Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasım Ayının Üyesi Seçilememiştir.
Bende Beratdemir'e katılıyorum.Neden derseniz okadar emek verip sanalda bir rank almanın bir alemi yok öyle değil mi...Sizde normal üye olsaydınız aynı şeyi düşünürdünüz Admin Bey.Büyük forumlarda bile rank yerine elle tutulur bir şey veriliyor etkinliklerde.Bizde bu yönden de gelişebiliriz.Hem üyelerin hevesi de artar.5-10 liralik bir hediye olsa gayet hoş olur bence.3 ayda bir.Ama etkinlik yapan kişinin maddi durumu elverişli de olmayabilir.Ben olsaydım eğer admin,aramızda(ekibimizle yani bu etkinliği yapanlarla) her ay 2.5 tl 2.5tl toplardım.35-40 tlyi geçer hatta.Ama siz bilirsiniz,bu sadece bir öneri.Nihayetinde bizim de önerimiz dikkate alınıp değerlendirilse çok güzel fikirler ortaya çıkabilir.
@Beratdemir
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ayın üyesi seçilemedi demek çok saçma geliyor sonuçta her zaman biri diğerine göre iyidir yani bir üye bu ay 2 konu açmıştır diğeri 1 konu açmıştır. 2 konu açan ayın üyesi seçilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu kilitliyorum, bu konu duyuru amaçlı açıldı fikir/eleştiri almak için değil. Fikri olan çoğunluk konuşunca değil, fikri olduğunda mesaj atarsa sevinirim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping