Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben McDrunkHero
Çoğu kişi bilmez ama ben kapatılan forum olan ForumExe'den McDrunkHero.
Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum bu forumda yeniyim tanışmak isteyenler tanışabilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin Bro :) Forumexe Ne Zaman Acılıyor ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-12-2017 Saat: 21:43)B.Blues Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin

Hoşbuldum.

(17-12-2017 Saat: 21:54)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin Bro :) Forumexe Ne Zaman Acılıyor ?
[quote pid='625736' dateline='1513533263']
Kesin bir bilgim yok dostum hoşbuldum bu arada.Tabi benim fikrime göre bir daha açılmaz.
[/quote]
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İsmini değiştirdin mi ? Bir de hangi dönemdeydin ? 2015'tense bilirim :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hoş geldin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin. Kalıcı olman dileğiyle. Forum kurallarını okumanı tavsiye ederim. Birkaç ekstra husus var
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin, bilmem hatırlar mısın 2015 fexe'de kendini grafiker sanan çok çocuk vardı. :) kalıcı üye olmakla hiç uğraşmadım o yüzden, 2-3 mesajım falan olmuştur orada.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sanırsam o grafiker sana biraz ağır gelmiş bu kadar unutmadığına göre :) Evet 0 bilgiyle konuşanları daha fazla takmak istemiyorum. Rankı logoyu bile bahsettiği kişiye yaptırdığı için "arkadaş".
Tekrardan hoş geldin, konunu dağıtmamak için daha cevap vermeyeceğim, sorunu olan özelden yazabilir.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuda alınganlar var sanırım, yaşı küçük heyecanına vermek lazım. Biz böyle öğrendik büyüklerimizden, öğretelim küçüklerimize değil mi? Saygı önemli. Saygı yoksa sevgi yok. (Bu konuyu seviyeli biçimde tartışacak olan özele gelebilir)
İyi forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Grafiker çocuk dediğin kişiler kendini o zamanlar geliştiriyordu. Şu anda 17-18 yaşlarındalar. En azından adım atmışlar. Başkalarına yaptıranlar da var değil mi? :))
PGM
Teşekkür verenler:
(17-12-2017 Saat: 23:47)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Grafiker çocuk dediğin kişiler kendini o zamanlar geliştiriyordu. Şu anda 17-18 yaşlarındalar. En azından adım atmışlar. Başkalarına yaptıranlar da var değil mi? :))

Yaşın önemi yok :) Önemli olan kendine bir şeyler katıp, geleceğe dönük başarılı bir birey olmak :) Diğer kişilere muhtaç olmadan yaşamaya çalışmak*. 

- Konunun dağılmasından dolayı konu sahibinden özür diliyorum.
& digital artist
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kimse kimseye muhtaç değil berat. Senden beklemediğim serzenişlerde bulunma. Konuya cevap yazmayacağım daha diyorsun erkek adam lafının eri olur yanlışmıyım?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-12-2017 Saat: 23:55)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kimse kimseye muhtaç değil berat. Senden beklemediğim serzenişlerde bulunma. Konuya cevap yazmayacağım daha diyorsun erkek adam lafının eri olur yanlışmıyım?
Bırak Yusuf uğraşmaya değmez daha yazmıyorum ben.
Tasarımında yardımcı olduğu sitenin tasarımı tamamen premium ve kişilerden bağımsız bir tasarıma bürünecek birkaç gün içerisinde. Bu yaştan sonra çoluğun çocuğun ağzında sakız olmam. Çoğunluk olup lobicilik oynamayın, yaptığınızın altında ezilir kalırsınız.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-12-2017 Saat: 23:55)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kimse kimseye muhtaç değil berat. Senden beklemediğim serzenişlerde bulunma. Konuya cevap yazmayacağım daha diyorsun erkek adam lafının eri olur yanlışmıyım?

Konuya yorum yazmam için yazılan bir "yoruma" yorum yapmam gayet normal diye düşünüyorum. Evet taraf tutmaya devam :)

Bir insanın çok fazla şeyi yapma gibi bir durumu olamaz zaten. Fakat grafik tasarımıma laf edip tasarımlarımı uzun süre kullanan "kişinin" bunları söylemesi sadece " acaba ne söylesem de laf koysam " çabaları :)

Benden beklemediğini "o kişiden" beklemen de iyiymiş :)
& digital artist
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-12-2017 Saat: 23:58)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Bırak Yusuf uğraşmaya değmez daha yazmıyorum ben.
Tasarımında yardımcı olduğu sitenin tasarımı tamamen premium ve kişilerden bağımsız bir tasarıma bürünecek birkaç gün içerisinde. Bu yaştan sonra çoluğun çocuğun ağzında sakız olmam. Çoğunluk olup lobicilik oynamayın, yaptığınızın altında ezilir kalırsınız.

Kendi içeriklerini dahi oluşturamayacak kimseler, başkalarına yaptırıp daha sonra da arkalarından konuşunca mertlik bozulur. Konuyu kilitliyorum daha fazla tartışmayın. Yorum yapacaksanız da özel den yazma nedeninizi bildirin.
PGM
Teşekkür verenler:
Bilmem hatırlar mısınız ama 2015'te olduğu gibi 2017'de de insanlar çok seviyesiz davranıyor. Bu konu aranızın bozuk olduğu birine gönderme yapıp, tartışmanız için açılmadı sanırsam. Tartışma devam ederse kilitleyeceğim.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar lütfen daha fazla uzatmayalım konuyu arkadaşımız kitlemiş zaten, bunu buraya bırakıyorum ki herkes haddini bilsin ona göre yorumlarda bulunsun. Herkes bir birine saygılı olmak durumda, lütfen biraz daha sakin olalım burada yaş ayrımı yok yaşından dolayı kimseyi yargılayamayız dikkat edelim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping