Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kızla nasıl konuşurum?
Sağolasın abi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bizim bu aşk adamı @ASiPaTRoN bu konuya bakmadımı,yoksa bakıp geçtimi ? :)

Öncelikle sana şöyle diyeyim kız eğer senin onu sevdiğini biliyorsa senin adımlarını biraz büyük atman gerek. Böyle sınıfın önünden geçerken sana veya sınıfın içine bakması gibi durumlar o yaşlarda vs. çok normaldir yani birazda arkadaş gazı var o işin içinde. Unutmadan boyuna göre kilon gayet iyi yani canını sıkma. Kızla konuşacağın şeye gelirsek öncelikle eski sevgilileri ile neler yaşadığını ve neden ayrıldığını vs. sorman senin için iyi olur hem o konudan onu kıskanıp kıskandığını belli etmen muhtemelen onun hoşuna gidecektir. Ve bir hafta sonu buluşma ayarlayabilirsen ara ve hava güzelse yürüyün eğer buluşursanız sıkı giyin üşüme gibisinden nezâket içeren cümleler kur,ve oldukça olgun davranmaya çalış. Utanma demiyorum çünkü ilklerde bunlar normaldir ama utandığını belli etmemeye çalış ve umursamaz ol. Ona onu sevdiğini gerçekten hissettir olay burada biter sen elinden geleni yaptıktan sonra o istemezse ondan vazgeç,eğer vazgeçemezsen ona kendini vazgeçilmez biriymiş gibi hissettireceksin ve bu onu sürekli kullanır. Kafana takılan bir yer olduysa özelden bu konu hakkında sana yardımcı olabilirim kardeşim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle tecrübeyle sabit olan bir tavsiye vereyim, eğer yanılıyorsan, seni sevmeyeni sevme ki mutlu ol.
Onun dışında çok kasmana, gerilmene neden olacak bir durum yok. Herkes heyecanlanır hiç kimse kusursuz değil. Açık sözlü ol, olduğun gibi davran. Konuşurken heyecanlıysan ben senle konuşurken biraz heyecanlanıyorum kusura bakma de. Ufak detaylar..
Yan yana geldiğinizde nelerden hoşlandığını öğrenmeye çalışarak başla. Onun hoşlandığı konulardan sohbet etmeye çalış ki yanındayken sıkılmasın.
Bu gönül işleri hep tecrübe olur insana, kimseye sonsuza kadar bu kızı seveceğim gibi gereksiz vaatlerde bulunma. Kesinlikle özünü kaybetme, bir insan için kendini değiştirme. Hayatına girerse o seni istediği gibi değiştirecektir zaten. Özgüvenin yüksek olsun amigo, bol şans!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim ben o duyguları bu yaşıma kadar hiç yaşamadım ama herşey sohbet ile başlar ha abisi varsa dikkat ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Salı günü gelişmelerle dönerim buraya taktiklerinizi bekliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hadi aslan,güveniyoruz sana :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hadi aslan falan demeniz gaza getiriyor beni hepiniz adamsınız sağolun deneyeceğim yazdıklarınızı. Bir de sürekli rüyalarıma giriyor (fesat düşünmeyin herkes fesat düşünüyor). Geçen gün rüyamda arkadaşça gelip ellerini omzuma koyuyordu. Sizin bu yazdıklarınızdan sonra rüyamda okul koridorunda kızla konuşmaya çalışıyorum uflayıp pufluyor. Rüya boyunca kızla konuşmaya falan çalışıyorum. Gerçek sandım üzüldüm bir an. Ama psikolojim bozuluyor artık sürekli görüyorum :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Taktik alabilirim daha varsa.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform