Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Destek Dergisi Ekibini Arıyor]
Exclamation 
Merhaba arkadaşlar,
Destek dergisini çıkarıyoruz. Bunun için bir ekibe ihtiyacımız var. Dergimizin genel şablonu bir site üzerinden alındığı için tasarım sadece resimler üzerinde olacaktır.

1.Editör (Haftalık gündemdeki eğlenceli olayları dergimize yazar.) Alındı ✔
2.Editör (Türkiyedeki eğlenceli haberleri derler.) Alındı ✔
3.Editör (Çıkış yapan forumları takip eder ve dergi son sayfasında yazı yazar.)
Tasarımcı (Dergi resimleri için fotoğraf tasarlar.) Alındı ✔
Haberci (Forumda meydana gelen önemli olayları takip eder ve dergiye yazar.

Ekibimize katılmak isteyen arkadaşlar için;

Ad&Soyad:
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sınav haftası geçsin dergide bulunmak isterim. Başarılar dilerim başvuru yapanlara.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha önce sadece 1 kere yapabildiğim, ekibin hiç uğraşmamasıyla yarı yolda kaldığım bir projeydi. Ekibinizin üyelerini dikkatli seçin yoksa yarı yolda kalırsınız..
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=86853
Bu ekiple alperenbaltacı ilgileniyordu. Ama o aktif olmadığı için onun yerine bu arkadaş dergi ekibini yönetebilir.
@TaaRRuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-11-2017 Saat: 20:04)Pormis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=86853
Bu ekiple alperenbaltacı ilgileniyordu. Ama o aktif olmadığı için onun yerine bu arkadaş dergi ekibini yönetebilir.
@TaaRRuz

(17-11-2017 Saat: 17:37)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle bir şeyi yapmak için izin istiyorsanız bir sıkıntı yok yapabilirsiniz güzel bir ekip kurarsanız dahada iyi olabilir.
Bu tür işler için bütün adminleri etiketlemeye gerek yok galiba aramızda da halledebiliriz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. İlgilenmeyen kişiler zaten ekipten çıkarılır. Kimse olmasa da tek olarak bu işi sürdüreceğim. Yazılmasını, konulmasını istediğiniz her türlü şey için kapılarımız açık; desteklerinizi bekliyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eski projeleri canlandırmak güzel. Ancak belirli bir süre sonra bırakmamak lazım.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ad&Soyad:Mustafa Eren Tekingündüz
Tercih:Tasarımcı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu görev için forumda uzun süreden beri var olan kişileri seçin,ekip açısından yararı olacaktır.
Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-11-2017 Saat: 22:23)Velona Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ad&Soyad:Mustafa Eren Tekingündüz
Tercih:Tasarımcı

Arkadaşlar tasarımcımız ekibimize katılmıştır. Arkadaşın Adobe Photoshop bilgisi çok iyiydi ve foruma davet ettim. Bu işle de ekstra olarak ilgilenecek. Yöneticiler konuda tasarım kısmına (Alındı) yazarlarsa sevinirim ^^

(17-11-2017 Saat: 22:25)SnowyNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu görev için forumda uzun süreden beri var olan kişileri seçin,ekip açısından yararı olacaktır.
Kolay gelsin.

Evet hocam biliyorum, az önce başvuru yapan arkadaşı tanıdığım için ekibe dahil ettim. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Umarım yarıda bırakmadan devam edersiniz, başarılar :)
*Alındı yazısı eklendi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
- Konu gereksiz yorumlardan arındırıldı kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunun yanında eskiden yapılan Ayın Üyesi seçimleride geri getirilirse güzel olur bence. @ASiPaTRoN :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-11-2017 Saat: 09:22)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunun yanında eskiden yapılan Ayın Üyesi seçimleride geri getirilirse güzel olur bence. @ASiPaTRoN :)
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=94257
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1 Ay Sonra Haberci Olarak Katılabilirim Ekibinize Tabi Ekip Dolmassa ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar ilginiz için teşekkürler. Ekip elemanları devamlı ilgilenen, destek gösteren kişiler olursa çok güzel olur. Ayrıca içerik için illa da ekip elemanı olmanıza gerek yok, dergide bulunmasını istediğiniz yazı, grafik vb. her şeyi bana iletirseniz dergide yer alır. Şuanda dergiyle uğraşmaktayım fakat içerik olarak eksik durumdayız. Ekipte yer almasanız bile içerik gönderebilirsiniz. Teşekkürler^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ad&Soyad: Burak Tayhan
Tercih: 2. Editör
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-11-2017 Saat: 03:14)forumstell Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ad&Soyad: Burak Tayhan
Tercih: 2. Editör

Ekibe hoşgeldin kardeşim. Özel mesajla planlarını ve iletişim adresini yazarsan sevinirim. Yetkililer 2.Editör kısmına alındı yazabilirler. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle güzel bir çalışmaya adım attığınız için 500 sp veriyorum.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping