Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saçlarım Uzun Ama Çok Yumuşak Şekil Almıyor.
Farkındayım sürekli boş konu açıyorum, kendimle ilgili sorunları yazıyorum ama cidden saçım çok sorun çıkarıyor :D
Saçlarım uzun burnumun altına geliyor ama çok yumuşak ve düz. Yine sağa sola yukarı gidiyor ama hemen düşüyor ve düz olduğu için olduğu kadar uzun görünmüyor. Yumuşak olması güzel ama çok hacimsiz kalıyor. Bir de saçımın iki yandanda ayrıldığı kısım orta ile yan arasında bir kısımds kalıyor oradan ayırınca kafamın şekli çok tuhaf oluyor. Ben de istediğim yerden ayırmaya çalışıyorum ama saçımın arkasındaki dönme istediğim yerden ayırmama izin vermiyor. Hortumun olduğu kısımdanda ayırmam gerekiyor ayrılmadığı için orası bozuk duruyor havada kalıyor. Sonracığıma diğer yan tarafta üst kısımı biraz kabartmam gerekiyorki yanlar düz dursun orası ezilince kafamın şeklini alıyor ve yine kötü duruyor. Sürekli elimle orayı kabartmaya çalışıyor bıktım artık. Tek isteğim yanlardan üste doğru oval bir görünüm değilde karemsi bir görünüm alması. Saçımla ilgili birsürü sorun var. Benim saçım herkesinki gibi değil. Hatta çizip birazdan atarım bir kısmı daha tuhaf. Eminim hiçbirşey anlamadınız foto atayım desem instaya falan bile foto atmıyorum ama saçımda rahatsız olduğum kısımların fotoğrafını çekmeye çalışırım. Ne anlatıyorum ben baya karıştırdım. Sürekli uğraşıyorum bu saçım yüzümden kafa şekliminde etkisi var. Anlayan varsa yardımcı olur artık. Sürekli bu şekilde açtığım lüzumsuz konulsrdan dolayı özür dilerim bu arada :D He bide birşey eklicem. Saçlarım yumuşak ve hacimsiz çok sönük duruyor ve öne doğru düz uzuyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Saç Spreyleri var saçını sertleştirmek istersen onun için internette var onu sabah-öğlen-akşam sık sertleşmeye başlar.Benimkide düz ve uzun ama kolayca şekil alabiliyor.Bazı saçlar sorun çıkartabiliyor maalesef benim önerdiğim yöntem böyle saçı biraz sertleştiren sprey ile sabah öğlen akşam sıkabilirsin saçına hafif sertleşme olacaktır sertleşme oluncada saçını nere atmak istiyorsan oraya fön çek güzelce durar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim de böyle bir sorunum var, her duştan sonra fön çekersen bir süre sonra alışıyor. Ayrıca saç spreyi kullanıyordum, şimdi gerek kalmıyor çok uzun süre şekilli kalıyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorunum şekil vermek değil yanları düzeltebilmek istiyorum kafam heralde üstelerde biraz koni şekli alıyor yumuşak olduğu için sönük duruyor ve sönük olduğu için eziliyor ezilincede kafamın şeklini alıyor. Bende kafamın şeklini almaması için yanların üst kısımlarını kabsrtmaya çalışıyorum. Ayırdığım kısmıda koni şkli almaması için normaline göre yandan ayırıyorum. Koni şeklinden kurtarsamda bozuk duruyor falan işte anlatamıyorum ki :D
Bahsetriğim yan taraf normalde daha bozuk;
https://i.hizliresim.com/LbdZoz.jpg

https://i.hizliresim.com/1JjVDp.jpg
İstediğim şekil sol taraf bahsettiğim sorunlar bi onceki mesajımdaki ayrım sorunu ve bu attığım fotoğrafta sağdaki gibi yan üst kısımların ezilmesi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Saç spreyi saça zarar verebilir, örneğin saç dökülmesi gibi çünkü saç oksijen almıyor. Wax kullanabilirsin, eğer illa sprey alacağım diyorsan pudrasız al, yoksa kafanda küçük küçük beyazımsı şeyler gözükebilir.

Keşke benim de senin gibi bir saçım olabilseydi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
En sağlıklı olanı toz gibi olanlar. Sertleştiriyor ama hemen şekil alıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
wax al en iyisi senin için. Duştan çıktığın gibi ıslak saça sürülenler var sürüp fön çekiyorsun güzel oluyor. Benimki dalgalı ve istediğim şekili verdiğim bir saçım var ancak ben senin gibi bir saç yapısına sahip olmak isterdim açıkcası. Ha unutmadan bizim yenge işi ne oldu kardeşim ? :) @HeinKard
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
........
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@EmSaLSiZ Yenge işi baya süre geçmiş unutmuşum hiç bir ***Forum içinde kullanılması uygun olmayan kelime*** yapamadım abi sadece instada mesaj atmıştım biraz tuhaftı sensiz nasıl falan filan her neyse 24 saat bakmadı mesaja onu sorabildim neden bakmadığını. Bir de saçım için wax vs. kullanmak istemiyorum. Daha önce köpük kullanıyodum saçıma dokunan bu ne lan yapış yapış diyordu saçımın yapısından memnunum ama ayrım kısmından saçım ayrılmıyor tel tel havada kalıyor ayrımın arka tarafı. Saçımın arkasında dönme var onun yüzünden heralde. Kafamın şekli üstlere doğru hafif üçgen şekli alıyor ben saçlarımla yanlara düz görünüm vermeye çalışıyorum oluyor faka dediğim gibi ayrım yeri çok bozuk duruyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağlam bi kuaföre git istediğin şekli söyle büyük ihtimal istediğin gibi olur. Yaparken adamı izle evde aynısını yaparsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Toka tak o zaman mecbur :d
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping