Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bitti]-Seccer | AR-GE Ekibi Başvuru
Ad Soyad: Burak Tayhan
Meslek/Okul: Barbaros H. Paşa Lisesi
ARGE hakkında bildikleriniz:  yeni bir ürün bulmak ve geliştirme çalışmaları yapmak için mevcut ürünleri çok iyi tanımak, özelliklerini iyi bilmek gerekir. Bundan sonra yapılacak şey yenilikçi ve farklı fikirler ortaya atarak meydana farklı bir ürün çıkarmaktır.
Destek forumu ve 10tr.net için varsa bi fikriniz/projeniz: genel olarak sadece türkiyede değil de, dünya genelinde tanınan bir sistem yapmak için çalışma yapılabilir.
MyBB Plugin ve Modül Oluşturmak için Bilginiz: Daha yeni yeni öğreniyorum, ilerleyen zamanlarda kendimi buradaki arkadaşların yardımıylada geliştirebileceğimi düşünüyorum.
HTML Bilginiz: Orta Derece.
CSS bilginiz: Düşük.
PHP Bilginiz: Fazla Yok.
MyBB Bilginiz: Yüksek (%90/95)
Photoshop bilginiz: Ne düşük, ne çok yüksek.
Neden bu yetkiyi istediniz: katkı sağlamak amacıyla istiyorum
Ne zamandır 10tr.net i kullanıyorsunuz: 2 yıl(8 ay önce kayıt olma gereği duydum)
5x5-9/3+7-(3x2) = ? (ciddi olarak cevaplayın) *** : 23
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim, Tanımıyorum ama umarım hak ettiğiniz yerlerde olursunuz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim, hakkınızda hayırlısı olsun.
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence AR-GE için daha çoook erken sabredip biraz daha kendini geliştirseydin öyle açsaydın alınma şansın daha fazla olacaktı Başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2018 Saat: 23:53)Tifany Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence AR-GE için daha çoook erken sabredip biraz daha kendini geliştirseydin öyle açsaydın alınma şansın daha fazla olacaktı Başarılar.

(10-02-2018 Saat: 00:12)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ar-Ge ekibi benim yönetimimde olduğu sürece "gelişime açık" kişiler ekipte yer alacak.

cevabı şöyle vereyim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
%90-95 lik MyBB bilgini bana kanıtlarmısın?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
pluginler tema kodlama ve bazı sorunlar(plugin açıkları vb.) dışında yüksek denilebilecek bilgiye sahibim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tema kodlayıp bu konuda bilgili olan Mehmet bile %90-95 değilken senin böyle bir düşüncen yanlış olmuş bence de.
Başarılar dilerim.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
abartmış olabilirim, haklısınız.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle Merhaba,
AR-GE'nin araştırma kısmına uyduğunu fakat geliştirme konusunda sıkıntılı olduğunu söyleyebilirim. Zira başvuru konuna keşke biraz özenseydin, keşke başvuracağın bölümün ne olduğunu biraz araştırsaydın.

Alıntı:"ARGE hakkında bildikleriniz:  yeni bir ürün bulmak ve geliştirme çalışmaları yapmak için mevcut ürünleri çok iyi tanımak, özelliklerini iyi bilmek gerekir. Bundan sonra yapılacak şey yenilikçi ve farklı fikirler ortaya atarak meydana farklı bir ürün çıkarmaktır."

Kaynakça: (2.Paragraf)
Kod:
http://argebeyin.blogspot.com.tr/2013/05/ar-ge-ne-demektir-e.html

Başvuru tarafımca iptal edilmiştir, ilgin için teşekkürler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping