Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasım Ayının Üyesi Seçilememiştir.
Kasım Ayının başından bu yana forum içinde tavırlarıyla ve açtığı konularla bu foruma örnek olacak kullanıcı bulamadığımız için bu ayın üyesi olmayacağını size üzülerek duyurmak istedik.
Dileriz ki Aralık ayında Ayın Üyesi olmak için daha çok çaba gösterilir. Yeni ay, yeni heyecan. Rekabete girecek tüm üyelere başarılar dileriz.
D10 kullanıcılarının bilgisine sunulur.
İyi forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
aralık ayina özel ayın üyesi değilde direk yılın üyesi olsa sonuçta 1 yıl geçecek aradan (Bayat bir espri ama napayım yılbaşı esprisi )
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu ay için herkese bol şans. Unutmayın ki hakaden kazanır. Adaletsiz seçim yapmıyoruz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Demek beni seçmediniz :D
* İnsanı teşvik için hediye gibi bir şeyler olması lazım. Ben neden senin forumunda aktiflik göstereyim bana sadece rank vereceksen ? Ortaya koy 30-40-50 TL'lik hediye steam kodu falan bak o zaman nasıl konular açıyorum :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
Ayın Üyesi Seçimlerinde Seçilirsem Ne Olacak?
Ayın üyesi olduğunuz duyurulduğundan itibaren öncelikle 1 Aylık "Ayın Üyesi" rütbesine sahip olacaksınız. 1 Ay tamamlandıktan sonra ise;
* İlk kez "Ayın Üyesi" olduğunuzda "1 Günlük Silver Üye"
* Üst üste 2 kez "Ayın Üyesi" olduğunuzda "1 Haftalık Gold Üye"
ranklarına kavuşacaksınız. Ayrıca yönetimde doğacak bir yönetici açığında, başvurunuz bulunuyorsa; sergilediğiniz örnek davranışların karşılığını alacaksınız.
Şuanlık ayın üyesi seçilenlerin alacağı ödüller bunlar. Daha fazla önerin var ise bana özel mesajdan atabilirsin. TaaRRuz admin ve Kaan abi ile değerlendiririz. @beratdemir
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-12-2017 Saat: 16:40)Pormis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:
Ayın Üyesi Seçimlerinde Seçilirsem Ne Olacak?
Ayın üyesi olduğunuz duyurulduğundan itibaren öncelikle 1 Aylık "Ayın Üyesi" rütbesine sahip olacaksınız. 1 Ay tamamlandıktan sonra ise;
* İlk kez "Ayın Üyesi" olduğunuzda "1 Günlük Silver Üye"
* Üst üste 2 kez "Ayın Üyesi" olduğunuzda "1 Haftalık Gold Üye"
ranklarına kavuşacaksınız. Ayrıca yönetimde doğacak bir yönetici açığında, başvurunuz bulunuyorsa; sergilediğiniz örnek davranışların karşılığını alacaksınız.
Şuanlık ayın üyesi seçilenlerin alacağı ödüller bunlar. Daha fazla önerin var ise bana özel mesajdan atabilirsin. TaaRRuz admin ve Kaan abi ile değerlendiririz. @beratdemir

Açıkçası çok boş hediyeler. Rank alıp ne yapacağım ? Bana kitap hediye edin, veya dediğim gibi hediye çeki, indirim çeki verin. Yani mantıklı olan budur.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ödüllerin değiştirilmesi hakkında kaan abi ile konuşup son kararı TaaRRuz admine ileteceğim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kazanan kişiye Fi Çi Pi Romanlarını yollayabilirim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çok iyi olur. @Anakin Skywalker bunu her ay yapabilirsen ödüllere onuda kaan abi ile konuşurken değerlendirebiliriz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hahaha iyi güldüm :D Forumun geldiği son nokta.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu konuda ödül pazarlığı yapmıyoruz, kimseye de "lütfen ayın üyesi ol" demiyoruz. Polemiğe gerek yok, her söylenene cevap vermek zorunda değilsin heyecan yapma sen de. @Pormis
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sonuçta her şey gönüllülük esaslı kimse zorunlu değil son zamanlarda MeTTo nickli kullanıcıyı çok görüyordum mesela. Ama destek sitesyiz buna uygun kullanıcılar bulmak gerekli bu ay benim de gözüme çarpan olmadı mesela, Yıl sonları için yılın üyesi ve yetkilisi gibi seçimlerde yapabiliriz? @ASiPaTRoN
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-12-2017 Saat: 17:16)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu konuda ödül pazarlığı yapmıyoruz, kimseye de "lütfen ayın üyesi ol" demiyoruz. Polemiğe gerek yok, her söylenene cevap vermek zorunda değilsin heyecan yapma sen de. @Pormis
Heyecan değildi aslında, fikirleri değerlendirmek önemli.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar bence bu forumda saygı ve sevgi önemlidir. Sürekli birşeyler beklentisi ile hareket edilmemelidir. Bu heryerde böyledir.

Kaldı ki Asipatron arkadaşımızın da dediği gibi bu bir yarışma, çekiliş veya zorla dayatılan birşey değil.

Tabi kendi fikrimi sunacak olursam, ayın elemanına özel sanal para olabilir, indirim çeki olabilir veya reklam olabilir bunlar forumun daha çok hareketlenmesine yol açar.

Ama bir önceki mesajımda belirttiğim gibi yönetici arkadaşlar biraz pasif yani forumla pek ilgilenemiyorlar. Şikayetler değerlendirilmiyor.

Bu konu ile alakalı üst düzey bir yönetici sürekli takip edip moderasyonu sağlayabilirse bu forumu hiç kimse durduramaz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@beratdemir'in de dediği gibi, somut hediyeler edilse burada davranışlarını değiştiren (saygı, dürüstlük vb.) insanların olacağına inanıyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ayın Üyesi ödülleri ile ilgili de çalışma yapacağız fakat bakın yukarıda da demişim bu konu ödül pazarlığı konusu değil, ayın üyesi seçilmediğini sizlere duyuran konu. Lütfen mesajları okumadan konuya yorum yapmayın. 
+
@Quexa çalışmamız olacak yılbaşı için, farklı bir yarışma olabilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-12-2017 Saat: 18:37)abdullahozturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @beratdemir'in de dediği gibi, somut hediyeler edilse burada davranışlarını değiştiren (saygı, dürüstlük vb.) insanların olacağına inanıyorum.

Eğer dürüstlük, saygılık “para” bazlı hediyeler ile düzelecekse hiç düzelmesin o karakter meselesidir çünkü.

@ASiPaTRoN tamamdır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-12-2017 Saat: 19:04)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-12-2017 Saat: 18:37)abdullahozturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @beratdemir'in de dediği gibi, somut hediyeler edilse burada davranışlarını değiştiren (saygı, dürüstlük vb.) insanların olacağına inanıyorum.

Eğer dürüstlük, saygılık “para” bazlı hediyeler ile düzelecekse hiç düzelmesin o karakter meselesidir çünkü.

@ASiPaTRoN  tamamdır.

Hayatın neyden ibaret olduğunu düşünerekten bu yorumu yaptım. Karakter meselesi bu olmasa gerek ^^
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
üzüldüm :(
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-12-2017 Saat: 19:04)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@ASiPaTRoN  tamamdır.

Para ile saygı veya dürüstlük geleceğinden değil. İnsan zaten dürüstse veya saygılıysa bu böyle devam eder. Somut hediyeler olursa " neden bu forum için aktiflik göstermeliyim ? " sorusunun cevabı verilmiş olacak. Neyse umurumda değil zaten bu saatten sonra kim uğraşır...
& digital artist
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping