Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Bilgi Çöplüğü' Discord grup tanıtım'ı
A1Lm3v.png
Bilgi çöplüğü adını verdiğimiz gruba Onur Batuhan Gülen ile ortağız.

Öncelikle grupta sizi neler bekliyor?
  1. Grupta sizleri bekleyen bir çok şey var grup tamamen dolu olucak insan olarak değil konu ve kategori olarak içleri dolmuş bir şekilde sizlerin karşınıza çıkacak.
  2. Pekiiii, ticaret konusundada en güvenli önemlerimizi aldık. Sizi dolandıran veya dolandırmaya kalkışacak bir kişi bile bulamayacaksınız. Nedenini 3. maddede açıklıyorum.
  3. Nedeni: Güvenilirlik Puanları ve Ticaret Puanları sistemimize düzgün bir biçimde entegre edilmiş bir biçimde sizleri bekliyor olucak. Yani Ticaret Puanı'nı nasıl kazanırım veya nasıl kazarım gibisinden sorular sorarsanız ise: Ticaret Puanlarınız ticaret yaparak geliştirebileceğiniz bir durumdur. Güvenilirlik Puanları ise belli bir ticaret puanı elde ettiğinizde misalen +10 Ticaret Puan'ında +1 Güvenilirlik Puanı elde etmiş olursunuz +1 Güvenilirlik puanı elde ettiğinizde ise kitap veya belli bir ürün'ü size kargoluyoruz. Ticaret Puan'ı olmayan kişilerle iş yapmayın diyorsun ama ilk geldiğimizde hiç kimsenin ticaret puanı olmayacak ki diye soru sorduğunuzuda duyar gibiyim ozaman sizi 4. maddeye alalım.
  4. Bazı işlerde escrow adını verdiğimiz bir işlem vardır. Escrow Nedir hemen açıklayayım: Aracı gibi bir şey Güvenilir bir aracı bunuda güvendiğimiz kişileri seçerek belirleyeceğiz yani şöyle 2 kişisiniz A kişisi B kişisinden motor alıcak diyelim. Escrow'da C kişisi olsun. A Kişisi C Kişisine ödeme yapıyor B kişisi motoru A kişisine yolluyor. Yollandığından emin olunduktan sonra C kişisi B kişisine A kişisinin yaptığı ödemeyi aktarıyor ve böylece ticaret güvenli bir şekilde gerçekleşmiş oluyor.
Grubunuzun ne amacı vardır?

Grubumuzun amaçlarını listeleyeceğim.
  1. Amacımız 'bilgi çöplüğü' adını verdiğimiz şeylerin geliştirilmesi ve herkesin kazanması
  2. Bütün konularda bir bilgi vermiş oluyoruz daha doğrusu birden fazla Steam'den tutun Instagram'a Instagram'dan tutun Google Play Gift Kart gibi gibi çeşitli desteklerimiz olucak.
  3. Her konuda yardım alabileceksiniz ve bütün herşeyden ticaret yapabileceksiniz.
Gruba nasıl katılırım?

Gruba katılmak için ayrı bir başvuru gerekmiyor! Davetiye kodlarımız verilecektir belli bir üye sınırı koyucağız o üye sınırından sonra belli tarihler arasında alımlar olucak bunu neden yapıyoruz peki?
  1. Sürekli alım olursa karmaşa ve kavga olur.
  2. Reklamlar çoğalır.
  3. Küfürler edilmeye başlanır.
Grup Ne Zaman Açılacak?

Grup 2 hafta içinde açılması planlanmakta, 2 hafta sonra bilgi çöplüğümüzden yararlanabileceksiniz ve güvenilir bir şekilde herşeyi yapabileceksiniz her konuda derslerimiz mevcut olucaktır.

Katılmasını istediğim belli kişiler var katılırlarsa sevinirim. Etiket bırakacağım. Bu konuyu da fikir alma açısından açtım. Tabii daha fazla isimde var fakat aklıma gelenleri yazdım diğerleri kusura bakmasın.

@#Captain @ASiPaTRoN @SnowyNight @Emrys @Ainsworth @Edward @L34DRi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fikire derinlemesine bir şekilde baktığımda cidden iyi bir iş olacakmış gibi duruyor. Katılabilirim. Yeni projenizde başarılar.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Projenizde başarılar diliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar,Hayırlı olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben bunu tarih için düşünmüştüm Türk ve Dünya tarihi... Ama fazla zamanım olmadığı için gerçekleştiremedim.. Bunu genele yaymak zor olabilir ama bilişim üzerinde de olabilir, o sizin bileceğiniz iş, kolay gelsin şimdiden bu mantıklı projeye 1-2 katkıda bulunabilmek için gelebilirim..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bulunmamda bir sakınca yok, gelebilirim ben de. Başarılar şimdiden.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sistem gerçekten hoşuma gitti. Discord dışına da taşınabilir. Başarılar dilerim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aşırı derecede mantıklı bir şey yapmışsınız vallaha helal olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geleceğim, hadi hayırlısı :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler değerli yorumlarınız için.

@Quexa tarih için bölümümüz de var. Dilersen oranın görevlisi sen olabilirsin içerik paylaşma konusunda tartışmalar konusunda?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel bir proje olacağa benziyor, katılmak isterim. Hayırlı olsun.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2018 Saat: 21:04)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler değerli yorumlarınız için.

@Quexa tarih için bölümümüz de var. Dilersen oranın görevlisi sen olabilirsin içerik paylaşma konusunda tartışmalar konusunda?

@Anakin Skywalker Dediğim gibi, o kadar zaman bulabir miyim bilmiyorum ama aklımda bulunsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bulunmamda bir sakınca yok, gelebilirim ben de. Vakit oldukça girmeye çalışırım. Başarılar şimdiden.
(Asi-kusura bakma kopyaladım :D)
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar hocam,gelebilirim ben de.Olabildiğimce konu da açabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar.
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App