Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüşmek dileğiyle...
Merhaba Arkadaşlar,
D10'da 2013'ten bu yana bulunuyorum ve artık yolun sonuna geldiğimin farkındayım. Yaklaşık 4-5 yıldır bu forumdayım ve ciddi şekilde bırakma noktasına geldim. Başka hesaplarım vardı bu hesapla 2017 Ağustosunda kayıt oldum. Bırakmamın başlıca nedenleri; Okul ve Sosyal hayatım, Freelancer olarak çalışmam ve bir şirkette staj benzeri bir iş yapacak olmam. Geleceğimi hazırlıyorum kısacası. Ancak bunun için çok çabalamak ve sanal ortamdan uzun süre ayrılmak gerekiyor.
Bu uzun süre zarfında da görevimi yerine getiremeyeceğim için ve diğer arkadaşların da önünün açılması için görevimi burada sonlandırmak durumundayım. Hepinize bu zamana kadar canı gönülden teşekkür ediyorum. Hepiniz hakkınızı helal edin.
Benim varsa can-ı gönülden helal olsun. Bir bu konudaki yorumları bir süre okuyacağım sonra da ayrılacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Helal olsun, kendi açımdan üzüldüm.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Reel hayatında başarılar diliyorum pek tanımıyorum ağustosda kayıt olduğum için Tekrardan başarılar diliyorum reelde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tanıdığıma memnun oldum, sağlıcakla kal kendine iyi bak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende Seni Cıkartamadım Ama Real Hayatında Başarılar Dilerim Kolay Gelsin.. Kardeşim Allaha Emanetsin.. Dikkat Et Kendine
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Reel hayatında başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tanıdığıma memnun oldum. Bu arada "Reel" ingilizce bir kelime. TDK çalışanı değiliz edwardın dediği gibi fakat ingilizce kelimeleri ingilizce kategorilerde kullanın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Helal olsun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kariyer yapmak önemli tabi. Hayatında başarılar diliyorum, ara sıra uğrayacağını umuyorum sende hakkını helal et :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yolun açık olsun,gerçek hayatta başarılar dilerim umarım herşey gönlünce olur.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendine iyi bak, yolun açık olsun.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayatınız da başarılar hocam , bana yardımlarınız için de teşekkürler :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayatında başarılar dilerim, hoşçakal.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her şey istediğin gibi olsun :) Umarım yüksek yerlerde ismini görürüz, hayatında başarılar :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hepinize sonsuz teşekkürler arkadaşlar hepinizi seviyorum bir kaç kişi ile halen iletişimde kalmak istiyorum. ❤️
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendi isteğiyle ayrılanları emekliye ayırıyoruz bizim ihraç ettiklerimizi normal üye olarak çıkarıyoruz. Bu yüzden şuanda bizim emektarımızsın yolun açık olsun.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform