Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oyun forumu açmayı düşünüyoruz, isim önerirmisiniz
@machinegunkelly ile bir oyun forumu kurmak istiyoruz ancak isim bulamadık aklıma gelen iki isim oldu birisi tescilli(RedLine) diğerinide pek beğenmedim(AvcıGames) RedLineyi GreenLine vb şekilde değiştirerek kullanmak istedim ancak Taha orjinal bir isim bulmamı istedi bende sizden yardım istiyorum mümkün ise bize bir oyun forumu için isim önerebilirmisiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Oyun forumu da ne üzerine bir oyun? Mesela Simulasyon oyunlarına ilginiz vardır, turkishsimulator diye açarsınız. Açık dünya oyunlarına ilginiz vardır openworld diye açarsınız. Ben kendi sitemi wolfteamden türrettim. Nereden nereye geldi. Siz de belli bir oyunu hedef alarak isim türetebilirsiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Genel bir oyun forumu açmayı düşünüyorduk hocam, belirli bir oyun üzerine açarsak forumun gelişemeyeceğini düşünmüştük.
@Edward
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
OyunGezegeni Veya OyunEvim olabilir
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
OyunGezegeni mevcut, OyunEvim olabilir bir tahaya sorayım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-11-2017 Saat: 16:17)forumstell Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Genel bir oyun forumu açmayı düşünüyorduk hocam, belirli bir oyun üzerine açarsak forumun gelişemeyeceğini düşünmüştük.
@Edward

Bir alana doğru yönelirseniz daha başarılı sonuç elde edersiniz. İnternette araştırma yapın. Bu aralar oynanan oyun çeşitlerine bak ve onlara yönelik içerikler üret. Başarılı olma olasılığın yükselir.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Genel oyun forumları eskisi kadar ilerisi açık değil
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
      1. League of Legends

2. Minecraft

3. Hearthstone: Heroes of Warcraft

4. Counter-Strike: Global Offensive

5. World of Warcraft

6. Overwatch

7. PlayerUnknown’s Battleground

8. World Of Tanks

9. PAYDAY 2

10. Grand Theft Auto V

11. Rocket League

12. Grand Theft Auto: San Andreas Multiplayer

13. Heroes of the Storm

14. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

15. ARK: Survival Evolved

16. Dota 2

17. Farming Simulator 2017

18. ARMA 3

19. Garry’s Mod

20. Warface
En çok oynanan 20 oyun bu League of Legends Forumu veya PlayerUnknown's Battleground Destek Forumu Olabilir. (İsimide PUBGsupport gibi olabilir)

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Minecraft'ı kaldır bence artık tutmaz o oyun.
PGM
Teşekkür verenler:
@yusufkoc ben zaten 2017de en çok oynanan oyunlar listesini attım düşündüğüm oyunlar lol ve pubg idi pubg forumunuda kurduk zaten.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bak sen kafandan "tutmaz" algısı oluşturdun. Şimdi açsan da tutmayacak o forum. Kendimden örnek veriyorum işte, daha ne olsun? 2012'de wolfteamciler diye açmıştım başka bir sistemde. Gidip böyle böyle deyince yaratıcı ol, özenti olma dedi. Ben de o zamanların popüler oyunu Wolfteam'ı kendime hedef edindim ve Wolfteam Türkiye Destek sitesi diye site açtım. Ancak hedef kitlemin sadece Türkiye olması işleri benim açımdan zora sokacaktı. Ben de Wolfteam Turkey Support yazdım. Sonra değişti gelişti, wolfteam kaldırıp yerine Warez ekledim. Turkey'i kaldırıp Torrent ekledim. Torrenti kaldırı The Forest ekledim. 1 ismi; wolfteam turkey support ismini başka şekillere türettim. ve bunların hemen hemen hepsini; %90'ını kendim yaptım. Diğer dilimde bana yardım eden mutlaka oldu tabi ancak şuan siteye baktığında aktif içerik paylaşamasam bile geçmişte her gün içerik eklediğimi görürsün. Sana da bir nevi öneri tavsiye olsun. Tutar tutmaz tartışmasına girme kafanda. Şuan en popüler oyun nedir? PUBG. Açtın mı Pubg sitesini; açtın. Baktın 1 yıl sonra oyunun kitlesi düşüyor mu? Vizyonunu değiştir; her kategoriyi PUBG ile doldurmadan önce bir düşün bu oyun ne kadar gider diye? Yine örnek Wolfteam. Oyun çıktıktan 1 sene sonra adeta patladı. (ilkte o kadar değildi). Ben oda oda (bir dönemin birincisi) Farkedmez'i kovaladığımı biliyorum oyunda. Her gün oyunun resmi sitesine girer neler yeni paylaşılmış diye bakardım. HileEvreni, hitlan gibi sitelerden içerik toplardım. Sonra bir baktık WT çöp oyunu, hileden geçilmiyor. Tak, konuların hepsi arşive (Silinen Kategori Konuları). Sonrası malum, neyi yapabiliyorum; hangi oyunu oynuyorum(örneğin The Forest). Açıyorum The Forest bölümünü içerik ekliyorum. Hileleri nelerdir, bugları nelerdir.
Game of Thrones'un 7. sezonu duyrulduğunda hemen forumdaki videolar bölümünü Film ve Dizi paylaşımları diye güncelledim. GoT çıktığı gibi de hemen ekledim videoları. İyi de hit aldım.
Yeni oyun çıkacak; NFS Payback. Ekle hemen konusunu sitene, oyun çıkınca gerekli crack/serial paylaş. (eğer bu tarz içerikler ekleyeceksen).

Fırsatçı ol. Yaratıcı da ol tabi ancak sen önce kafandaki "ya tek bir oyuna ait forum tutmaz" algısını sil.

uzun uzun yazdım kusuruma bakma.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
kusuruna niye bakayım, aksine yardımcı oldun.
forumda pubg dışında sadece bir "diğer" bölümü olacak. orada torrent ve warez dosyaları paylaşmayı düşünüyorum.
NFS Payback için beklemedeyim zaten, forumu 2 gün içinde adamda ederiz... PUBG destek forumları az olduğu için tutacağını düşünmüştüm, ondan böyle bir seçim yaptım.. Eğer dediğin gibi oyunun kitlesi düşer ise tabiikide değişim yaparım.

denk gelmişken sitenede üye olacaktım, ancak doğrulama hatalı.
@Edward

Forumda yaşının 16 olduğu bilgisini girmişsin, eğer bu doğruysa şunu söylemekten çekinmem;
Yaşına göre çok olgun birisin, benim tanıdığım 20-25 yaşında bile forum ile uğraşan insanlar var ama bu kadar azimli değiller.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-11-2017 Saat: 00:04)forumstell Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kusuruna niye bakayım, aksine yardımcı oldun.
forumda pubg dışında sadece bir "diğer" bölümü olacak. orada torrent ve warez dosyaları paylaşmayı düşünüyorum.
NFS Payback için beklemedeyim zaten, forumu 2 gün içinde adamda ederiz... PUBG destek forumları az olduğu için tutacağını düşünmüştüm, ondan böyle bir seçim yaptım.. Eğer dediğin gibi oyunun kitlesi düşer ise tabiikide değişim yaparım.

denk gelmişken sitenede üye olacaktım, ancak doğrulama hatalı.
@Edward

Forumda yaşının 16 olduğu bilgisini girmişsin, eğer bu doğruysa şunu söylemekten çekinmem;
Yaşına göre çok olgun birisin, benim tanıdığım 20-25 yaşında bile forum ile uğraşan insanlar var ama bu kadar azimli değiller.

O yaş hem eski bir tarihte eklendi, hem de yaşım değil :) 19 yaşındayım şuan.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Edward peki, ama ciddi söyleyeyim bu güne kadar senin gibi azimli insanı en fazla 2-3 defa görmüşümdür, oda nadiren.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tüm fikir veren arkadaşlara teşekkür ediyorum, siteyi açtık.
Site adresi: PUBGsupport.10TL.NET

Konu Kilitlenebilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kullanıcı isteği doğrultusunda konu kilit
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App