Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atatürk ile ilgili domain satılır ilgilenenler yazsın
domain adı:
Kod:
ataturk.social
Süresi : 1 yıllıktır.
Kayıt yeri:
Kod:
name.com
Yanında hosting hediye edeceğim
Ücreti 15 tldir.
Ödeme yolu : Mobil ödemedir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bundan da mı prim yapıyoz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2017 Saat: 22:04)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bundan da mı prim yapıyoz

Atatürk'ten hiç bir zaman prim yapmadım, yapmam da! Atatürk benim için tek liderdir öyle de kalıcak. Domain satıyorum diye Atatürk'ü sevmediğimi sanmayın.Elimde proje yoğunluğu nedeniyle satıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hayret nasıl ki çekiliş yapmadın
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2017 Saat: 23:12)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hayret nasıl ki çekiliş yapmadın

aynen hayret edilir bazen. ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2017 Saat: 22:04)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bundan da mı prim yapıyoz

Yorum yapmak için yorum yapan şu andavallara sesleniyorum. Kendiniz olun, biraz düşünün sonra yapıcı bir eleştiri yapın.
Adam burada ticaret yapıyor, ister peygamber ile ilgili domain alır ister kişisel adını. Özgürdür. Hayırlı satışlar Metin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2017 Saat: 23:17)abdullahozturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yorum yapmak için yorum yapan şu andavallara sesleniyorum. Kendiniz olun, biraz düşünün sonra yapıcı bir eleştiri yapın.
Adam burada ticaret yapıyor, ister peygamber ile ilgili domain alır ister kişisel adını. Özgürdür. Hayırlı satışlar Metin.

Evet yorum yapmak için yorum yapıyorum. Senin gibi fırsatçıları tetiklemek için. Kendiniz olmak? :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2017 Saat: 23:23)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Evet yorum yapmak için yorum yapıyorum. Senin gibi fırsatçıları tetiklemek için. Kendiniz olmak? :D

tamam ozaman bidaha benim konularıma lütfen yorum yapma yorum yapmak için yapıyorsan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Name.com cc ile domain açanların ortak adresiiii
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2017 Saat: 23:24)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-11-2017 Saat: 23:23)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

tamam ozaman bidaha benim konularıma lütfen yorum yapma yorum yapmak için yapıyorsan.

Bence bu konu da açılmak için açılmış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ticaret konumu batırmak için elinizden geleni yapmayın :D öyle yada böyle satacağım domaini yok cc'dir yok şudur cc olsaydı bugüne kadar sağladığım bütün herkesin domainleri kapanırdı. Bilip bilmeden sallamayın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben konuyu batırmak ya da ciddi bir tartışma başlatmak için yorum atmadım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Prim dedin gerekli açıklamayı yaptım. Uzatmaya devam ettin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkesi işine bakmaya davet ediyorum. CC ya da değil kanıt var mı? Yok. Olsa konu kapanırdı. Demek ki satış devam edebilir. Konuyu uzatmayın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2017 Saat: 23:42)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkesi işine bakmaya davet ediyorum. CC ya da değil kanıt var mı? Yok. Olsa konu kapanırdı. Demek ki satış devam edebilir. Konuyu uzatmayın.

Teşekkür ederim. Yorumunuz için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2017 Saat: 23:42)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkesi işine bakmaya davet ediyorum. CC ya da değil kanıt var mı? Yok. Olsa konu kapanırdı. Demek ki satış devam edebilir. Konuyu uzatmayın.

Domaini sağlayan kişi en büyük kanıt :) Her neyse..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-11-2017 Saat: 00:09)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

büyük laf teşekkürler her yerde anneme söven sonrada yorumlarını silen kişi....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İkili tartışma devam ederse aldığın cezalar uyarı puanıyla sınırlı kalmayacak @leojely . Tartışma olacaksa bile bunun yeri satış konusu değil. Bu mesajım üzerine aksini bildiren bir mesaj atan olursa kalbini kıracağım. Herkes işine baksın rica ediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-11-2017 Saat: 00:12)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-11-2017 Saat: 00:09)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

büyük laf teşekkürler her yerde anneme söven sonrada yorumlarını silen kişi....

Yorumları silen değil ENGELLEYEREK uzaklaşan. Burda millet senin kim olduğunu Allah'a küfür ettiğini bilmiyorlar elbet :) Orda yaptığın atarı burada yapamassın. Kendini fame sanmayı bırakmalısın bi duruma 1 dk da 600 beğeni geliyor panel felanda değil ?? Dolandırmaya devam..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi satışlar kardeşim.
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -