Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
forumb.10tl.net hakkındaki şikayetim
Geçen günlerde görmüştüm, destek forumunun temasını kullanıyor. 
Footer'da ise küfür içeriyor.
Kod:
Tema yapımcısı: P*ç*n Biri
Temayı Çalan: YunusGMNG
Bunun gibi ve destek forumunun temasını izinsiz kullanıyor, warez bir tema kullanıyor yani.
Arkadaşı uyarabilirmisiniz forum sahibini?
forum adresi
forumb.10tl.net
XE1OZD.png
@Quexa
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadasa Hak Veriyorum

Kesinlikle Kaldırılmalı..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu uyarı inşallah ona ders olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net'i kullanıp 10tl.net temasını çalmak. Düşündürücü.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siteye girince destek sitesini karıştırdım aynı tema olduğu için siteye ne oldu dedim bir an.

Sahibi her kimse kullanmıyor zaten forumu.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
buyrun sahibini konuya ekliyorum @Swanpol daha birde ekip topluyorum diyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Emek hırsızlarına müdahale edilmedikçe çalmaya devam edeceklerdir. Zaten posbiti çekememişler.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
i4den biri çalmıştı bunu bizim sitede fazla tutulmadı tema zaten tam olarakda çekilmemiş bir ton backlinki var :)

metin arkadaş bizim şu lamer tayfalardanmış tanıyorum eskiden forumumda yetkiliydi bu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerekli Cezalar Hemen Kesilmeli. Ayrıca Burdan Temayı Çaldığını Kendini Birşey Sanan YUNUSGMNG Adlı Birşey Bilmez Kendini Yazılımcı Sanan Cahille Birşey Demek İstiyorum Sen O Temayı Yapan Adamı Tırnağı Olamasın Cahil Herif 2-3 Tema Çalıp Kimi Piyasadan Sildiğini Sanıyorsun Sen Dün Boktun Bugün Bir Havalara Girmişin Aklını Başına Al.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-12-2017 Saat: 21:55)webr3yz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: i4den biri çalmıştı bunu bizim sitede fazla tutulmadı tema zaten tam olarakda çekilmemiş bir ton backlinki var :)

metin arkadaş bizim şu lamer tayfalardanmış tanıyorum eskiden forumumda yetkiliydi bu

Kanka :D :D :D delirdim dur :D :D 
- ciddimisin Bartu filan vardı deliriyorum eskiler aklıma geldi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Footerdeki küfürleri forum sahibi yazmamıştır büyük ihtimalle, illeg4lizm desteğin temasını çalınca footere öyle yazmışlar.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu arkadaş kendini bilmez,lamer,max 13 yaşındaki kendini bir şey sananlardan.Temaları yarım yamalak çalarak kendini avutuyor :P,bence gerekli cezayı vermelisiniz forum yönetimi.Çünkü gözlerini karartmassanız her temayı çalarlar bunlar her şey beklenir bunlardan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uzun süredir takip ettiğimden dolayı merak ettiğim bir konu var. Yöneticiler bu tarz şikayetlere aldırış etmiyorlar. Birçok şikayet edilen siteler hala duruyor. Yönetim zaafiyeti olduğunu düşünüyorum. Buda insana güven vermiyor açıkcası.

En iyisi güvenilir bir (root yetkilerine sahip) yönetici gerekiyor. Herşeye zamanında müdahele edebilsin ki insanlar hem rahat etsin hem güven duysun.

Çoğu büyük/küçük forumlarda saat sabahın 4ü bile olsa müdahele ediliyor. Buda güveni ve tutuculuğu sağlıyor forumda.

10tl.net gerçekten tutulan bir forum ve gerçekten gereken ilgi, alaka ve özen gösterilirse daha çok büyüyebilecek bir sistem.

Yöneticinin (veya yöneticilerin) ilgilenmemesi, insanların yavaş yavaş ve sessizce bırakıp gitmesi demektir buda ben dahil çok üzücü bi durum oluşturur.

Sizden rica ediyorum ne yapın ne edin mutlaka forumda her gün ilgilenecek yüksek rütbeli yönetici edinin. Bunu iyiliğiniz için söyledim sakın yanlış anlamayınız beni.

Ben isterim ki her zaman her konuda her şikayette anında müdahele ve yardım edebilecek yöneticiler olsun.

İnşaAllah olur gerçekten ihtiyaç var çünkü..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu hortlatmış olucam ama buna benzer bir forum daha görmüştüm 10tl.netin temasının çalmışlar bence bu forumb kaldırılmalı @admin @Shelby @TaaRRuZ umarım önerim dikkate alınır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping