Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2018 İçin Zinciri Kırma #
Tüm forum ile beraber kitap okuyalım, önümüzdeki 2018 yılında Allah ömür verirse 40 tane kitap bitirelim :) Bakalım yararını görecek miyiz :) @Ainsworth
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üşengeçlikten okumazlar okucam diyip. (Okuyan kişilere bişey demiyorum.)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-11-2017 Saat: 22:52)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Üşengeçlikten okumazlar okucam diyip. (Okuyan kişilere bişey demiyorum.)

Kitap okuma alışkanlığımı yeni yeni kazandım, forumdaki arkadaşlar ile beraber yaparsak bence çok büyük yararını göreceğiz. :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel fikir . Herkes okuduğu kitaplardan küçük kesitler belirtirse diğer kişilere de öneride bulunmuş olur :)
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-11-2017 Saat: 22:57)E=mc² Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel fikir . Herkes okuduğu kitaplardan küçük kesitler belirtirse diğer kişilere de öneride bulunmuş olur :)
Aynen. Okuduğumuz kitaplardan kesitler, ilgi çekici cümleler paragrafları da bu konu altında paylaşalım. İlgi çekici bulanlar okurlar :) Ayrıca kitap önerileri yaparız aramızda.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
http://www.dr.com.tr/Kitap/Dahi-Hukumdar-Sultan-II-Abdulhamid-Han/Mehmet-Aydin/Arastirma-Tarih/Tarih/Osmanli-Tarihi/urunno=0000000633784

Bitirdim bu kitabı parama da değdi.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yaz tatilinde günde 4-6 saat kitap okuyordum. Fakat okul başladığı için benim için 10dk kitap okumak bile işkence gibi. Çook zor muratçım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-11-2017 Saat: 23:27)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yaz tatilinde günde 4-6 saat kitap okuyordum. Fakat okul başladığı için benim için 10dk kitap okumak bile işkence gibi. Çook zor muratçım.

Düzenli çalışma ile her şeyin çözüme kavuştuğunu farkettim. 4'te eve gelsem 7'ye kadar dinlenip 1 saat kitap okuyorum. sonrasında yarım saat mola, 1 saat tekrar sonra kalan 1.30 saat civarı bana kalıyor tasarım vs. yapıyorum.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle bir şey olursa bana kesin haber ver Berat. Şöyle konu açarız herkes o hafta okuduğu kitabı atar mesela çok iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-11-2017 Saat: 23:36)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle bir şey olursa bana kesin haber ver Berat. Şöyle konu açarız herkes o hafta okuduğu kitabı atar mesela çok iyi olur.

Olacak. Forumdakiler uğraşmasa dahi ben yapmayı düşünüyorum :) Hedefimizi beraber koyalım diğer arkadaşlar da katılır güzel bir forum projesi haline gelir :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu tarz birsey olursa cok guzel olur bende desteklerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Umarım uygulayanlar olur. Benim hedefim 150. Her ay okuduğum kitapların listesini düzenli olarak buraya yorum atarım.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aslında kitap okuma gibi 10tl.net üzeri bir sistem yapabilir kodlama ekibi mesela okul zamanlarında çok yapılan bir şeydi düzene koyulursa insanlara yararlı olabilir Kütüphane gibi bişey olabilir internet üzerinden okumak isteyenlere direk kitabın pdfsini yada normal okumak isteyenlere de öneri yapıp kitap önerisi verir sonra da onu okuyunca kütüphaneye bildirebilir. Fikir sundum mesela bunu kodlama ekibi yapabilir. Kitap okumayi isteyen daha doğrusu kitap okumayı düzene sokmak isteyen varsa..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ücretsiz bir biçim kitap dagıtılırsa mesela takas gibi bir sistem olursa güzel olabilir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Silmarillion, Tarihi Değiştiren Olaylar, Tarihi Değiştiren Kişiler, Metro serisi, 11 Doktor 11 Öykü, Beyaz Zambaklar Ülkesinde: Finlandiya kitapları var okuyacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel düşünce ama bakalım okuyan olurmu üşengeçlikten....
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben normalde kitap okuyan biri değilim. Gaza gelip başladım. Merlin serisini okuyorum. Bir yandan da Elon Musk biyografisinin siparişini verdim. Ilham verecek girişimci, geliştirici ve pazarlamacı insanların biyografisini okumaya çalışacağım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben de Satranç'ı bitiricem, sonrasında Monte Cristonun Kontu'nu sipariş ettim sıra onda :) 800 sayfa
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer böyle bir olay olursa güzel olur tabiikide, yani okuma alışkanlığımı şişeci türkçe hocamız sayesinde kazandım.
(şişeci hoca dememizin sebebi; okuma günlerinde kitap getirmeyenlere veya getirip okumayanlara su şişesi atması.)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Monte Cristo'nun Kontu'nu okuyorum, tavsiye ederim.
* 800 sayfa.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping