Dev Torrent arsivi

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosyal medya hesapları hakkında
Bugün forumda gezinirken gördüm, footerde sosyal medya simgeleri var. Fakat bu simgeler bir şeye yaramıyor şuanlık. Tecrübeli, sosyal medya hakkında bilgisi olan kişilerden oluşan bir ekip kursak, bu ekibe lider, tasarımcı vb. görevliler atasak ve sosyal ağların etkinliğini artırsak nasıl olur? Bu ağlarda forumlarla ilgili sorunların çözümleri ile ilgili videolar paylaşabiliriz, dergi işi hallolur ise derginin kapağı gibi şeyler paylaşabiliriz, bu sayede daha çok kullanıcıya erişebiliriz. Düşüncelerinizi almak isterim. Herkes düşüncelerini paylaşabilir, iyi forumlar :3
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net'in Twitter'da hesabı olduğunu biliyoruz fakat dediğin gibi diğer mecralarda da düzenli kullanılması daha güzel olur. Bunun için bölüm şefleri veya arge ekibi bir şeyler oluşturabilir diye düşünüyorum.
illustrator & digital artist
someday i’ll find my way out of here
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Twitter hesabı var ama düzenli ve aktif bir biçimde kullanılmıyor. Üstlerimiz onay verirlerse diğer platformlarda hesap açılabilir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sosyal medyada varlık gösterebilecek güç elimizde yok. Eğer istikrarlı biri çıkacaksa niye olmasın zararı olmaz
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bir kaç kişi destek verebilirse instagramda kurabilirim ..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-12-2017 Saat: 10:02)ʇɹnʞzıןuɐʎ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bir kaç kişi destek verebilirse instagramda kurabilirim ..

Ben dahil olabilirim, sınavlarımın bitmesini bekliyorum. Hafta sonu detaylı konuşabilir miyiz?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgisayarım kalıcı olarak gelseydi seve seve tasarım anlamında yardımcı olabilirdim fakat ailevi sorunlardan dolayı yardımcı olamıyorum maalesef. Bence fikrin gayet güzel. Sosyal medyalardan aktif kullanıcı almak da kolaylaştırabilir.

Ekip kurulduktan sonra bana da mesaj atabilir misiniz? Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :)
Ben Abdullah Öztürk, masaüstü ve mobil uygulamalar için ilgi çekici ve kullanıcı dostu arayüzler tasarlayan 2 yıllık tecrübeye sahip UI/UX tasarımcısıyım.

akademi.10tl.net - Forum Medyası
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-12-2017 Saat: 23:54)abdullahozturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayarım kalıcı olarak gelseydi seve seve tasarım anlamında yardımcı olabilirdim fakat ailevi sorunlardan dolayı yardımcı olamıyorum maalesef. Bence fikrin gayet güzel. Sosyal medyalardan aktif kullanıcı almak da kolaylaştırabilir.

Ekip kurulduktan sonra bana da mesaj atabilir misiniz? Elimden geldiğince  yardımcı olmaya çalışırım :)

Tabi ki, katılmak isteyen, yardımda bulunmak isteyen, fikirleri olanlar özel mesaj ile ulaşabilirler.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende destek çıkabilirim, facebook hesabı için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi