Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asfu için wordpress teması
Ekipten ayrılmadan önce tema tasarlıyordum. Tabii bu bize her alanda katkı sağlayan Wordpress alt tabanlı bir tema olmuştu. Yarısına kadar düzenledim, PageBuilder yardımı ile 2 3 örnek sayfa ekleyip çalışmalara başlamıştım fakat ekipten ayrıldım. Olur ya bu tarz temalara ihtiyacı olan, şirket yönetimi veya daha çeşitli alanlarda temaya ihtiyacı olan arkadaşlara ücretsiz olarak yardım edebilirim. Yarın daha güzel bir tema ile karşınızda olacağım. Bu sade oldu, şuanda temelini attığım temada animasyon bol olacak ve renk çeşitliliği sağlanacak. Elimde bu temaların psd'leri var. HTML olarak çizim yapmak isteyen arkadaşlarda ulaşabilir bana. Wordpress diğer sistemlerden daha kolay geldi bana, hem pratik hem sürükle bırak teknolojisi ile daha güzel işler çıkartıyorsunuz. Normalde sürükle bırak ile basit işler yapılır ama nedense Jupiter temasının hem Pagebuilder'i hem Header builder'i çok hoşuma gitti. Yorumlarınızı bekliyorum. İçeriğe takılmayın ( Yazılara vs. ) Tasarım veya renk uyumu nasıl olmuş ne gibi şeyler eklenmesi gerek söylerseniz diğer tasarımlarımda ekleyebilirim. Artık wordpress geliştiriciliği işine girdim başka bir projeyle daha. Daha 2. Haftadan 2000+ hit alıyoruz hayırlısıyla yükseleceğiz.
Kod:
http://35.196.242.98/wordpress
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel tema beğendim. Ellerine sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App