Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TL.NET Pazar Sistemi Kurulmuştur
İzinlerle alakalı büyük ihtimalen. Halledeceğiz merak etmeyin.
@admin İzinleri kontrol edelim bir kategori izinlerini.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dükkana Girdigimde Pazar Sistemi Gözükmüyor Bende
@*A w P*
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende gözüküyor. admin ile ayarlara bakalım bi size döneriz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beklemekteyiz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yaptıklarımı yazıyorum...
1- İstek üzerine eklenen ürünleri ilk kata çıkardım dükkana ilk girdiğinizde karşınıza çıkıyor.
2- Test ürünler silindi.
3- İzinleri ayarladım forumdaki bütün rütbeler görebiliyor dükkana gelen ürünleri.

Hayırlı olsun...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mobilde daha kullanışlı olduğu için yeni temadan bir önceki temayı kullanıyorum ve mobilde hiç göremiyorum pazar sistemini.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bizde sorunsuz bir şekilde gözüküyor/çalışıyor. Sizdede olması lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel bir çalışma oldu geliştirilmesi daha iyi olacaktır :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-02-2018 Saat: 19:22)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ürün silmeyide yaparız yakında.
@Ka4p3 ismaililhana mesaj atın.

@* A w P * hocam şimdi 10tl.net dışı herşeyi ekleyebilirmiyiz oraya?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dükkanda satabileceğiniz her ürünü ekleyebilirsiniz. 10tl.net dışıda ekleyebilirsiniz evet. Site linki filan reklam olarak koymadan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
dostum bunu newpoints.php kısmındaki menü kısmınada ekleyin üyeler ordan girebilsinler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mobilden göremedim ama hayırlı olsun.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mobilde bende var. Sıkıntı nedir mobilden görme veya bilgisayardan görmenin anlamış değilim. Neyse bir bakalım çözeriz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-02-2018 Saat: 23:53)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: dostum bunu newpoints.php kısmındaki menü kısmınada ekleyin üyeler ordan girebilsinler :)
Bilgisayara geçince ilgileneceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu arada linke girdiğimde lütfen tüm alanları doldurun diyor tamam diyorum hiç bir şey gelmiyor.
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
https://i.hizliresim.com/lO4BOl.png
@karanlık-61
Cihazınızla veya tarayıcınızla alakalı bir durum olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alakası yok çözdüm ben tema farkı varsayılan temayı kullanmıyordum bu yüzden oldu.Diğer temaları kullananlar gözükmüyordur büyük ihtimalle.varsayılan da gözüktü.(yani v2 seçildiğinde)
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet doğru şimdi hatırladım. Bu temanın template kısmına pazar template eklemiştik. Diğer temayı kullanan varsa bu temayı kullansın karanlık adminin dediği gibi. Eğer fazla kişi eski temayı kullanıyorsa tüm temalara pazar template ekliyelim. Gecenin bir saati girince kafa böyle dağınık oluyor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-02-2018 Saat: 04:12)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet doğru şimdi hatırladım. Bu temanın template kısmına pazar template eklemiştik. Diğer temayı kullanan varsa bu temayı kullansın karanlık adminin dediği gibi. Eğer fazla kişi eski temayı kullanıyorsa tüm temalara pazar template ekliyelim. Gecenin bir saati girince kafa böyle dağınık oluyor :)

Ben de diğer temayı kullanıyorum onlara da eklesen daha güzel olur. Mobilde o tema daha verimli.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam. Bilgisayara geçince hallederim. Yada @ismaililhan müsaitse halletsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping