Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saç arkası hortum ve yandan ayırma sıkıntısı
Önceki konunun ismini değiştirip güncel çekerim diye düşünmüştüm ama olmuyormuş kusura bakmayın sorunu hala cözemedim ve açıklayamamışım. Saçımın arkasında halk tabiri ile hortum var yani anladınız işte dönüyor saçın arkası. O hortum artık nasıl bir yerde oluşmuşsa saçımı yandan ayıramıyorum, ayrılıyor aslında ama ayırsamda 2 zıplasam hemen yine diğer tarafa eğilimli oluyor yanlar sürekli elimle orayı yana atmam gerekiyor. Bi yardımcı olsanız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2018 Saat: 23:47)HeinKard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Önceki konunun ismini değiştirip güncel çekerim diye düşünmüştüm ama olmuyormuş kusura bakmayın sorunu hala cözemedim ve açıklayamamışım. Saçımın arkasında halk tabiri ile hortum var yani anladınız işte dönüyor saçın arkası. O hortum artık nasıl bir yerde oluşmuşsa saçımı yandan ayıramıyorum, ayrılıyor aslında ama ayırsamda 2 zıplasam hemen yine diğer tarafa eğilimli oluyor yanlar sürekli elimle orayı yana atmam gerekiyor. Bi yardımcı olsanız.

Maalesef hortuma yapabileceğin bir şey yok :/
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birkaç yıl önce bende de o sorun vardı. Bahsettiğin şuysa; saçın belli bi bölümü kalkar inadına şekil almaz bağımsızlık mücadelesi vermesiyse doğru düşünüyorum. Sebebi bakımsızlıktan kaynaklanıyor. Kafama dank etti biraz medeniyete geldim saçımı kazıttırdım ve bundan sonra kendime bakımlı olacağım dedim (klasiktir). Fakat bu sefer nasibimi aldım herhalde saçıma özel ilgi gösteriyorum. Saçım dümdüz olduğu halde Elidor düzleştirici set kullanıyorum. Yani 2 günde bir yıkasan ve güzel kesimle istediğin saça sahip olabilirsin. Şampuansız saç yıkama, ılık sudan daha da sıcak su saçına zararlıdır soğuk suda sinüzit için tehlikeli
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunu forum açma & destek alma platformunda paylaşmaktansa alanında uzman berber ya da kuaföre sorsan daha doğru olur diye düşünüyorum. Elbet bilen çıkacaktır. Ondan aldığın tavsiyeler, buradaki tavsiyelerden daha net olur bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Helper bakımsızlıktan olduğunu düşünmüyorum saçımın arkasındaki hortum yanların yatması gereken yöne ters düşüyor sorun bu yoksa 2 günde bir yıkıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2018 Saat: 01:15)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Birkaç yıl önce bende de o sorun vardı. Bahsettiğin şuysa; saçın belli bi bölümü kalkar inadına şekil almaz bağımsızlık mücadelesi vermesiyse doğru düşünüyorum. Sebebi bakımsızlıktan kaynaklanıyor. Kafama dank etti biraz medeniyete geldim saçımı kazıttırdım ve bundan sonra kendime bakımlı olacağım dedim (klasiktir). Fakat bu sefer nasibimi aldım herhalde saçıma özel ilgi gösteriyorum. Saçım dümdüz olduğu halde Elidor düzleştirici set kullanıyorum. Yani 2 günde bir yıkasan ve güzel kesimle istediğin saça sahip olabilirsin. Şampuansız saç yıkama, ılık sudan daha da sıcak su saçına zararlıdır soğuk suda sinüzit için tehlikeli

Peki saçın 0'ken yine de şampuanı kullanıyor muydun? @Helper
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2018 Saat: 14:26)abdullahozturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-01-2018 Saat: 01:15)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Birkaç yıl önce bende de o sorun vardı. Bahsettiğin şuysa; saçın belli bi bölümü kalkar inadına şekil almaz bağımsızlık mücadelesi vermesiyse doğru düşünüyorum. Sebebi bakımsızlıktan kaynaklanıyor. Kafama dank etti biraz medeniyete geldim saçımı kazıttırdım ve bundan sonra kendime bakımlı olacağım dedim (klasiktir). Fakat bu sefer nasibimi aldım herhalde saçıma özel ilgi gösteriyorum. Saçım dümdüz olduğu halde Elidor düzleştirici set kullanıyorum. Yani 2 günde bir yıkasan ve güzel kesimle istediğin saça sahip olabilirsin. Şampuansız saç yıkama, ılık sudan daha da sıcak su saçına zararlıdır soğuk suda sinüzit için tehlikeli

Peki saçın 0'ken yine de şampuanı kullanıyor muydun? @Helper

Evet. Yeşermemiş tohumu beslediğini düşün. Kökleri daha önemli aslında
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping