Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TL.NET Pazar Sistemi Kurulmuştur
Ürün yönetme sayfası çok yakında sizlerle.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Selamlar,
Beta sürümünü yeterince kullandık. Artık güncelleme vakti. V2.0.0 sürümünde değişecekler/eklenecekler:
  • Pazar - Ürün gönder sayfasının tasarımı değişecek.

• Kodlar düzenlenecek, Pazarı bir eklenti haline getireceğiz. Daha düzgün olarak kodlayacağız. Tamamlandı.
  • Ürün yönetme sayfası gelecek, ürün sil ve ürün düzenleme olacak. Ayrıca bir ihtimalde ürünlere yorum sistemi getirebiliriz.
  • Ürün/yazılım hazırlayın ve sp kazanın sistemi ile ilgileneceğiz.
  • Ürün ekleme kurallarına gerek kalmayacak :) konuda bahsettiğimiz onay sisteminide getiriyoruz.

Güncellemenin nezaman geleceği şuanda belli değil. Ama yakın bir zamanda gelecek, bu pazar eklentisinde beni destekleyen adminime sonsuz teşekkürlerimi sunarım. @admin ve yardımları içinde  @karanlık-61 adminime teşekkürler. Freelance eklentisinide yakında getiriyoruz.
1
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her türlü soru ve sorunlar için @AperioN ulaşabilirsin sorun değil elimden geldiğince yardım ederim.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Selamlar,
Bir önceki yorumda belirttiğimiz pazar v2.0.0 sürümünü kodlamaya başladım. Newpoints eklentisi üzerine yeni bir eklenti daha yazdığım için çok daha işim kolaylaşıyor. Sadece moderatör onayı biraz zorlayabilir. Onuda hallederiz.
@admin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beta'dan v2'ye zıpladık demek :D
Forumda en başarılı işin bu Arda. Böyle şeylerle uğraştıkça hep gelişme göstereceksin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha neler bekliyor sizi :) 3 tane proje ile uğraşıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazılımsal kodları düzelemeyi bitirdim, sadece bir kaç şey kaldı onlarıda birazdan bitiririm. Bitirince atarım. Gerçekten çok gereksiz ve hatalı gereksiz kod vardı. @admin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ellerine sağlık
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform