Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bazı yetkililerde ki rahatlık hkk.
Kusura bakmayın ama maalesef böyle. Bazı yetkililer çok ama çok rahat. Ben şimdi benim olayıma geçeyim. Yaklaşık 1 hafta önce tema meseleleri oldu bilirsiniz değil mi sayın ekip liderleri veya diğerleri. Adam benim d10 temasını wareze çıkardığımı iddia ederek ne sorgu ne sual tak tak tak tak ban. Elinde benim temayı wareze çıkardığım ile ilgili kanıt varmı ? Yok..
https://i.hizliresim.com/o6La87.png

Hele arkadaş şuna bak. Ben bu yetkiliye dedim ki beni d10 temasının warezini çıkardığıma dair kanıtı ver bırakayım şu sanalı ya. 
Şimdi diyeceksiniz yav arkadaş sen hiç durma tartışma çıkarıyorsun hebele hübele. Ya kardeşim ben bi adamla bi konuda zıttım ve ortayı bulmaya çalışıyorum taaaak bi yetkili geliyor konuyu kilitliyor. Ne arkadaş bu? Bazıları kilitli konuya cevap yazıp laf felan gönderiyor nedir bu anlamadım ? Yönetimdekiler kişisel kinini forum içinde ban felan atarak kullanıyor. Radison üyeliğim ile açıklama yapmaya çalıştım konu kapandı vs vs. Bu liderler hiç incelemiyor mu acaba şu ban kayıtlarını ? Bu Pormis denen arkadaş uyarı veya ban vermekten başka bu foruma katkısı nedir ?
Bu konuyu ne olursa olsun kilitlemeyin lütfen. Admin kaç defa uyarı yaptı fakat hala ikili tartışma veya muhabbetlerde ortaya atlayıp konuları kilitlemeyin lütfen.

Ayrıca bazıları dengesiz yorumlar atıyor onlarda konuya müdahale olmasın lütfen.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sana tam destek veriyorum tixaret konumun izni var lakin kilitli acmiyolar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bir sorun var ise* düzeleceğine inanıyorum. @Quexa
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bir ceza almışsın. Hatalı veya değil bu incelenir. Sen hatalı olduğunu iddia ediyorsun mesela.
Ama bu tarz cezaların sebepleri araştırılmadan ortalığı yangın yerine vermenin hiç manası yok. İlgili yetkililere & ekibinin liderine bir mesaj yazarsın. Sorunun çözülmesini beklersin.
Ötesine yer yok burada, olmamalı. Anlayışla karşılayacağını umuyorum. Hata varsa düzeltilir, gereken işlem yapılır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-01-2018 Saat: 23:38)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir ceza almışsın. Hatalı veya değil bu incelenir. Sen hatalı olduğunu iddia ediyorsun mesela.
Ama bu tarz cezaların sebepleri araştırılmadan ortalığı yangın yerine vermenin hiç manası yok. İlgili yetkililere & ekibinin liderine bir mesaj yazarsın. Sorunun çözülmesini beklersin.
Ötesine yer yok burada, olmamalı. Anlayışla karşılayacağını umuyorum. Hata varsa düzeltilir, gereken işlem yapılır.

İnsan hiç soruşturulmadan sorgulanmadan ban ekranıyla karşılaşınca deli oluyor :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Olayı bana özel mesaj yolu ile tam olarak anlat bir haksızlık varsa önüne geçeriz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bende böyle tam olay anlaşılmadan uyarı veya ban veriliyor. Eğer leojely haklıysa böyle bir olaya sebepe olan kişiye gerekli ceza verilmeli. Leojely bilgili bir üye zaten,foruma küstürülmemeli.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
-Konunun daha buradan uzamasını istemiyorum. @leojely 'e dediğim gibi özel mesaj yolu ile benle iletişime geçsin.

-Destek dışı olaylar burayı etkilemez, isterse sana ana avrat küfür edebilir kendi karakteridir o bir şey diyemeyiz. Yoksa burada olmaması gereken insan "ÇOK". Radison'un banlanması zaten multi hesap olduğu için. Desteği ilgilendirmez diyoruz ama destek için uğraşılan bir temayı/rankı artık her neyse emek hırsızlığında bulunanı da burada eli kolunu sallayarak gezdirmem aklınızda bulunsun buda...

- Konu kilit yorumda bulunmayınız..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping