Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
QuaMinecraft Logo İstek
Site Adresi(Url): http://quaminecraft.10tl.net

Logoda Kullanılacak Resim (Slogan): https://i.hizliresim.com/V3j3by.png
Yazılacak Yazı: QuaMC (QuaMinecraft diye uzun bir şekilde yazmayın lütfen.
Logo Boyutu: 400x150

İstediğim şey: Attığım resmi logonun en sol tarafına koyun ve sağ tarafa QuaMC yazın. Bu yazı baya bir şekilli olsun. Aşağıya şekilli yazılar bırakıyorum, bunlar gibi olursa çok hoş olur.

NOT: Aşağıdaki logolardaki fontlara benzetebilirsiniz.

1GRG5Y.jpg
lbAblB.jpg
Byjy3V.jpg
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sanırsam Bu Siteye İstemiyorsunuz . Site üzerinde hiç bir değişiklik yapmamışsınız . Direk Logo Saçma Olur
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
MeTTo Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Sanırsam Bu Siteye İstemiyorsunuz . Site üzerinde hiç bir değişiklik yapmamışsınız . Direk Logo Saçma Olur
Bencede bu site için değil, bir serveri vardır arkadaşın sitesi için logo falan istiyordur.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hem sitem için hemde sunucum için kullanacağım.

Ayrıca sitemizin teması hazırlanıyor... Durum: %40
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sana bir öneride bulunayım;
eğer sunucun için açıyorsan, önermem.. gerek yok yani. onun yerine discord sunucusu oluşturabilirsin.

Eğer genel minecraft yardım için açtıysan forumu tutmaz, yani bunuda önermiyorum.. hatta bazı forumlar şu anda aktif üyelerini bile kaybediyor. 40 üyeli minecraft forumum var, aktiflik yok oldu.. tavsiye etmiyorum. yani forumun tutması milyonda 0.01 gibi birşey..
Forumlarımı ziyaret edebilirsin; 
Kod:
minecraftr.org
 / 
Kod:
pubgsupport.10tl.net
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-12-2017 Saat: 17:45)forumstell Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana bir öneride bulunayım;
eğer sunucun için açıyorsan, önermem.. gerek yok yani. onun yerine discord sunucusu oluşturabilirsin.

Eğer genel minecraft yardım için açtıysan forumu tutmaz, yani bunuda önermiyorum.. hatta bazı forumlar şu anda aktif üyelerini bile kaybediyor. 40 üyeli minecraft forumum var, aktiflik yok oldu.. tavsiye etmiyorum. yani forumun tutması milyonda 0.01 gibi birşey..
Forumlarımı ziyaret edebilirsin; 10TL.NET DIŞI LİNK / PUBG Destek Forumum

10TL.NET Dışı linkleri kod tagları arasına almayı unutmayalım.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@TürkBeyi Lütfen Forumunuzun Teması Bitince Söyleyin . Teması Bittiğinde Dm ile bana ulaşirsanız logo yapabilirim . Büyük ihtimalle başka bir forum için istiyorsunuz galiba . 1oTl dışı logo yasak
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net dışı destek yasak ama adam 10tl.net sitesi için istiyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hocam siz neyin kafası ya? Başka hiç bir forum vs. için istemiyorum. Ha güvenmiyorsanız logonun üstüne yada altına 10tl.net yazısı ekleyip verirsiniz. Her logo isteyene böyle mi yapıyorsunuz?

@MeTTo
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@TürkBeyi İlk olarak saygılı olun lütfen !? . Hiçbir zaman logo isteyene böyle yapmıyorum . Benim garibime giden foruma girip direk logo istemeniz . Eminimki Mybb'ye dahil hiçbirşey bilmiyorsunuz . Eminim Anlamışsınızdır ..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@MeTTo Arkadaş 10tl.net sitesi için istediğini söylemiş , daha neden bu kadar uzatıyorsunuz anlayamıyorum . Yardımcı olmak istiyorsanız olun konuyu uzatıp tartışma çıkarmayın lütfen .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@MeTTo Öncelikle MyBB ile tanıştığım ilk zaman 2012 idi. Aktif olarak da forum işlerine başladığım tarih ise 2013 yılıydı.

Sana kanıtlayabileceğim çok şey var fakat şuan vakti değil. Gün gelecek herkes beni "hatırlayacak" :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net dışı grafik istekleri yasaklandı ve senin bu forum için istemediğini düşünüyorum hangi site için istediğini söylersen senin yararına olur söylemezsen bulup çıkartırım buda senin için iyi olmaz.

Grafik istekleri hakkında bilgilendirme: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=93363
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
@Türkbeyi beni herkes hatırlayacak gibi, rakibini kışkırtacak laflar edeceğine onu geçmek için işlemlere başla.. masa başından öyle laf atmak kolay.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41 Sağolun Hocam . Ben birşey anlatamıyorum ama yetkili söyleyince susuyorlar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-12-2017 Saat: 12:21)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tl.net dışı grafik istekleri yasaklandı ve senin bu forum için istemediğini düşünüyorum hangi site için istediğini söylersen senin yararına olur söylemezsen bulup çıkartırım buda senin için iyi olmaz.

Grafik istekleri hakkında bilgilendirme: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=93363

Hayır bu site için kullanacağım. Başka hiç bir forumum bulunmadığı için sorun görmüyorum :)

Neyse diyecek pek bir şey yok, tasarımımı bekliyorum :)

(17-12-2017 Saat: 12:55)forumstell Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Türkbeyi beni herkes hatırlayacak gibi, rakibini kışkırtacak laflar edeceğine onu geçmek için işlemlere başla.. masa başından öyle laf atmak kolay.

Niye kışkırtma olsun? Belki bir gün herkes beni hatırlar diye düşünüyorum :)

(17-12-2017 Saat: 14:40)MeTTo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Dream41 Sağolun Hocam . Ben birşey anlatamıyorum ama yetkili söyleyince susuyorlar

Bir insanın bu foruma kayıt olma tarihine göre bilgisini ölçemezsiniz. Yaklaşık 4 senedir 10tl.net sistemini biliyorum ben zaten :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: