Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezil aras kargo
Konu dışı fakat yardım almam gerek. Şimdi ben HepsiBurada'dan 5 adet ürün satın aldım. Adrese Teslim aldım bilerek. Benim evim şehir merkezinden uzak bir bölgede. Arabada yok. Aldığım ürünlerin içerisinde toplam 42 kiloluk dambıl ve halter seti var. Yanına ek olarak aldığım araç ve gereçler ile 45 kilo ediyor. Neyse ben bugün evde olmama rağmen böyle bir mesaj geldi. Allah'tan eldiven kargosu. Eğer dambıl geldiğinde de böyle yaparlarsa nasıl getireyim ben ? Adrese teslim diye aldım yeniden belirtiyorum. Ne yapmam gerek ? Tamam eldivenler kiyafetler eyvallahta ağır ürüne aynısını yaparlarsa ne yapmam gerek ? EVDE OLDUĞUM HALDE EVDE YOKTUNUZ DIYOR !!!!

lbAlzg.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sikayetvar'da aras kargo zirveyi zorladığı için şaşırmamak gerek
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merkeze gittiğinde durumu anlat. Her kargo firmasını kullandım ve hiç biriyle sorun yaşamadım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
aslında gitmene gerek olmalı gerekirse ara yine olmazsa merkez şubesine şikayet et hemen evine gelir.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şikayetvar da ilan aç, m.h dönüş yapacaktır. Onlara da şikayetini belirt, acil olduğunu ve gidip alamayacağını söyle. Sana teslim etmek zorundalar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sikayetvar.com da ilan açınca geldiler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kember uzak merkeze, eline geldiyse ne mutlu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping