Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beraber iş yapabileceğim ekip arkadaşları arıyorum (ücretli)
Merhabalar ve Hoşgeldiniz,
Yanımda çalışacak yaptığı iş kadar parasını vereceğim iş arkadaşları arıyorum.. Pekiii neler yapacağız bir göz atalım?
OyNN8D.png
Pekii benim aradığım ekip arkadaşları ne gibi özelliklere sahip olması gerekiyor?
6ybbb0.png
Ne gibi kazanç elde edeceksiniz?
AyNNvB.png
nasıl güvenirim?
3pMM59.png
Sizde bizimle iş yapmak istiyorsanız Başvuru formunu doldurmanız yeterli olucaktır.
rJppkP.png
Başvuru formunu illaki konu altına yazmanıza gerek yok. Özeldende atabilirsiniz tabiiki bilgileriniz bizde kalacaktır %100 olarak sadece başlangıç olarak sizi tanımamız gerekmektedir.
İşlerimizi şuanlık 10tl.net içinde yapabiliriz. 10tl.net dışı proje düşünenler varsada görüşebiliriz ekibimize dahil olabilirler.
Başvurularınızı bekliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne zamandan beri forumdasınız hala konu başlığı kurallarını tam kavrayamamışsınız. Başlıktan ünlem kaldırıldı.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-11-2017 Saat: 14:44)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne zamandan beri forumdasınız hala konu başlığı kurallarını tam kavrayamamışsınız. Başlıktan ünlem kaldırıldı.

Konu başlığı pek önemli mi de sanki? Önemli olan konunun içeri konuyu açtığıma pişman ediyorsunuz bazen cidden mesela r10'da veya başka bir forumdada açabilirdim ama buranın ortamını sevdiğim için gelip burada açıyorum konumu. Birine şikayet konusu açsam neyse diyeceğim eyvallah diyeceğim ama pekte önemi yoktu burada ünlemin kalkmasının veya konmasının. Neyse teşekkürler söyleseydiniz ben kaldırırdım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-11-2017 Saat: 14:45)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-11-2017 Saat: 14:44)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne zamandan beri forumdasınız hala konu başlığı kurallarını tam kavrayamamışsınız. Başlıktan ünlem kaldırıldı.

Konu başlığı pek önemli mi de sanki? Önemli olan konunun içeri konuyu açtığıma pişman ediyorsunuz bazen cidden mesela r10'da veya başka bir forumdada açabilirdim ama buranın ortamını sevdiğim için gelip burada açıyorum konumu. Birine şikayet konusu açsam neyse diyeceğim eyvallah diyeceğim ama pekte önemi yoktu burada ünlemin kalkmasının veya konmasının. Neyse teşekkürler söyleseydiniz ben kaldırırdım.

"Prosedür gereği"
Projende başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu başlığı önemli olmasaydı konu başlığı kuralları koyulmazdı değilmi? Benim görevim yanlış olanları düzeltmek bildiğiniz üzere ki bende görevimi yapıyorum. Size burada konu açın diyen yok istediğiniz yerde konunuzu açabilirsiniz,ancak burada açıyorsanız kurallara uymak zorundasınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-11-2017 Saat: 14:50)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu başlığı önemli olmasaydı konu başlığı kuralları koyulmazdı değilmi? Benim görevim yanlış olanları düzeltmek bildiğiniz üzere ki bende görevimi yapıyorum. Size burada konu açın diyen yok istediğiniz yerde konunuzu açabilirsiniz,ancak burada açıyorsanız kurallara uymak zorundasınız.

Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
PHP bilgimden şüphe etmeyin. Script yazacak düzeye geldim şükür :) Mâkul bir fiyatla anlaşabiliriz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-11-2017 Saat: 14:51)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-11-2017 Saat: 14:50)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu başlığı önemli olmasaydı konu başlığı kuralları koyulmazdı değilmi? Benim görevim yanlış olanları düzeltmek bildiğiniz üzere ki bende görevimi yapıyorum. Size burada konu açın diyen yok istediğiniz yerde konunuzu açabilirsiniz,ancak burada açıyorsanız kurallara uymak zorundasınız.

Teşekkürler.
Anlayışınız için bende teşekkür ederim,güzel projenizde başarılar dilerim hayırlı günler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-11-2017 Saat: 14:56)Focus4 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: PHP bilgimden şüphe etmeyin. Script yazacak düzeye geldim şükür :) Mâkul bir fiyatla anlaşabiliriz
Dostum bilginizi biliyorum takipteyim fakat konuda projeye göre ücret verdiğim hatta belkide ilerde bana bile gerek kalmaz ben size gerekli istediklerinizi sağladıktan sonra sizler kendinizde kazanabilirsiniz reklam vb. Adsense filan ayarlacağım gelen ücretler tamamen size gelicektir hocam. örneğin bir kanıt da atayım:
ByNg4M.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Valla siz bilirsiniz ben bu işlere açığımdır. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-11-2017 Saat: 15:01)Focus4 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Valla siz bilirsiniz ben bu işlere açığımdır. :)

Hocam ben işin müşteri bulup,sizlere yönlendirip ekip çerçevesinde işi yapma taraftarıyım yani bir nevi ara bulucu ve ödeme yapan kişi olarak mesela siz müşteriden yeterli parayı almadınız ben kendi cebimden size para ödemiş olacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben hosting domain ve linux konusunda yardımcı olabilirim
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-11-2017 Saat: 15:08)ErdemGün Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben hosting domain ve linux konusunda yardımcı olabilirim
'Başvuru Form'unu doldurabilirsin dostum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-11-2017 Saat: 15:05)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-11-2017 Saat: 15:01)Focus4 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Valla siz bilirsiniz ben bu işlere açığımdır. :)

Hocam ben işin müşteri bulup,sizlere yönlendirip ekip çerçevesinde işi yapma taraftarıyım yani bir nevi ara bulucu ve ödeme yapan kişi olarak mesela siz müşteriden yeterli parayı almadınız ben kendi cebimden size para ödemiş olacağım.

Hmm anladım tamam sıkıntı yok benim için hatta iyi bile olur. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-11-2017 Saat: 15:08)Focus4 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-11-2017 Saat: 15:05)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Hmm anladım tamam sıkıntı yok benim için hatta iyi bile olur. :)

Başvurabilirsiniz ozaman hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özelden atıyom
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
/** Eğer Başvuru okuduysanız kaldırıyorum bilgileri göstermemek açısından **/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-11-2017 Saat: 15:17)Focus4 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: /** Eğer Başvuru okuduysanız kaldırıyorum bilgileri göstermemek açısından **/

okuyamadım özelden yollayabilirsiniz bana.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping