Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cheetah Vexel # %85
https://i.hizliresim.com/W7Xgp4.png
Fikir tamamiyle bana ait değildir. Fakat çizim bana aittir, alıntılama yapılmamıştır.
Artist: Berat Demir
- Orijinal, uyarladığım fotoğraf: https://pxhere.com/en/photo/495497
- Para karşılığında yapılmış bir tasarımdır.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Berat şöyle çizimleri nasıl yapıyorsun bilmiyorum özelden bana adım adım anlatırmısın :)
//
Eline sağlık,Güzel olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2018 Saat: 22:54)Ellie Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Berat şöyle çizimleri nasıl yapıyorsun bilmiyorum özelden bana adım adım anlatırmısın :)
//

Koyuyorum arkaya, kalıbını alıyorum gerisi doğaçlama. Pentool ile mouse ile böyle bir şeyler çıkıyor. Hayal işi.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık,çok beğendim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2018 Saat: 22:54)Ellie Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Berat şöyle çizimleri nasıl yapıyorsun bilmiyorum özelden bana adım adım anlatırmısın :)
//

İllüstrasyon tarzı tasarımları geliştirmek için sadece pratik yapılması gerekli. Karakalem ve grafik tablet ile yapılan çizimlerde belirli taktikler, ızgara sistemleri var fakat fare ile çizilenleri bilmiyorum.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2018 Saat: 23:17)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
//

İllüstrasyon tarzı tasarımları geliştirmek için sadece pratik yapılması gerekli. Karakalem ve grafik tablet ile yapılan çizimlerde belirli taktikler, ızgara sistemleri var fakat fare ile çizilenleri bilmiyorum.

Grafik tablet ile çizim yaparken birçok taktik kullanıyorum. Fakat bunu mouse ile çizdim. İnternetten araştırabilirsin inceliklerini abi: "Vexel"
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık Berat tasarım tarzını cidden beğeniyorum. Ayrıca çok gençsin wonderkid gibisin. Bugün iştahın kabardı heralde :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2018 Saat: 23:41)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık Berat tasarım tarzını cidden beğeniyorum. Ayrıca çok gençsin wonderkid gibisin. Bugün iştahın kabardı heralde :)

Hafta içi aktif olarak okulun tasarımları ile uğraşıyorum. Müşteri geldi ayağıma çevirmek olmaz şimdi :D Bugün tasarıma fazlasıyla doydum galiba.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şunun avatar hali var mı ya bizim arkadaşlar arasındaki gruba logo diye kullanalım :)
- Eline sağlık çok iyi olmuş..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2018 Saat: 00:18)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şunun avatar hali var mı ya bizim arkadaşlar arasındaki gruba logo diye kullanalım :)
- Eline sağlık çok iyi olmuş..

Bizim arkadaşların e spor logosu. İzin almam lazım da vermezler gibi :)
- Yorumlar için teşekkür ederim.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen bir sor yine arkadaş aramızda kullanacağız :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2018 Saat: 23:21)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
//

Grafik tablet ile çizim yaparken birçok taktik kullanıyorum. Fakat bunu mouse ile çizdim. İnternetten araştırabilirsin inceliklerini abi: "Vexel"

Karakalem ve grafik tablet ile yapılan çizimlerde belirli taktikler, ızgara sistemleri var fakat fare ile çizilenleri bilmiyorum.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2018 Saat: 12:58)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-02-2018 Saat: 23:21)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
//

Karakalem ve grafik tablet ile yapılan çizimlerde belirli taktikler, ızgara sistemleri var fakat fare ile çizilenleri bilmiyorum.
Anladım zaten hocam, ben de öyle çalışıyorum işte :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping