliştirme .  Forum hakkında yeni fikirler üreten ve forumum gelişmesi hakkında çalışmalar yapar . Sürekli forumun gelişmesi hakkında araştırma yapar ve diğer yetkili kişilere fikirler sunar . Forum hakkında gerek araştırma olsun gerek geliştirme olsun fikirler üretir .
Destek forumu ve 10tr.net için varsa bi fikriniz/projeniz: Destek platformunu daha iyi tanıtmak için sosyal medyada tanıtımlar yapılabilir . İnstagram , facebook ve twitter üzerinden reklamlar yapılırsa forumun daha ilerlere gidebileceğine inanıyorum . Ayrıca .com alan adında bir site açılabilir mybb ve 10tl'yi tanıtmak amacıyla  .
MyBB Plugin ve Modül Oluşturmak için Bilginiz: Şuanlık yok ama kendimi geliştirmeye çalışıyorum .
HTML Bilginiz: %25
CSS bilginiz: %5
PHP Bilginiz: %30
MyBB Bilginiz: %50
Photoshop bilginiz: %70
Neden bu yetkiyi istediniz: Bu yetkiyi sadece yetkili olmak için istemedim . Forumun gelişmesine yardımcı olmak . Foruma yeni katılan üyelere yardımcı olmak amacıyla istiyorum .
Ne zamandır 10tr.net i kullanıyorsunuz: Ortalama 8 Ay Civarında
5x5-9/3+7-(3x2) = ? (ciddi olarak cevaplayın) *** 23
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Senin gibi hevesli üyelerin ekibe dahil olması gerek. Umarım alınırsın, başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
böyle basvuru formumu olur
5x5-9/3+7-(3x2) = ? (ciddi olarak cevaplayın) *** :

A:D:QWE:qw:E: Sesli güldüm sananda profesör matematikçi olcak xD
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-02-2018 Saat: 23:46)FrmBull Nickli Kullanıcıdan Alıntı: böyle basvuru formumu olur
5x5-9/3+7-(3x2) = ? (ciddi olarak cevaplayın) *** :

A:D:QWE:qw:E: Sesli güldüm sananda profesör matematikçi olcak xD

Karşınızdakide sis gibi bir insan ve bu sitenin bir üyesi ve siz saygılı bir şekilde konuşmayı öğreneceksiniz.

Başvuru hakkında ekibe böyle hevesli genç düşünürlerin girmesi taraftarıyım. Ama bir şeyleri görmeden ekip lideri ile bir karara varamayız. Çalışmalarına ve yeni fikir üretmene devam et,gerek bizle gerek site ile paylaşmayı ihmal etme.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çalışmalarını daha çok arttırman süreci hızlandırabilir.Başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-02-2018 Saat: 00:01)Colastin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çalışmalarını daha çok arttırman süreci hızlandırabilir.Başarılar.

Sananda Nobele Aday olcak :D :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel +
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel ++
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel +++
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel +
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Her gün 1 kere güncel çekersen genel bakış kirliliği olmaz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@EmSaLSiZ Hocam Benim Bildiğim Konu Genel Bakıştan Düşünce Güncel Çekebiliyoruz . Yanlış Mıyım ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Her iki taraftan da düştüğünde güncel çekebilirsiniz, en azından ben öyle biliyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Günde 1 kere çeksenizde aynı,genel bakıştan düşünce çeksenizde aynı sonuçta olacak. Daha başvuru incelenecek,üzerinde görüşüp konuşulacak,karar verilecek vs. vs. güncel çekmenizin size bir faydası olmaz. Tavsiyem günde 1 kez çekin,ayriyetten forumda art arda konuyu gece açarsanız daha iyi olur.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ürettiğin fikir/proje basit ve hemen akla gelebilecek türden. Ciddi anlamda bir proje düşün, planla ve kod bilgin yoksa bile tasarlamaya çalış.
Arge için normalde kodlama bilgisi şart olurdu, benden önceki lider Hypnos ile bu algıyı değiştiriyoruz. Fakat en azından fikrini yansıtabilecek tasarım bilgisi şart.
Projeni tasarladığın zaman bana özel mesaj yoluyla sun, başvuruyu değerlendireyim. (Plugin de olabilir)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-03-2018 Saat: 16:24)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ürettiğin fikir/proje basit ve hemen akla gelebilecek türden. Ciddi anlamda bir proje düşün, planla ve kod bilgin yoksa bile tasarlamaya çalış.
Arge için normalde kodlama bilgisi şart olurdu, benden önceki lider Hypnos ile bu algıyı değiştiriyoruz. Fakat en azından fikrini yansıtabilecek tasarım bilgisi şart.
Projeni tasarladığın zaman bana özel mesaj yoluyla sun, başvuruyu değerlendireyim. (Plugin de olabilir)

Tamam Hocam ..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben bir ar-ge olarak şahsi fikrimi belirtiyorum; sizin için Bölüm Şefi rütbesi daha uygundur. Yinede tercih sizin. Başarılar dilerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-03-2018 Saat: 16:53)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben bir ar-ge olarak şahsi fikrimi belirtiyorum; sizin için Bölüm Şefi rütbesi daha uygundur. Yinede tercih sizin. Başarılar dilerim.

Teşekkürler Hocam
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping