Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook Giriş Paneli'Desing....
Kod:
CSS:html, body, div, span,
h1, h2, h3, h4, h5, h6, p, blockquote, pre,
a, b, u, i, center,
dl, dt, dd, ol, ul, li,
fieldset, form, label, legend {
background: transparent;
border: 0;
margin: 0;
padding: 0;
vertical-align: baseline;
font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;
}
body.login { background: url(bg.jpg); }
h2 { font-size: 30px; line-height:38px; font-weight:normal; }
.loginbox { background: #FBFCFD; padding: 10px; width: 490px; margin: 4% auto 0 auto; position: relative; }
.loginboxinner {
background: #FBFCFD; padding: 5px; position: relative; border: 1px solid #FBFCFD;
-moz-box-shadow: inset 0 1px 0 #FBFCFD; -webkit-box-shadow: inset 0 1px 0 #FBFCFD; box-shadow: inset 0 1px 0 #FBFCFD;
}
.loginheader { height: 20px; }
.loginform { margin: 4px auto; text-align:center; }

.loginbox h1 { font-size: 30px; letter-spacing: 1px; color: #555; font-weight: normal; padding-top: 10px; }
.loginbox p { margin: 7px 0 5px 0; }
.loginbox label { display: block; color: #666; letter-spacing: 1px; font-size: 18px; }
.loginbox input.mini { width:195px; }
.loginbox input {
padding: 12px 10px; color: #ccc;
font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; margin-top: 8px; font-size: 15px; border: 1px solid #ccc; width: 420px;  outline: none;
}
.loginbox button {
background: #5870A8; background-image:-webkit-linear-gradient(top, #637BAD, #4F67A4); padding: 10px 20px; font-size: 18px; border: 1px solid #1D3871; letter-spacing: 1px; color: #fff; width: 440px; line-height:30px; font-family: 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;
-moz-box-shadow: 1px 1px 3px #1D3871; -webkit-box-shadow: 1px 1px 3px #1D3871; box-shadow: 1px 1px 3px #1D3871; cursor: pointer;
}

.radius { -moz-border-radius: 5px; -webkit-border-radius: 5px; border-radius: 5px; }
.radius1 { -moz-border-radius: 3px; -webkit-border-radius: 3px; border-radius: 3px; }
.title { font-family: 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif; color:#8E989E; line-height:28px; font-weight:normal; text-align:center; font-size:16px; }

@media screen and (max-width: 430px) {

body { font-size: 11px; }
button, input, select, textarea { font-size: 11px; }

.loginbox { width: auto; margin: 10px; }
.loginbox input { width: 95%; }
.loginbox button { width: 100%; }
}

#facebook-Bar {
background:#45619D;
border-bottom: 1px solid #0053A6;
box-shadow: 0 0 2px rgba(0, 0, 0, 0.52);
min-width: 1000px;
width: 100%;
z-index: 1000;
}
#facebook-Frame {
margin-left:auto;
margin-right:auto;
max-width:1000px;
height:70px;
display:block;
}
/*-------LOGO-----------*/
#logo {
float: left;
height: 70px;
position: relative;
width: 160px;
}
#logo a {
position: absolute;
top: 20px;
font-size:23px; font-weight:bold; color:#FFF;
text-decoration:none;
font-family:"Lucida Sans Unicode", "Lucida Grande", sans-serif;
}

/*-------Login-----------*/
#header-main-right {
float: right;
height: 68px;
position: relative;
top:5px;
}
#header-main-right-nav {
padding: 4px 6px 4px 4px;
position: absolute;
right: 0;
}
#login_form .inputtext {
background-color: #FFFFFF;
height:16px;
font-family: 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;
font-size: 13px;
margin: 0;
padding: 5px 8px 5px 8px;
width: 166px;
border:1px solid #3A518A;
}
#login_form .inputtext:hover {
border-color: #A0A0A0 #B9B9B9 #B9B9B9;
border-image: none;
border-style: solid;
border-width: 1px;
box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.1) inset;
}

#login_form table tr td {
padding: 0 0 0 5px;
}
#login_form table tr td label {
color: #fff;
cursor: pointer;
font-family: 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;
font-size: 12px;
font-weight: normal;
padding-left: 1px;
text-align: left;
vertical-align: middle;
}
.fbbutton { border:1px solid #1D3871; width:94px; background-image:-webkit-linear-gradient(top, #637BAD, #4F67A4); font-size:14px; line-height:25px; font-weight:normal; color:#fff; }
Kod:
header_welcomeblock_guest Ekleyin..
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0" />
<title>Facebook Style Home Page Design - demo by w3lessons.info</title>
<link rel="stylesheet" href="style.css" type="text/css" />
</head>
<body class="login">
<!-- header starts here -->
<div id="facebook-Bar">
 <div id="facebook-Frame">
   <div id="logo"> <a href="http://w3lessons.info">W3lessons.info</a> </div>
   <div id="header-main-right">
     <div id="header-main-right-nav">
       <form method="post" action="" id="login_form" name="login_form">
         <table border="0" style="border:none">
           <tr>
             <td ><input type="text" tabindex="1"  id="email" placeholder="Email or Phone" name="email" class="inputtext radius1" value=""></td>
             <td ><input type="password" tabindex="2" id="pass" placeholder="Password" name="pass" class="inputtext radius1" ></td>
             <td ><input type="submit" class="fbbutton" name="login" value="Login" /></td>
           </tr>
           <tr>
             <td><label>
                 <input id="persist_box" type="checkbox" name="persistent" value="1" checked="1"/>
                 <span style="color:#ccc;">Keep me logged in</span></label></td>
             <td><label><a href="" style="color:#ccc; text-decoration:none">forgot your password?</a></label></td>
           </tr>
         </table>
       </form>
     </div>
   </div>
 </div>
</div>
<!-- header ends here -->
<div class="loginbox radius">
 <h2 style="color:#141823; text-align:center;">Welcome to Facebook</h2>
 <div class="loginboxinner radius">
   <div class="loginheader">
     <h4 class="title">Connect with friends and the world around you.</h4>
   </div>
   <!--loginheader-->
   <div class="loginform">
     <form id="login" action="" method="post">
       <p>
         <input type="text" id="firstname" name="firstname" placeholder="First Name" value="" class="radius mini" />
         <input type="text" id="lastname" name="lastname" placeholder="Last Name" value="" class="radius mini" />
       </p>
       <p>
         <input type="text" id="email" name="email" placeholder="Your Email" value="" class="radius" />
       </p>
       <p>
         <input type="text" id="remail" name="remail" placeholder="Re-enter Email" class="radius" />
       </p>
       <p>
         <input type="password" id="password" name="password" placeholder="New Password" class="radius" />
       </p>
       <p>
         <button class="radius title" name="signup">Sign Up for Facebook</button>
       </p>
     </form>
   </div>
   <!--loginform-->
 </div>
 <!--loginboxinner-->
</div>
<!--loginbox-->
</body>
</html>
Resim..
facebook-style-homepage.png
Canlı:https://codepen.io/anon/pen/WdePBR
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başlıklarına ' ve ... sembollerini neden koyduğunu hala anlamadım.
Ayrıca neden hep devrik cümleler kuruyorsun?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-12-2017 Saat: 13:21)SnowyNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başlıklarına ' ve ... sembollerini neden koyduğunu hala anlamadım.

post kasma
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tartışma çıkmasın edit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-12-2017 Saat: 13:54)kanklar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-12-2017 Saat: 13:21)SnowyNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başlıklarına ' ve ... sembollerini neden koyduğunu hala anlamadım.

post kasma
Yine aynı şeyleri yapıyorsun. Dakika 1 Gol 1. Sözlü uyarıyorum. Tekrarlarsan gerekli işlem yapılacaktır.
@forumstell seninde bu kadar sinirlenmene gerek yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Pormis hocam bu Quexa adminim tarafından tekrardan banlanmıştı galiba yanlış hatırlamıyorsam.. tekrar niye açtılar ki?

@Pormis sinirlenmeme gerek yok mu? bu arkadaş Türk değilmi? Türkçenin nasıl kullanıldığını bilmeyecek kadar geri mi? peki ya bu arkadaşı bu konuda kaçıncı uyarışımız? niye sinirlenmeyeyim ki, güldürme Allah aşkına.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-12-2017 Saat: 16:06)forumstell Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Pormis hocam bu Quexa adminim tarafından tekrardan banlanmıştı galiba yanlış hatırlamıyorsam.. tekrar niye açtılar ki?
O banın süresi 1 haftaydı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Türkçe'yi Türkçe gibi kullanmayan banlanmalı açık ve net..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-12-2017 Saat: 16:34)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Türkçe'yi Türkçe gibi kullanmayan banlanmalı açık ve net..

sizene kardeşim türkcemden terbiyeli olalım...

(12-12-2017 Saat: 16:11)Pormis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-12-2017 Saat: 16:06)forumstell Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Pormis hocam bu Quexa adminim tarafından tekrardan banlanmıştı galiba yanlış hatırlamıyorsam.. tekrar niye açtılar ki?
O banın süresi 1 haftaydı.

1 hafta degildi süresiz banladılar  okadar konum var emek verdim onları silerseniz bende bu forumu bırakırım silinmeyecekse bırakmam forumu...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşın kodları aldığı site bu :

Kod:
https://w3lessons.info/2013/10/17/facebook-style-homepage-design-with-registration-form-login-form-using-css3/

Ayrıca başlıkta yazdığınız gibi desing değil design olacak.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
kanklar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 
Türkçe'yi Türkçe gibi kullanmayan banlanmalı açık ve net..

sizene kardeşim türkcemden terbiyeli olalım...

forumstell Nickli Kullanıcıdan Alıntı:@Pormis hocam bu Quexa adminim tarafından tekrardan banlanmıştı galiba yanlış hatırlamıyorsam.. tekrar niye açtılar ki?
Pormis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:O banın süresi 1 haftaydı.
kanklar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:1 hafta degildi süresiz banladılar  okadar konum var emek verdim onları silerseniz bende bu forumu bırakırım silinmeyecekse bırakmam forumu...

Madem sınırsız niye açıyorlar? ben adminin yerinde olsaydım ip adresine kadar foruma erişmeni yasaklardım.
Ayrıca bu forum "TÜRKÇE" bir forum! en sonunda küfür ettireceksin lan ayrıca sen akıllanmıyorsun bir türlü, kullanıcılardan yetkililerden kaç defa uyarı yedin.. Yuh be, insan bir kere akıllanırda Türkçemizi düzgün kullanır.

Madem Türkçeyi düzgün kullanmıyorsun, o halde benim gözümde bir TÜRK olamassın TÜRK EVLADI Hiç olamazsın!
Türkçeyi "düzgün" kullanana kadar ben sana milletsiz insan olarak hitap edeceğim.

Ayrıca yetkililerden banlanmasını istiyorum.
@admin @Taarruz @Quexa

Ayrıca, tartışma çıkma ihtimali bile olmaz... Ben bunun gibi bir "milletsiz insan" ile tartışmaya girecek kadar kendimi yoramam...

İyi forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@forumstell Yetkili seni uyarmış hala devam ediyosun . Bu son sözlü uyarı olsun , tekrarlarsan uyarı vereceğim . Terbiyeni takın .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@bretwskin beni değil, kankları uyarıyor orada.
bana sadece sakin ol diyor...
Dikkatli okuyalım lütfen.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@forumstell :'( . O zaman ben uyarıyorum . Devam edersen uyarıyı alacaksın .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ne bu şiddet bu celal? Nedir bu "EGO"..

"forumstell seninde bu kadar sinirlenmene gerek yok." Tanıştırmam gerekirse bu bir uyarı cümlesidir, bir insanin Türkçe dili yüzünden bu kadar üstüne gidip bunu anlamış olmaman garip.

"en sonunda küfür ettireceksin lan ayrıca sen akıllanmıyorsun bir türlü, kullanıcılardan yetkililerden kaç defa uyarı yedin.." Bu nedir? şunun bir açıklamasını yap bana özel mesajdan kişi isterse 10 kere banlanır forumda bu seni ilgilendirir mi? İlgilendirmez.. Kişinin senin gözünde Türk olup olmaması sence bütün forumu ilgilendirir mi? Tekrar düşünüyorum da beni ilgilendirmiyor.

Düşmez kalkmaz bir Allah arkadaşlar lütfen cümleleri kurarken biraz daha düşünelim olur mu? Bunu hatasını sadece burada değil bütün hayatın boyunca çekersin.

Kanklar >> Lütfen Türkçe'mizi düzgün kullanmaya çalışalım forumda konu silme gibi bir durum yok. Biz sana yalvarmadık gelip sitede konu açarmısın diye? Bu da son uyarımdır..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping