Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discord İnscrement Groups Project 2018
Merhaba ve Hoşgeldiniz,

Sistemden kısaca bahsedeyim: Sistemde 0 YATIRIM ile binlerce dolar elde edebileceğiniz taktikler ve kazanç konusunda size kazandığınızdan 10 katı fazla kazandıracak taktikler ile işleyen bir bilgi grubudur.

Gruba üye olarak girenler ise: Paylaşım yapma izinleri yoktur. Yönetim ekibi tarafından kazanç konusunda paylaşımlarınız yapılır. Her kişiye seçtiği dala göre destek verilmektedir. 

Sistemimiz şöyle işlemektedir: Discord'da yapmamızın en büyük güzelliği online olarak bizlere soru sorabileceksiniz ve bizde sorunlarınıza anında cevap verebileceğiz.

Üyelikler para ile alınmaktadır!

Bizden 35$ ile bu projenin desteğini alıp kendiniz kazanabilirsiniz üstelik eğer ki önümüzdeki 5 ay içerisinde uğraştınız ve kazanç elde edemediniz ücretiniz 50$ olarak tekrar sizin yaptığınız ödeme yöntemiyle size tekrar geri aktarılacaktır!

Madem 35$ Veriyoruz, Kat Kat Fazlasını Kazanıcaz Siz Neden Yapmıyorsunuz?

Tam aksine, Ek gelir ve sizede kazandırıyoruz, Paylaşımların ücretsiz olarak değil Birde paylaşımlardan method'lardan, Yapmaktan üşengeç oldugumuz için, Sizede kazandırmaya çalışıyoruz. Ve ayrıca: Bizde üşenmediğimiz zamanlarda yapıyoruz ve değerinden çok fazla kazanç elde ediyoruz.

Eğitim'de bulunanlar ve Destekte bulunanlar:
  • Piyasada bulunmayan methodlar (Method: Bir taktik bir iş taktiği gibi olarak adlandırabiliriz fakat: Bizim Method diye adlandırdığımız tabir aslında şöyle: Mesela bir iş yapacaksınız gene para lazım, bizim vereceğimiz methodlarda buna gerek yok parasız iş yapabiliyorsunuz.)
  • Google Adsense hesapları biliyorsunuz ki onaylanması bir asır sürüyor neredeyse sürekli içerik sürekli ilgilenmek gibi gibi şeyler mevcut bunu ortadan kaldırmak için onaylı adsense hesapları sizlere temin ediyoruz ve zaten 1 tane adsense hesabına sınırsız domain eklenebiliyor.
  • Google Adwords Reklam İsteği: Reklam isteği şöyledir istek odasında geliyorsunuz bütün bilgileri eksiksiz bir şekilde dolduruyorsunuz ve biz sizin 1 ay boyunca reklamınızı Google'da veriyoruz. Bunu Facebook,Instagram olarakta yapıyoruz.
  • Adsense gibi reklam hizmeti veren diğer siteler ve o sitelerin methodları.
  • Her oda için bir destek ekibi var. Sizlerle ilgilenmek için sabırsızlanıyorlar umarım başarılı olurlar. 
  • Soru-cevap odasında anlık olarak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz.
Sohbet bölümünü koymadık çünkü herkes üşenipte iş yapmaz gibi şeyler düşündüğümüzden grupta neredeyse her telden insan olucak ama ruh olmucak herkes kendi işinin peşinde koşturucak bizde o koşturduğunuz işi üreten/öneren/gösteren bir grup olacağız.

Üyelikleri almak için hangi ödeme yöntemleri var? 
  1. Garanti Havale
  2. Ziraat Havale
  3. İşbankası Havale
  4. HSBC Havale
  5. Halk Bankası Havale
  6. Bitcoin
  7. Paypal
  8. Skrill
  9. Mobil Ödeme
  10. Enpara 
  11. Cepbank
Umarım güzel bir proje olur. Kolay gelsin. Satın alanlara hayırlı olsun
almak isteyenler ise benimle iletişime geçebilirler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Reklam yapmak serbest mi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar,burdan çok kişi geleceğini sanmıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-02-2018 Saat: 19:21)Ka4p3 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Reklam yapmak serbest mi ?
Evet serbest. Fakat grup içi reklama gerek kalmayacak zaten.

(21-02-2018 Saat: 19:23)Ellie Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar,burdan çok kişi geleceğini sanmıyorum.

Sadece duyuru yaptım isteyen gelir istemeyen gelmez keyfi bilir ben farklı forumlarda reklamımı yaptım zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping