Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SnowyNight ile ilgili [Şikayet]
Question 
Olaylar şu şekildedir. Velona kullanıcısı benim en yakınıım. Tasarım için yardımcı olmasını ve forumda aktif olmasını istediğim için üye oldu. Bugün internet cafede birlikteyken bir anda banlandık her ikimizde. Adı geçen arkadaş IPleri aynı görünce kendini FBI olayı çözmüş sanıyor ve sorgusuz sualsiz süresiz ban atıyor. 2 gündür geceleri uyumayıp foruma neler katabilirim diye uğraşırken böyle bi şey olması kalp kırıcı. Her yetkili sorgusuz sualsiz ban atma yetkisine mi sahip? Bu yetkiye sahipse diğer yetkililer banlanan kullanıcılar için neden bir sorgu sual yapmıyorlar? Bir yetkili uyarınca da açiyim tamam gibi saçmasapan komik bir cevap vermiş. Dergi olsun forum olsun bu arkadaşın yetkileri alınana kadar görevi bitirilene kadar devam etmiyorum. Kalın sağlıcakla
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İnternet kafeden giriş yaptığınıza dair kanıtınız var mı?
PGM
Teşekkür verenler:
Merhabalar,bunu neden bu kadar uzattınız bilmiyorum ama size şöyle söyleyeyim.Siz uzun zamandır yokken bir sürü multi hesap açıldı ve forum kaç defa rahatsız edildi.Biz de bunlara önlem almak için multi hesapları banlıyoruz.Forumda aktif değilsiniz diyorsunuz siz benim bu forum için ne kadar uğraştımı biliyor musunuz?,sadece forum için değil forumla alakalı her işle uğraşıyorum ben,siz gerçekten benim görevimi yanlış anlamışsınız.Sadece ban atmak değil,adalet ve kullanıcıların rahatını sağlamak benim görevim.Sen adminmisin kardeş?,bütün yetkililerin görevlerini yapmalarını istiyorsun?,onlarda robot değil onlarda bizler gibi insan.Hesap sorulcak bir durumum varsa admin arkadaşlar görevimden beni alabilirler.Bu sizlere düşmez.Üyenin de özgürlük hakkı varsa bu kadar değil.Konuyu adminlerime bırakıyorum.İsteyen görevimi alabilir.Ben bu zamana kadar ne adaletsizlik,ne haksızlık,ne sadece ban atma işi yaptım.Böyle düşünenler varsa onlardan da özür dilerim.Ben burdayım her zaman görevimi,yetkimi ve d10'dan da ayırabilirsiniz.Ban da atabilirsiniz.Biraz olgun davranmayı ve terbiyeni takınmayı dene birdahakine.İki de birde aşşağılama iki de birde küçümse siz kimsiniz acaba?
Hayırlı günler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu hallediyoruz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-11-2017 Saat: 00:19)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnternet kafeden giriş yaptığınıza dair kanıtınız var mı?

Yöneticilere gönderildi kanıt.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping