Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
An İtibari İle Hepsiburada'ya Girilmiyor
Şuan blackfriday indirimlerinin gelmesi ile hepsiburadaya girişler kapandı. Kredi kartlarına kuvvet :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dikkatini çekerim kara cuma değil efsane cuma yıllardır yapılması gereken.birilerinin cumayı karalama furyanasına cevap.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-11-2017 Saat: 00:32)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dikkatini çekerim kara cuma değil efsane cuma yıllardır yapılması gereken.birilerinin cumayı karalama furyanasına cevap.

Kara cumaya neden kara cuma dendiğini bilmiyorsunuz galiba. Yoksa amerikalıların islamı karalama çalışması falan değil :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-11-2017 Saat: 00:51)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(24-11-2017 Saat: 00:32)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dikkatini çekerim kara cuma değil efsane cuma yıllardır yapılması gereken.birilerinin cumayı karalama furyanasına cevap.

Kara cumaya neden kara cuma dendiğini bilmiyorsunuz galiba. Yoksa amerikalıların islamı karalama çalışması falan değil :)

Ne anlama geldiğini de açıklasaydın bari...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-11-2017 Saat: 00:51)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Belkide 13. Cuma nedeniyle olabilir :) Altında yatan gerçek bakmak lazım.ona bakarsanız sosyal ağları herkes kullanıyor ama istihbarat örgütleri tarafından destekleniyorlar.Facebook kısa zamanda serveti nasıl büyüdü.araştırın sosyal ağ sitelerinin geliri nerden geldiği tam belli değil.neden kara cuma niye beyaz değil ;) bu cuma gününde neler olmuş :D
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben erişim sağlıyorum 5çift ayakkabı ceket vs. aldım teknolojik cihazlara göz gezdirmedim bile. Uyguna telefon tablet varsa faydalanayım
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geçmişte bi yılda cuma günü Amerika ekonomisi batmış o yüzden Black Friday deniyor diye duymuştum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olayın aslı şu amerika’da bir cuma günü böyle bir indirim olmuş bir mağazada çıkan izdihamda bir çalışan ezilerek ölmüş izdihamda o yüzden böyle birşey yapıyorlar
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping