Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Göz göre göre çöküşe gidiyoruz buna bir dur diyelim!
edit therm//BOŞVER KENETLENMEYİ BU FORUM BÖYLE GİTTEKÇE ÇÖKMEYE MAHKUM
pwworldsend2112.medium.png
Ben diğer üyelere bakınca biraz yeniyim, hatta fazla yeniyim doğru. ancak bende bilirdim o efsane d10 zamanlarını....
Ama şimdi o asırlık çınar yapraklarını bir bir döküyor ve yavaş yavaş yıkılıyor...
all-cracked-out.regular.png
Sen buna bir dur demeyecekmisin? bu asırlık çınarın yıkılmamasına bir 
action-of-the-time-new.regular.png
DEMEYECEKMİSİN!
action-of-the-time-new.regular.png
Bu çöküşü
vtks-good-luck-for-you.regular.png
Ama Biz
before-collapse.regular.png
Dışında herşeyi
vtks-good-luck-for-you.regular.png
Gelin kenetlenelim ve bu kötü gidişata bir dur duyelim..

before-collapse.regular.png
edit therm//BOŞVER KENETLENMEYİ BU FORUM BÖYLE GİTTEKÇE ÇÖKMEYE MAHKUM
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
komik geldi nedense..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kurtulamayacak böyle giderse zaten... eğer böyle yetkililer olursa. neyse...
Forum çöküyor diye yakınanlar yetkililerde,
Forum çökerken birşey yapması  gereken bizmiyiz?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çöküşe değil yükselişe doğru gideceğiz evvel Allah.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Komedi bu çocuk ya :)

Aaa Ban yemiş :D
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
anca banlarlar, onların fikrinin doğru olmadığını kanıtladım ya..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-01-2018 Saat: 20:44)forumstell Nickli Kullanıcıdan Alıntı: anca banlarlar, onların fikrinin doğru olmadığını kanıtladım ya..

Senin bilmediğini biz biliyoruz efendi , üslubunu düzeltirsen tekrar eski durumuna dönersin yönetim hakkında bilmediğiniz durumlar hakkında konuşmayınız , biz eğer istemesek hızlıca çöküşe gider berbat bir ortam kalır.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Ne 10TL'nin ne de Desteğin bir geleceği olduğuna inanmıyorum..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-01-2018 Saat: 20:49)Royale Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne 10TL'nin ne de Desteğin bir geleceği olduğuna inanmıyorum..

Burayı büyük projeler için bir ortam olarak görüyorsanız çok yanlış yerdesiniz zaten. Burası bilmeyen insanların genelde başlangıç noktasıdır. Bende ilk geldiğimde sıfırdım zamanla öğrendim. Şimdi eskisi kadar aktif değilim ancak eskiden bu forum bu ortam bilgi için vardı şimdi ise çocuk bahçesine dönüşmeye başlamış durumda...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İnsanlarla uğraşmak/anlaşabilmek gerçekten zor. Oktay'ın dediklerinin hepsine katılmamın yanında, baktığınızda bilgisayar ve internet erişimi küçük yaşlara indi. Ve zamanla da ücretsiz kuruluşlara bakışlar azaldı. Dediği gibi buraya gelenler bir kaç bir şey kapıp kendini geliştirdikten sonra daha büyük projelere veya kendi projelerine adım atıyorlar. Bu konuşmalar ben geldiğimde vardı,5 yıldır da yapılıyor. Sizi bu düşünceye iten nedir? veya neler olsa daha iyi yerlere gelebilir 10tl sistemi amaç bu destek değil de köstek olmayla maalesef olmuyor.. Olgunluk şart tabii zamanla olacak bir şey ama bütün forum senin yaptıklarını konuşuyorsa birde dönüp kendine bakılmalı değil mi? "25 kişi yaptıklarımın yanlış olduğunu söylüyor ama doğru çünkü ben yaptım." Şunlar kafalardan atmalı ve forumu bilgi paylaşan bir mecra olarak devam ettirmek gerekli. Ben bile bu yüzden kodlama işlerine başladım sömestr tatile nedeni ile zaman bulabiliyorum. Sebep buradaki kişiler bilgiler aşılayabilme gibi gibi.. @beratdemir 'ler çıkarmaya başladıkça zaten forumun/sistemin başarısı ortada diğerleri de bir kaç kuru gürültü..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping