Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Em Theme Güncellendi:Merakla Bekleyenler
Merakla Beklenen Em Theme  Çıkmıştır. Merhaba Herkese  Em Theme Güncelledim Ve Bitirdim Vİdeo Çektim Almak İsteyenler  bana ulaşabilir  bazı hatalar var oda buttonlarla ilgili düzeltiyorum geliştirmeyede devam ediyorum  sadece footer edittir .
İyi Seyirler.Temayı Ortaladım Yakışmıyorsa genişletebilirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Değişik, enteresan, ultrasaykoluk içeren değişik bir tema olmuş :D Eline sağlık :)
Önceki kullandığın 3D 'yi kullanmışsın fakat onu biraz daha değiştirmeli üzerinde oynamalısın. Karışık bir tema olmuş, o "kanklarhackers.com" alanındaki yanıp sönen hipersaçma butonları anlamadım ama :)

Eline sağlık :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-12-2017 Saat: 00:18)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Değişik, enteresan, ultrasaykoluk içeren değişik bir tema olmuş :D Eline sağlık :)
Önceki kullandığın 3D 'yi kullanmışsın fakat onu biraz daha değiştirmeli üzerinde oynamalısın. Karışık bir tema olmuş, o "kanklarhackers.com" alanındaki yanıp sönen hipersaçma butonları anlamadım ama :)

Eline sağlık :)

o buttonlar efect kullanıcının hissini artırıyor  1 buttonun içinde 5 button oluyor bence sevenler olucaktır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana göre çok abartılı. Sade bir şeyler yapmayı denemeni tavsiye ederim. Sadelik her zaman en güzelidir. bkz: Destek teması v2.0.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@beratdemir adlı arkadaşa katılıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yıL İkİ bİn sEkİz dEğİl KaRdEşİM DahA GüZeL şArKıLaR SeÇeRMiSin RicA eTSeM
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-12-2017 Saat: 00:55)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yıL İkİ bİn sEkİz dEğİl KaRdEşİM DahA GüZeL  şArKıLaRSeÇeRMiSin RicA eTSeM

Böyle saçma sekil yorumlar yapmayınız. Eğlence sanıyorsunuz hiç eğlence de olmuyor. Eğlence ve şakalar komik olur değil mi? Bende sana senin yazdığın şeklin düz yazısı ile cevap veriyim: Yıl 2018 insanların ne tür şarkı dinleyeceğine karışmama hakkını öğrenmemiş birisin.  İnsanlar istedikleri müzikleri seçip dinleyebilirler buna karışamazsın. İsterse karşındaki keko olsun forumda barinabiliyorsa hala yetkililierin de bildikleri vardır. Lütfen bidaha gizli şekilde alay edercesine tavırda bulunmayın bulunmak istiyorsanız da forum içinde bulunmayın sonra tartışmayı su başlattı bu başlattı oluyor. İyi geceler. Esenlikler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-12-2017 Saat: 01:31)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-12-2017 Saat: 00:55)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yıL İkİ bİn sEkİz dEğİl KaRdEşİM DahA GüZeL  şArKıLaRSeÇeRMiSin RicA eTSeM

Böyle saçma sekil yorumlar yapmayınız. Eğlence sanıyorsunuz hiç eğlence de olmuyor. Eğlence ve şakalar komik olur değil mi? Bende sana senin yazdığın şeklin düz yazısı ile cevap veriyim: Yıl 2018 insanların ne tür şarkı dinleyeceğine karışmama hakkını öğrenmemiş birisin.  İnsanlar istedikleri müzikleri seçip dinleyebilirler buna karışamazsın. İsterse karşındaki keko olsun forumda barinabiliyorsa hala yetkililierin de bildikleri vardır. Lütfen bidaha gizli şekilde alay edercesine tavırda bulunmayın bulunmak istiyorsanız da forum içinde bulunmayın sonra tartışmayı su başlattı bu başlattı oluyor. İyi geceler. Esenlikler.

Bence arkadaş troll niyetine yapmış :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-12-2017 Saat: 00:12)kanklar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merakla Beklenen Em Theme  Çıkmıştır. Merhaba Herkese  Em Theme Güncelledim Ve Bitirdim Vİdeo Çektim Almak İsteyenler  bana ulaşabilir  bazı hatalar var oda buttonlarla ilgili düzeltiyorum geliştirmeyede devam ediyorum  sadece footer edittir .Üyelik Kayıt Sistemi Deyiştirişmiş Yepyeni Kayıt Sistemi Gelmiştir Temaya
Demo:İçin:http://merhaba.16mb.com/
username Demoss
pass Kanklar1998

(28-12-2017 Saat: 00:12)kanklar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merakla Beklenen Em Theme  Çıkmıştır. Merhaba Herkese  Em Theme Güncelledim Ve Bitirdim Vİdeo Çektim Almak İsteyenler  bana ulaşabilir  bazı hatalar var oda buttonlarla ilgili düzeltiyorum geliştirmeyede devam ediyorum  sadece footer edittir .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-12-2017 Saat: 00:12)kanklar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merakla Beklenen Em Theme  Çıkmıştır. Merhaba Herkese  Em Theme Güncelledim Ve Bitirdim Vİdeo Çektim Almak İsteyenler  bana ulaşabilir  bazı hatalar var oda buttonlarla ilgili düzeltiyorum geliştirmeyede devam ediyorum  sadece footer edittir .

Kod:
Demo:İçin:http://merhaba.16mb.com/
username Demoss
pass Kanklar1998

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Renk uyum yok, hatalı kodlama vb çok o yüzden biraz daha araştır html css kodları incele  mybb için yapılmış temaları incele
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema Bİr Destek.10tl.net Üyelerinden biri tarafından sifrem tahmin edilerek silinmiş ve siteme zarar verilmiştir tema silindiği İçin satın Alma iptaldir.Yeni Temalarımla Görüşmek  Üzere.

Tema Bİr Destek.10tl.net Üyelerinden biri tarafından sifrem tahmin edilerek silinmiş ve siteme zarar verilmiştir tema silindiği İçin satın Alma iptaldir.Yeni Temalarımla Görüşmek  Üzere.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-12-2017 Saat: 01:31)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@Anakin Skywalker tm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping