Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kabul Edilmedi [Bitti]-Papilion | Grafikerlik başvurusu.
Güncel ne zaman biter acaba? @Dream41
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Baran sen tasarıma yeni başlamaya çalışıyorsun, daha başlamamışsın bile.. Yaptığın çalışmalara bakıyorum ve gördüğüm şey ise yaşın itibariyle şuanlık hevesten ibaret.Tasarladığın çalışmanın göze hitap etmesi gerekir ve yaptığının herkesden önce senin beğenmen lazım. Yaptığın çalışmalara bak bakalım, beğenebiliyor musun cidden? Başlarken bir tasarıya tek amaç arkaplan ekleyip, üstüne yazı koyup, onada gölge eklemek olsaydı, her çalışman mutlu başlar, mutlu biterdi ama öyle olmuyo maalesef. Rütbe peşinden koşmaktan vazgeçip kendini geliştirmelisin. Bunun içinde ilk adımın photoshop ı nasıl kullanacağını öğrenmek olmalı. Gelen yorumlardan sonra hevesin kırılmasın ama çok yetersizsin, bunu kendini geliştirmek için kullan.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Direkt bu yetkiye başvurmak yerine grafiker adayı yetkisine başvursaydın o rütbeye belki çok az da olsa kabul edilme ihtimalin olurdu.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41 hocam kendimi Photoshop'da geliştirdiğimi düşünüyorum biraz birşeyler kurcalayıp güzel tasarımlar yapmaya başlayacağım Güncel.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-03-2018 Saat: 17:47)Seccer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Direkt bu yetkiye başvurmak yerine grafiker adayı yetkisine başvursaydın o rütbeye belki çok az da olsa kabul edilme ihtimalin olurdu.
Aday sistemi iptal edildi.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-03-2018 Saat: 16:27)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Baran sen tasarıma yeni başlamaya çalışıyorsun, daha başlamamışsın bile.. Yaptığın çalışmalara bakıyorum ve gördüğüm şey ise yaşın itibariyle şuanlık hevesten ibaret.Tasarladığın çalışmanın göze hitap etmesi gerekir ve yaptığının herkesden önce senin beğenmen lazım. Yaptığın çalışmalara bak bakalım, beğenebiliyor musun cidden? Başlarken bir tasarıya tek amaç arkaplan ekleyip, üstüne yazı koyup, onada gölge eklemek olsaydı, her çalışman mutlu başlar, mutlu biterdi ama öyle olmuyo maalesef. Rütbe peşinden koşmaktan vazgeçip kendini geliştirmelisin. Bunun içinde ilk adımın photoshop ı nasıl kullanacağını öğrenmek olmalı. Gelen yorumlardan sonra hevesin kırılmasın ama çok yetersizsin, bunu kendini geliştirmek için kullan.

Öncelikle hocam çok teşekkürler önerileriniz için bir kaç haftadır yeni şeyler keşfettim mesela logo yapacaktım arkaplan hiç ayarlamıyordum bi deneyeyim dedim nasıl olacak çok güzel bir görünüm kattı hocam daha öğreniyorum çok çok karıştırarak günün herbiryerinde bir şey öğrenmeye devam edeceğim asla vazgeçmek yok sadece biraz sabır gerekir ve hergün photoshop'un bir özelliğini keşfedeceğimi hissediyorum 
tasarımlarım göze hoş görünmesi için elimden gelenin fazlasını öğrenmeye gayret edeceğim mesela karıştırma seçeneklerinden yazıya görünüm katmayı öğrendim başka şeylerdede devam edeceğim hocam tekrardan teşekkür ederim bilsoft hocam. @bilsoft
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-03-2018 Saat: 21:23)Ellie Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-03-2018 Saat: 16:27)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Baran sen tasarıma yeni başlamaya çalışıyorsun, daha başlamamışsın bile.. Yaptığın çalışmalara bakıyorum ve gördüğüm şey ise yaşın itibariyle şuanlık hevesten ibaret.Tasarladığın çalışmanın göze hitap etmesi gerekir ve yaptığının herkesden önce senin beğenmen lazım. Yaptığın çalışmalara bak bakalım, beğenebiliyor musun cidden? Başlarken bir tasarıya tek amaç arkaplan ekleyip, üstüne yazı koyup, onada gölge eklemek olsaydı, her çalışman mutlu başlar, mutlu biterdi ama öyle olmuyo maalesef. Rütbe peşinden koşmaktan vazgeçip kendini geliştirmelisin. Bunun içinde ilk adımın photoshop ı nasıl kullanacağını öğrenmek olmalı. Gelen yorumlardan sonra hevesin kırılmasın ama çok yetersizsin, bunu kendini geliştirmek için kullan.

Öncelikle hocam çok teşekkürler önerileriniz için bir kaç haftadır yeni şeyler keşfettim mesela logo yapacaktım arkaplan hiç ayarlamıyordum bi deneyeyim dedim nasıl olacak çok güzel bir görünüm kattı hocam daha öğreniyorum çok çok karıştırarak günün herbiryerinde bir şey öğrenmeye devam edeceğim asla vazgeçmek yok sadece biraz sabır gerekir ve hergün photoshop'un bir özelliğini keşfedeceğimi hissediyorum 
tasarımlarım göze hoş görünmesi için elimden gelenin fazlasını öğrenmeye gayret edeceğim mesela karıştırma seçeneklerinden yazıya görünüm katmayı öğrendim başka şeylerdede devam edeceğim hocam tekrardan teşekkür ederim bilsoft hocam. @bilsoft

Çok güzel, adına sevindim. Aşağıda örnek bi çalışma yaptım, üzerinde çalıştığın tasarımı kendin beğeniyorsan yeterli olacaktır. Bir süre sonra etrafta daha güzel şeyler görüp onlara yöneleceksin. İlk yaptığım tema çizim çalışmasını görseniz yerlere yatarsınız, zamanla herşey.

761MnP.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-03-2018 Saat: 21:51)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Çok güzel, adına sevindim. Aşağıda örnek bi çalışma yaptım, üzerinde çalıştığın tasarımı kendin beğeniyorsan yeterli olacaktır. Bir süre sonra etrafta daha güzel şeyler görüp onlara yöneleceksin. İlk yaptığım tema çizim çalışmasını görseniz yerlere yatarsınız, zamanla herşey.

761MnP.png

Teşekkür ederim hocam cevap verdiğiniz için.
Fontu öğrenebilirmiyim hocam?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Ellie Heralde Tasarımlarınızı Ya Telden Yada Paintten Yapıyorsunuz .
Size Tavsiyem Pc'ye geçin CS6'dan Daha İyi Şeyler Yapabileceğinize İnanıyorum .
Birde Daha Çok Erken Kendini Geliştirmen Lazım . Yaptığın Logo Ve Avatarlar Çok Amatörce .
İyi Forumlar ..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-03-2018 Saat: 22:08)|Xeon| Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Ellie Heralde Tasarımlarınızı Ya Telden Yada Paintten Yapıyorsunuz .
Size Tavsiyem Pc'ye geçin CS6'dan Daha İyi Şeyler Yapabileceğinize İnanıyorum .
Birde Daha Çok Erken Kendini Geliştirmen Lazım . Yaptığın Logo Ve Avatarlar Çok Amatörce .
İyi Forumlar ..

Hayır hocam Photoshop'dan yapıyorum önceki yorumlara bakarsanız post kasmaya gerek yok önceki yorumlarda demiştim zaten.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Ellie Görmedim .
Birde Post Kasmak ??
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-03-2018 Saat: 22:12)|Xeon| Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Ellie Görmedim .
Birde Post Kasmak ??

Nasıl görmediniz çoğu yorumlarımda var şuanda neyse fazla uzatmayacağım İyi Forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Photoshoptan yapıyorsun fakat, paint gibi yaptığını düşünüyorum: Kendini birazdaha geliştirmelisin. Bol şans.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Neden bu konuda 3 tane etiket aldım bir tane yetmiyormuydu? Tasarımlarını geliştirmen lazım daha erken.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2018 Saat: 04:43)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neden bu konuda 3 tane etiket aldım bir tane yetmiyormuydu? Tasarımlarını geliştirmen lazım daha erken.

Peki hocam konu açık kalsın bir geliştirene kadar etiket ve güncel çekmeyeyim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Umarım Ekipe Alınırsın Tekrardan Başarılar ;)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel çekmenize gerek yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-03-2018 Saat: 21:51)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

761MnP.png

Hocam bu benim içinmi
Çok teşekkür ederim elinize sağlık çok beğendim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2018 Saat: 11:13)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güncel çekmenize gerek yok.

Kuralları okuduysanız genel bakıştan düşünce güncel çekiliyor ve hiçbir sıkıntı yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping