Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 Yıl Aradan sonra Merhaba
Merhaba dostlarım 12-11-2013 tarihinde bu foruma kayıt olmuştum mybb'yı tamamıyla o zamanlar tanıyordum yeni yeni. Css html veya mybb'ya dair öğrendiğim ne varsa bu forum ve bu forumdaki kişiler sayesindedir onlarada tekrardan teşekkür ederim eskilerden bir çok kişiyi hatırlıyorum fakat onlar hala burdamı onuda bilmiyorum ForumGlobal adlı hesabın sahibiyim adım sinan o hesabımdan sonra yeni hesap açıp eski hesabımı almaya çalışmıştım fakat alamadım maili vs hatırlamadığım için bu işlere tekrar döndüm bir forumum var fakat 10tl.net bünyesinde barınmıyor yinede bu ortamı özlediğim için buraya gelmek istedim unuttugum şeyleri tekrar hatırlamak için gerektiği yerde yardımcı olabilecegim gibi yardımda isteyeceğim tekrardan aranıza girmek gerçekten mutluluk verici
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ForumGlobal şu ban sebebleri full küfür olan değil miydi

Bu arada hoş geldin..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş Geldin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-12-2017 Saat: 02:00)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ForumGlobal şu ban sebebleri full küfür olan değil miydi

Bu arada hoş geldin..

Dostum ban sebebpleri full küfürden kastını anlamadım forumda tartıştığım kişiler olmuştur o zamanlar fakat küfürlü olduğunu sanmıyorum eğer forumdan bahsediyorsan zaten onu uzun zaman önce devretmiştim hoşbuldum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhabalar hoşgeldiniz tekrardan. Bende yeni sayılırım birkaç arkadaşa gönül rızası ile yardımcı olmaya çalışıyorum.

MyBB destek siteleride tamamen kapandı denecek gibi. Üyelik alımlarını uzun süredir durdurmuşlar ve hala alımlar kapalı.

Malumunuz bu nedenle problemleri araştırarak kendimiz çözemeye uğraşıyoruz ve Allah'ın izniyle çözüme ulaşıyoruz.

Bilmeyen arkadaşlara da elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

Tekrardan hoşgeldiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-12-2017 Saat: 03:09)RawSecurity Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar hoşgeldiniz tekrardan. Bende yeni sayılırım birkaç arkadaşa gönül rızası ile yardımcı olmaya çalışıyorum.

MyBB destek siteleride tamamen kapandı denecek gibi. Üyelik alımlarını uzun süredir durdurmuşlar ve hala alımlar kapalı.

Malumunuz bu nedenle problemleri araştırarak kendimiz çözemeye uğraşıyoruz ve Allah'ın izniyle çözüme ulaşıyoruz.

Bilmeyen arkadaşlara da elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

Tekrardan hoşgeldiniz.

Hoşbuldum dostum teşekkür ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin 2012 den beri buradayım belki daha önce görmüşsündür
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tekrardan hoşgeldin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş geldin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş geldin.
Ara