Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karşılıklı Reklam?
Merhaba Karşılıklı Reklam Yapan Varmı sitem yeni açıldı algoritma  siber bir site kim karşılık lı yapcak head üstüne koycam hemde?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siteniz 10tl.net dışı mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitem 10tl.net hacker forumu algoritma.10tl.net
hacker bilgileri paylaşıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim fakat bir tavsiyem var.

İlk zamanlarda üye olurken anında aktivasyon yapmanız size üye kazandırır. Mail aktivasyonu ile kimse uğraşmak istemez.

Bir öneridir bu yinede başarılar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yaptım...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-12-2017 Saat: 19:15)Algorithm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [quote pid='624845' dateline='1512313636']
RawSecurityBaşarılar dilerim fakat bir tavsiyem var.

İlk zamanlarda üye olurken anında aktivasyon yapmanız size üye kazandırır. Mail aktivasyonu ile kimse uğraşmak istemez.

Bir öneridir bu yinede başarılar dilerim.

Onu Nasıl Yapıcam?

[/quote]

Admin panelinde ki Forum ayarlarından "Kullanıcı Giriş ve Kayıt Ayarları" tıklayın.

"Üye Kayıtları için Onay Metodu Seçiniz" listesinden "Anınfa Aktif" seçip kaydedin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Karşılıklı Reklam Yapan Varsa Reklamını Atsın Bende Atam?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sizlere bir önerim var daha doğrusu admin'in önerisidir bu: hack forumu açıyorsanız ki açıyorsunuz başka kimseye göğüs kaldırıp sistemim hacklenmez, saldırı yemez demeyiniz. Daha sonra bunun tasasini 10tl.net çekiyor. Saldırılar ile uğraşılıp duruyor. Şimdiden başarılar dilerim umarım hedeflediğiniz yere ulaşırsınız iyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Quexa bir ip taraması yapabilirmisin? Şuan bence aynı şeyleri düşünüyoruz
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Anakin Skywalker Haklı, ddosa bile neredeyse hemen çöken bir sistemi var 10tlnin bence admin googlenin project shield projesine katılmalı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkez Merak Etmesin Yakında Hosta Geçicez VDS - VPS Hosttu Bulup Bide Site Alıcam PhP Yapıcamda...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dostum Reklam Almak Ve Vermek İstiyorum Var İse Bannerın Özel Mesaj İle Gönder Ben de Sana Göndereceğim @Algorithm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping