Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kızla nasıl konuşurum?
2 - 3 aydır bir kıza vurgunum ama baya aşığım evde yalnızken ağladığım bile oluyor. Kıza anlattım herşeyi 1 ay önce üzülmeni istemem ama bana olan sevgine karşılık veremiyorum özür dilerim demişti. Vazgeçmedim hâlâ seviyorum. Şuanda öyle değil biraz daha gelişme var. Çaktırmadan bakmalar falan sınıfın önünden geçerken içeri bakıyorlar bizim sınıfa gelince kaş göz hareketleri falan yapıyorlar, arkalarındayken arkasına dönüp bakıyor falan her neyse. Bugün DC oynuyorduk kıza soruyorum. İçimden gelenleri soracaktım fakat arkadaşlarım sağdan soldan beni sevecek misin diye sor diyolar. Saçma geldi ama mecburen çıktı bi anda. Kız sesini çıkarmadı zamanla olabilirde olmayabilirde dedi, arkadaşları buna zamanla cevap verebilir yarın sevicem diyip sevemez dediler haklılar da.  Kızın arkadaşlarıyla sohbet falan edebiliyorum ama o olduğunda bilmiyorum kitlenip kalıyorum. Arkadaşlarım kız senden birşeyler bekliyor kız n'apsın falan diyolar git sohbet et konuş diyorlar. Kızla yakın konumdayken iltifat falan edebilirim "gözlerin çok güzel" vs. Sınıfımda en çok yardımcı olan kız arkadaşlarımdan biri dedi içinden geldiği gibi söyle herşeyi başkalarına bağlı kalma. Sürekli başkalarına bağlı kalıyorum içimden gelenleri söylemek ve yapmak istesemde. Yanlış birşey yaparım diye korkuyorum ama daha doğru olacaktır. Şimdi arkadaşım dedi kız senden birşeyler bekliyor git sohbet et falan. Sen konuşacaksan ben fırsat yaratırım. Yardımcı olur musunuz? Kız geldiğinde mesela ilk ne söylemeliyim nasıl başlamalıyım konuşmaya? Ne konuda konuşabilirim? Anlayabiliyor musunuz beni bilmiyorum tecrübesizim nasıl konuşacağımı bilniyorum *** gibi kitlenip ne dicemi bilmeden kalmak istemiyorum. Anlayın beni.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanırım ilk flörtün. Tamamen doğaçlama gir konuya. Zaten ilk flörtler sana tecrübe kazandırır devamı kaymak gibi akar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Helper Deneyeceğim işte ama nasıl sohbet edeveğimi bilmiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Emin ol, en iyi ben anlarım seni. Keşke benim durumum senin ki gibi olsa ^^ Ama benimki daha karışık bir mevzu.
--
Geçmiş olsun mu diyeyim ne diyeyim bilemedim. Senin yerinde olsam, gider konuşurum. Böyle demekle olmaz tabii. Git yanına, hiç bir şey düşünme. Biliyorum yanına gidince kalp atışın 5 katına çıkacak. Konuştukça sakinleşeceksin. İlk olarak, eğer instagram adresi falan varsa, hikaye falan atıyorsa hikayelerine abartmadan yorum yap. Eğer karşılık verirse muhabbeti ileri sar işte, orasını da sana bırakalım. Böyle böyle samimi ol. Reel hayatında da konuşmaya başla onun ile. Daha sonra işte, anlatırsın tekrardan. Beni anladığını umuyorum.
--
Bu yazdıklarımda ciddiyim.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@nophex abi zaten konuşmak istiyorum ama nasıl konuşacağımı bilmiyorum sıkıntı orda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumumu güncelledim, tekrar oku istersen.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Al karşına içini dök olacağı varsa zaten olur , baktın olacağı yok zorlama derim .

Bu arada konu silmek yasak ama istersen kilitleyebilirm .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorun değil uğraşmayım.

@Nophex anladım abi sağol hikaye atmıyor. Arkadaşlarıyla ortak hesapları var oradan atıyorlar yazıyorum o zaman.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya benim de aynı şekilde var. Kız voleybol oynuyor 40dk o oynuyor diye ben de oynuyorum :D Ara sıra göz göze geliyoruz direk kenara çekiyorum gözümü :) Yapacak bir şey yok. Beklemek lazım, sabretmek lazım. Karşındaki sevmiyor ise zorlama. Sana değer vermeyecek birine senin değer vermen kötü olur. Her şey gönlüne göre olsun :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-12-2017 Saat: 20:21)HeinKard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sorun değil uğraşmayım.

@Nophex anladım abi sağol hikaye atmıyor. Arkadaşlarıyla ortak hesapları var oradan atıyorlar yazıyorum o zaman.

@HeinKard öyle direkt yazma ama. Attığı hikaye hakkında bir şeyler yaz.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Nophex öyle yapıyorum abi baya konuştum arkadaşlarıyla kendisiyle falan da ne bileyim olmayacak gibime geliyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-12-2017 Saat: 20:30)HeinKard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Nophex öyle yapıyorum abi baya konuştum arkadaşlarıyla kendisiyle falan da ne bileyim olmayacak gibime geliyor.

Böyle hisleri içinden at. Böyle dersen kesinlikle olmaz. Kendin inan.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şöyle bir tavsiye vereyim, beklemekle olmuyor.. Geçirmiş birisi olarak ister okuyup uygularsanız istemezseniz uygulamazsınız size kalmış. 17 yıldır bir şeyleri bekleyerek geçirdiğimden.. Utanma, çekinme oda "İnsan". İlkinde belki cümle dahi kuramayacaksın ama beklemekten iyidir..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-12-2017 Saat: 20:30)HeinKard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Nophex öyle yapıyorum abi baya konuştum arkadaşlarıyla kendisiyle falan da ne bileyim olmayacak gibime geliyor.

Muhtemelen yeni bir lise öğrencisisin. Ya da ben öyle hatırlıyorum. Özellikle 9 ve 10. sınıf kızları eş seçimi konusunda olgun olmadıklarından dolayı sadece tipi umursuyorlar. Spor yap, beslenmene dikkat et, özgüven kazan ve konuşmalarına özen göster. Bunlar seni ileri taşır
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kızın sevdiği konularla ilgili bilgi edin, sevdiği konular üzerinden konuşmayı dene.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Helper
Doğru abi 9. sınıfım. Kilo sıkıntım var biraz. Arkadaşlarım pek kilolu göründüğümü söylemiyor ama kiloluyum kabullenmem lazım. Kilo 75 - boy 1,75 .
Ama bilemiyorum çok fazla kiloluda görünmüyorum biraz iri duruyorum sadece göbeğim çıkmıyor. Bir de kendimi avutma çabası gibi olmasın da sınıftaki kız arkadaşlarım babyface diyip tatlı buluyorlar kdjdjs galiba çok şey ettim de neyse dkdnsksa
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sana önerim seni seviyorum pat diye deme önce hafiften yaklaşmaya çalış.Takıl felan yanında sonra işte biyere çağır orda ne istiyorsan içinden ona karşı ne hissediyorsan söyle gitsin Zorlama yavaşça sakince söle
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sosyal medyadan iletişim kur ve söyle.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@baransahinkaya
@SnowyNight
Kız zaten biliyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
biliyorsa sanki birinde yükleme işi özgüven almış gibi davranarak onu okul çıkışı herhangi bir yere çağır onunla vakit geçirmeye çalış onunla konuşmak için sebep bul falan filan sosyal medya telefon varsa onuda bulursan sorunun çözülecektir.En önemli korkma çekinme utanma.Sağlam durursan yani kısaca istediğimi alırım hesabı yaparsan o da bu durumdan etkilenecektir.Bu arada ters teperse de korkma çabuk vazgeçme ama baktın olmuyor yenisi bul zaman çok harcama ;) Şimdiden başarılar
Duruma uygun sözde bırakalım;
Sen mecnun olduktan sonra leyla çokkk..
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping