Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sinirlendim İğrençsin YOUTUBE
ben hayatımda böyle bir rezillik görmedim.

467 abone 0 görüntülenmeye sahip olan bir olan 1 kanal doğrulanma tiki alıyor.

https://www.youtube.com/user/ScorpMalfoy/

4.605 görüntülenme 7 aboneye sahip olmama rağmen kanalıma tik verilmiyor.

Çok sinir oldum şuanda !!!
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gördüğün kanal eski videolarını silmiş bir kanal, tick almadan önce daha çok abonesi veya izlenmesi olabilirdi bunu tespit etmek amacıyla kanalı inceleyebilirsin.
bkz: https://socialblade.com/youtube/user/scorpmalfoy

* Ayrıca youtube'un tik vermesi için senin 100.000 abone veya partnerinin teklif ettiği düzeyde izlenme ve abone sayısına sahip olman gerekli. Partner şirketleriyle çalışmanızı öneririm.

Bot basma olayı olmuş olabilir. Çünkü abone sürekli artarken izlenme hep aynı yerinde kalmış.
https://socialblade.com/youtube/user/scorpmalfoy/futureprojections
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Niye sen ünlü müsün de tik versinler.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O Ünlümümüymüş ?
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olabilir belki youtube staffdır niye hemen sinir
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Para ile doğrulanma alabilirim size özel formlar ile alınabilmesi mevcut formu göstermeden hesabınıza doğrulanma alırım makül bir ücretle aynı şey instagram ve facebooktada geçerli ama eğer hesap kapanma gibi durum olursa tekrar açılması içinde ayrı ücret alırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Anakin Skywalker olabilir ne kadar ama ?
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-12-2017 Saat: 21:42)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Para ile doğrulanma alabilirim size özel formlar ile alınabilmesi mevcut formu göstermeden hesabınıza doğrulanma alırım makül bir ücretle aynı şey instagram ve facebooktada geçerli ama eğer hesap kapanma gibi durum olursa tekrar açılması içinde ayrı ücret alırım.

Bu yasak değil mi ? Partnerlerin ve youtube'un belirlediği sınırlar çerçevesinde tik alınabiliyor diye biliyorum.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-12-2017 Saat: 21:46)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-12-2017 Saat: 21:42)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Para ile doğrulanma alabilirim size özel formlar ile alınabilmesi mevcut formu göstermeden hesabınıza doğrulanma alırım makül bir ücretle aynı şey instagram ve facebooktada geçerli ama eğer hesap kapanma gibi durum olursa tekrar açılması içinde ayrı ücret alırım.

Bu yasak değil mi ? Partnerlerin ve youtube'un belirlediği sınırlar çerçevesinde tik alınabiliyor diye biliyorum.

Yasak olsaydı benim bulduğum formları açık bırakıp doğrulanma vermezlerdi dediğin doğru fakat formlar var partnerler oradan başvurup alıyor veya direk youtube türkiye ile iletişime geçip alıyor bende formla iletişime geçip alıyorum.
@ErdemGun 

İnstagram için 150 tl
Facebook için (sayfa,profil) 100 tl
Youtube için: 100 tl
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
daha profil fotorafın yok şahsen youtube benim olsaydı bende vermezdim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biz ne yapalım dostum?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok erken atara bağlamışsın. Şu aşamada o tiki alsan ne olur açıkçası anlayamadım. Bence bunun yerine içeriğe odaklanman daha çok fayda sağlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping