Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şu tarz bir forum mu açsak ?
Ders, sanat, tarih, edebiyat, bilim, teknoloji, psikoloji, felsefe, uzay, spor, film, öneri ve geyik tarzı.... böyle bir Facebook grubum var yeterli kitleyede sahip fakat benim aklım forum açmakta nedense.

Forumu açarım seve seve ayarlarını kurulumunu yaparım ama daha sonra full ilgilenemem o yüzden bana yardımcı olmak isteyen var mı ? Özellikle coder bir arkadaş olsa iyi olur çünkü forum işlerinde paslandım aklımda böyle bir şey var sizce olur mu ? 10TL.NET'te gördüğüm kadarıyla hiç aktif forum yok. Önceden bir kaç aktif forum vardı. (frmplus, wtsupport, destekpi, expertmybb) Kısaca yorumlarınızı bekliyorum kimler ne diyor bu işe merak ediyorum.
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
WebAlem diye bir blog ve forum açacaktım. Maddi destek yok diye açmadım. Eğer istersen beraber açalım o istediğin tarzda forumu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yardım edebilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence olabilir. az önce gördüm The Flash Turkey grubu forum açmış gayet de güzel gidiyor bende üye oldum destek için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2018 Saat: 22:26)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı: WebAlem diye bir blog ve forum açacaktım. Maddi destek yok diye açmadım. Eğer istersen beraber açalım o istediğin tarzda forumu.

hostlu açmayı düşünmüyorum 10tr.net içerisinde

(01-02-2018 Saat: 22:30)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yardım edebilirim.

tamamdır ^^

(01-02-2018 Saat: 22:36)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence olabilir. az önce gördüm The Flash Turkey grubu forum açmış gayet de güzel gidiyor bende üye oldum destek için.

linki atar mısın özelden
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tasarım konusunda yardımcı olabilirim.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2018 Saat: 22:43)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tasarım konusunda yardımcı olabilirim.

çok iyi olur berat
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam. Bende yardım ederim istersen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende yardım edebilirim,ödev-tez'de de kategoriler olacak mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yardımım dokunur elbet.
Bu arada bende boyle ciktim bu yola webzeyrek icin. Bircok kisi yaninda olurum dedi ama birkac kisi haric kimse yok ^^
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2018 Saat: 23:05)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamam. Bende yardım ederim istersen.

şuan karar aşamasındayım açarsam elbette

(01-02-2018 Saat: 23:21)SnowyNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende yardım edebilirim,ödev-tez'de de kategoriler olacak mı?

evet

(01-02-2018 Saat: 23:21)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yardımım dokunur elbet.
Bu arada bende boyle ciktim bu yola webzeyrek icin. Bircok kisi yaninda olurum dedi ama birkac kisi haric kimse yok ^^

kendi kitlemi çağırırım forum tam aklımdaki gibi olursa oradan gelen olur o sorun değil önemli olan forumun teması ve kategoriler. son 3 projemde tuttu bunlardan 1'i forumdu hatırlarsanız expertmybb
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen açarsan tek çırpıda basitçe vazgeçilemeyecek kadar büyük bir proje olur. Ben tüm desteğimi sunarım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumlar bitmiş değil forumlar bitti mantığı tamamen kendi ülkemizde psikolojik olarak (birkaç yabancı forumlarla ilgileniyorum fazlasıyla güzel). Düzgün mantık, düzgün içerik, güzel ortam bunlar sağlandığı sürece sende medyadansın. Kesinlikle desteklerim. Burada forumlar tutmuyordu çünkü ekip oluşturulunca birkaçı kendi forumunu oluşturma girişiminde bulunuyorlardı. Kemik kitle öz kitle. Prensip başlangıç olarak böyle olabilir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hadi bismillah o zaman :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Galiba tema tasarımına başlanmış :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynen öyle haberdar edeceğiz sizi @Nophex @beratdemir
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Falcon bende buralardayım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnsallah Acılırda Canım Sıkılıyor Bari Forumda Takılırım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok eğlenceli bir site olacak hem bilgilenip hem keyifli zaman geçireceksiniz. Temayı bitirdik neredeyse görünüşüde hoş oldu detayları daha sonra tekrar açıklayacağım desteği tekrar eski haline döndürücez bu siteyle
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beklemedeyim reiss. :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform