Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iPhone X alınmaya değer mi?
Merhabalar,
Yakın zamanda iPhone X satın almayı planlıyorum, sizce bu telefon satın alınmaya değer mi? Animoji özelliğine ve Face ID'ye hayran kaldım açıkçası. Ayrıca çok ideal bir kasa boyutu var. Ne Plus modelindeki gibi büyük, ne de standart modellerdeki gibi fazla küçük. Tam ideal boyut. Şu animoji özelliği Whatsapp'a da gelse tadından yenmez.
Telefonun yan kısımları parlak, paslanmaz çelik. Hem güzel hem de sağlam olduğu manasına geliyor, en azından şu eski modellerdeki gibi tek düşmede zedelenme olmaz inşallah artık.
Ben telefonu almayı istiyorum açıkçası, bir de sizin görüşlerinizi almak istiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşımda birebir görme fırsatım oldu, güzel bir telefon. Açılması vs. vs. Benim en hoşuma giden telefon diyebilirim. Özellikleri de zaten güzel etkileyici. Fakat yerinizde olsam şimdi almazdım açıkçası. Rakipleri çıktığında büyük ihtimal fiyatı da azalacak, o zaman alırsınız :) Tabii o zaman da büyük ihtimal ile başka bir şeyden etkileneceğiz. Alttan açılması, yüz tanıma sistemi falan dediğiniz gibi gayet güzel.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fiyat azalma? iPhone'larda ucuk bir fiyat azalması mevcut olmuyor. Bir markalaşma haline geldikleri için en fazla 200 lira 900$ veren 200 lira mı veremeyecek? Ayrıca iPhone X güzel bir telefon yani her türlü almanızı tavsiye ederim kendim bizzat denedim fakat fixpack veya kaskolatmayi aksatmayin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2018 Saat: 00:43)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fiyat azalma? iPhone'larda ucuk bir fiyat azalması mevcut olmuyor. Bir markalaşma haline geldikleri için en fazla 200 lira 900$ veren 200 lira mı veremeyecek? Ayrıca iPhone X güzel bir telefon yani her türlü almanızı tavsiye ederim kendim bizzat denedim fakat fixpack veya kaskolatmayi aksatmayin.

Evet haklısınız, fakat 200 TL 200TL'dir :) Evet, şaka bir yana iPhone olduğunu hesaba katmadan yorum attım nedense.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet doğru benim de bildiğim iPhone'lar çok değer kaybetmiyor. O yüzden elimden geldiğince hızlı elime almak istiyorum. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-24-ayar-gercek-altin-kaplama-iphone-x-goldenconcept-481958749/detay

Tavsiye ediyorum :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşımda görmüştüm güzel telefon ama favorim samsung sen iPhone seviyorsan gayet güzel bir telefon.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence bu telefon kat kat iyi:
Kod:
[font=monospace]http://consumer.huawei.com/tr/phones/mate10-pro/
. hemde 4.500 gibi bir fiyatı var (çift kameralı. lite modelini istersen 3.100 tl ortalama). ve samsung galaxy s8+ :
Kod:
http://www.samsung.com/tr/smartphones/galaxy-s8/
 onunda 4.500 ortalama fiyatı var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Telefon gayet güzel hocam,sevdiyseniz alın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2018 Saat: 17:22)isimsizlordo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bence bu telefon kat kat iyi:
Kod:
[font=monospace]http://consumer.huawei.com/tr/phones/mate10-pro/
. hemde 4.500 gibi bir fiyatı var (çift kameralı. lite modelini istersen 3.100 tl ortalama). ve samsung galaxy s8+ :
Kod:
http://www.samsung.com/tr/smartphones/galaxy-s8/
 onunda 4.500 ortalama fiyatı var.
İsimizlordo,Creaturv arkadaşımız Iphone X alınmaya değermi yazmış,Belki senin yazdığın telefonu beğenmiyor yada almak istemiyor sevmiyor olabilir.Arkadaşımız konuda Iphone X yazmış sende ona göre yorum yapabilirsin.Benim yazdığım gibi mesela.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2018 Saat: 00:15)Creaturv Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,
Yakın zamanda iPhone X satın almayı planlıyorum, sizce bu telefon satın alınmaya değer mi? Animoji özelliğine ve Face ID'ye hayran kaldım açıkçası. Ayrıca çok ideal bir kasa boyutu var. Ne Plus modelindeki gibi büyük, ne de standart modellerdeki gibi fazla küçük. Tam ideal boyut. Şu animoji özelliği Whatsapp'a da gelse tadından yenmez.
Telefonun yan kısımları parlak, paslanmaz çelik. Hem güzel hem de sağlam olduğu manasına geliyor, en azından şu eski modellerdeki gibi tek düşmede zedelenme olmaz inşallah artık.
Ben telefonu almayı istiyorum açıkçası, bir de sizin görüşlerinizi almak istiyorum.

Telefona heves ettiğiniz bariz belli, ancak o parayı eğer bir kez veriyorum zaten diye düşünerek veriyorsanız almayın derim. O hayran kaldığınız birçok özellik telefon elinize geldikten sonra umrunuzda dahi olmuyor. Özelliklerine hiç bakmadım ancak hiç bir telefon o fiyatı haketmiyor bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2018 Saat: 18:21)XR\s Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-01-2018 Saat: 00:15)Creaturv Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,

Telefona heves ettiğiniz bariz belli, ancak o parayı eğer bir kez veriyorum zaten diye düşünerek veriyorsanız almayın derim. O hayran kaldığınız birçok özellik telefon elinize geldikten sonra umrunuzda dahi olmuyor. Özelliklerine hiç bakmadım ancak hiç bir telefon o fiyatı haketmiyor bence.

Bilgili birisi, kulak ver derim @Creaturv
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Türkiye yaşam standartlarına göre iPhone X lüks bi seçenek. Maddi durumun iyiyse neden olmasın. Normal düzeyde isen Xiaomi tavsiye ederim fakat alsanda değişen birşey olmaz fiyatları pek oynamıyor sevmezsen satarsın. Ben en çok kamerasını sevdim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Almaya kesin şekilde karar verdim. Ön kamerasındaki portre modu muhteşem, çok sık kullanırım bunu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
A L M A S A K I N S 8 A L
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
S8 tasarım olarak güzel bir telefon olsa da işletim sistemi olarak pek beğenmedim. O yüzden X tarafındayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping