Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sende Soyağacını Sorgula!
Alıntı:E Devlet NVİ'den soyağacı sorgulama sistemi bugün açıldı! - Alt üst soy ağacı bilgisi nasıl sorgulanır?
Soyağacı sorgulama işlemi burada... Geçtiğimiz hafta Perşembe günü sosyal medyada hızla yayılan alt üst soy bilgisi sorgulama ve soy ağacı sorgulama işlemi 4 günlük aranın ardından bu sabah saatlerinde tekrar erişime açıldı. Milyonlarca kişinin akın ettiği soyağacı sorgulama sistemine inanılmaz bir rağbet gösterilmekte. Bugün itibariyle bir saat içerisinde tam 200 bin soyağacı (alt - üst soy raporu) alındı. Siz de devlet portalı E- Devlet ile soyağacı sorgulamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz...

Giriş Tarihi: 15.2.2018  11:56 Güncelleme Tarihi: 15.2.2018  15:34
[/url]e-devlet-ile-alt-ust-soy-sorgulama-nasil...752&mh=700
E-Devlet girişi yaparak sistemden alt üst soy bilgisini [url=https://www.sabah.com.tr/haberleri/soyagaci]soyağacı
 sorgulama yaparak öğrenebileceksiniz. Sosyal medyada infial yaratan soy sorgulama konusu e-Devlet sisteminin getirdiği yeniliklerden biri olarak hafızalara kazındı. İlk aşamadan farklı olarak bu kez e-Devlet'e Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü sayfasından girilecek ve alt-üst soy bilgisi sorgulama tıklanacak fakat ilk seferden farklı olarak vatandaşlar: "Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama talebiniz alınmıştır. Talep sıranıza göre alt-üst soy bilgileriniz en kısa sürede hazırlanacaktır. Belgeniz oluşturulduğunda doğrulanmış cep telefonu numaranız veya e-posta adresinize bilgilendirme yapılacaktır. E-posta ve cep telefonunuzu doğrulamak için Bilgilendirme Tercihlerini kullanabilirsiniz." yazısıyla karşı karşıya kalıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorgulatmaya gerek yoktu aslında beklediğim gibi dedelerim Türk :)
Merkez / Şanlıurfa
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nasıl yapılıyor? Ben yapamadım.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu akşam bakacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
e-devlet şifresi lazım sanırım. o da ptt'den alınıyormuş. @leojely
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2018 Saat: 12:14)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: e-devlet şifresi lazım sanırım. o da ptt'den alınıyormuş. @leojely

Babamın ve dedemin e devlet hesapları var oradan bakacağım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alt ve Üst Soy belgeniz E-Devlet üzerinden üretilememektedir. Lütfen belge temini için en yakın İlçe Nüfus Müdürlüğüne müracaat ediniz.
:(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2018 Saat: 15:58)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alt ve Üst Soy belgeniz E-Devlet üzerinden üretilememektedir. Lütfen belge temini için en yakın İlçe Nüfus Müdürlüğüne müracaat ediniz.

Ben baktım da Osmanlı torunu falan sanıyordum öyle değilmiş :((
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2018 Saat: 16:38)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-02-2018 Saat: 15:58)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alt ve Üst Soy belgeniz E-Devlet üzerinden üretilememektedir. Lütfen belge temini için en yakın İlçe Nüfus Müdürlüğüne müracaat ediniz.

Aga bee sana çok fena yakılır. Ermeni mi çıktın?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fantazik sonuçlar beklerken en fazla yan mahalleye göç etmişiz :'(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2018 Saat: 16:44)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-02-2018 Saat: 16:38)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Aga bee sana çok fena yakılır. Ermeni mi çıktın?

Yok be :D köyde yaşayan normal bir ailenin torunu. bize yeter ancak karizma çizildi desene :))
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping