Kullanıcı İşlemlerini Aç/Kapat

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeniden Dergi?
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 40
Konu Sayısı: 10
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 mesaj içinde 10 teşekkür verildi.
Question 
Merhabalar,

Dergi bölümüne girdiğimde uzun zamandır dergi konusunda bir aktivite olmadığını gördüm. Sevgili yöneticilerim layık görürlerse eğer ben bu işi yapmak istiyorum. Çoğu şeyi kafamda tasarladım. Ayrıca bir dergi kapağı hazırladım bile! Planlarım şu şekilde:

-Önemli, eğlenceli ve bilgi dolu olayların yer aldığı dergi 5 sayfa olarak çıkar.
-Duyurular ilk sayfada bülten olarak yer alır.
-Son sayfasının bir kısmında haftanın en etkili 3 forumunun reklamı yer alır.
-PDF olarak yayınlanır.
-Haftanın belirli günü ve saatinde çıkar.

Planlarım bu yönde. Uygun görüldüğü, yapabileceğim söylendiği anda çalışmalara başlayabilirim. Ve ayrıca görüşlerinizi söylerseniz çok sevinirim ^^

Dergi kapağı:

NONqq5.png
Derginin ilk sayfasını örnek bir konu ve örnek bir tasarımla hazırladım umarım beğenirsiniz;
2EqgNA.png
Ara
Teşekkür verenler:
Alıntı eklerken konu mahvoldu. Düzenleme seçeneği çıkmıyor, ilk gören yetkili arkadaş yardımcı olursa sevinirim.
Ara
Teşekkür verenler:
Arge Ekibi Lideri
Yorum Sayısı: 5,164
Konu Sayısı: 386
Rep Puanı: 215
Teşekkürler: 407
204 mesaj içinde 1301 teşekkür verildi.
(17-11-2017 Saat: 06:44)machinegunkelly Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alıntı eklerken konu mahvoldu. Düzenleme seçeneği çıkmıyor, ilk gören yetkili arkadaş yardımcı olursa sevinirim.
Düzenledim.
Ara
Teşekkür verenler:
*
Genel Şef Yardımcısı
Yorum Sayısı: 4,594
Konu Sayısı: 333
Rep Puanı: 637
Teşekkürler: 59
110 mesaj içinde 551 teşekkür verildi.
Tasarımları çok beğendim ben.
Ara
Teşekkür verenler:
Onursal üye
Yorum Sayısı: 2,148
Konu Sayısı: 384
Rep Puanı: 70
Teşekkürler: 82
140 mesaj içinde 555 teşekkür verildi.
Elinize Sağlık , Beğendim Ama Destek.10tl.net Yazsanız acaba ?
Profilim ve gönderilerim üzerinden erişilen yerlerde eğer Allah'ın razı olmadığı şeyler varsa bunları reddediyorum.
Ara
Teşekkür verenler:
(17-11-2017 Saat: 07:04)Pormis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-11-2017 Saat: 06:44)machinegunkelly Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alıntı eklerken konu mahvoldu. Düzenleme seçeneği çıkmıyor, ilk gören yetkili arkadaş yardımcı olursa sevinirim.
Düzenledim.

çok teşekkür ederim hocam.

(17-11-2017 Saat: 08:24)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tasarımları çok beğendim ben.

yorum için teşekkürler ama tasarım bir site üzerinden yapılıyor genel şablonu düzenledim sadece. 

(17-11-2017 Saat: 10:39)MeTTo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinize Sağlık , Beğendim Ama Destek.10tl.net Yazsanız acaba ?

Ben genel olarak sadece derginin yapısını gösterme amaçlı yaptım. Görev verildiği zaman konuşur bunun için karar verebiliriz. teşekkür ederim ^^
Ara
Teşekkür verenler:
Emektar
İzinli
Yorum Sayısı: 1,079
Konu Sayısı: 188
Rep Puanı: 52
Teşekkürler: 2
2 mesaj içinde 378 teşekkür verildi.
@Focus4 tarafından bu konuyla ilgili bir çalışma yapılmıştı ( http://streetdergi.10tl.net ) . En son yazı 1 ay önce yazılmış , isterseniz Kaanla bir konuşun ilgilenemiyorsa siz devam edebilirsiniz .

- Öneri olarak bir site açarak orada geçişli sayfalarla bir dergi tasarlayabilirsiniz. Fikir güzel başarılar dilerim.
#MyBBOkulu
Ara
Teşekkür verenler:
(17-11-2017 Saat: 16:47)E=mc² Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Focus4 tarafından bu konuyla ilgili bir çalışma yapılmıştı ( http://streetdergi.10tl.net ) . En son yazı 1 ay önce yazılmış , isterseniz Kaanla bir konuşun ilgilenemiyorsa siz devam edebilirsiniz .

- Öneri olarak bir site açarak orada geçişli sayfalarla bir dergi tasarlayabilirsiniz. Fikir güzel başarılar dilerim.

Güzel bir öneri, bunu deneyeceğim. Çalışma yapılmıyorsa ben devam edebilirim bu işe. @Focus4 
Ara
Teşekkür verenler:
İzinli
Yorum Sayısı: 1,181
Konu Sayısı: 186
Rep Puanı: 47
Teşekkürler: 17
14 mesaj içinde 464 teşekkür verildi.
Başka bir isimle olacaksa kodlarını veririm lâkin streetdergi yi bir nedenden ötürü devredemem.
Ara
Teşekkür verenler:
(17-11-2017 Saat: 16:58)Focus4 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başka bir isimle olacaksa kodlarını veririm lâkin streetdergi yi bir nedenden ötürü devredemem.

hocam zaten ben dergiyi görsellerde olduğu gibi çıkarıp E=mc2 hocamın dediği gibi site üzerinden dergi şeklinde paylaşmak istiyorum. Dergi için her şey hazır, site için yardımcı olabilirseniz seviniriz.
Ara
Teşekkür verenler:
İzinli
Yorum Sayısı: 1,181
Konu Sayısı: 186
Rep Puanı: 47
Teşekkürler: 17
14 mesaj içinde 464 teşekkür verildi.
@machinegunkelly Haa kodlayın diyorsunuz sanırsam lâkin ücretli yapıyorum bu iş, ortalama ve mâkul bir ücretle yaparsak neden olmasın? Eğer karar verirseniz ö.m. gönderin.
Ara
Teşekkür verenler:
Yasaklı
Yorum Sayısı: 6,602
Konu Sayısı: 682
Teşekkürler: 29
33 mesaj içinde 1161 teşekkür verildi.
Yazıları bu kadar uzatmak okuyan kişiyi sıkabilir. Dergi dediğimiz şey daha çok görsele dayalı olmalı bence. Sonuçta gazate okumuyoruz.
Ara
Teşekkür verenler:
Emektar
Yorum Sayısı: 2,358
Konu Sayısı: 150
Rep Puanı: 53
Teşekkürler: 6
3 mesaj içinde 874 teşekkür verildi.
(17-11-2017 Saat: 17:20)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazıları bu kadar uzatmak okuyan kişiyi sıkabilir. Dergi dediğimiz şey daha çok görsele dayalı olmalı bence.

Kesinlikle katılıyorum,  yazının çok olması okuyucuyu sıkabilir. Bir yönetici atanıp bu iş ona verilebilir. Tasarım hoş eline sağlık.
Teşekkür verenler:
(17-11-2017 Saat: 17:06)Focus4 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @machinegunkelly Haa kodlayın diyorsunuz sanırsam lâkin ücretli yapıyorum bu iş, ortalama ve mâkul bir ücretle yaparsak neden olmasın? Eğer karar verirseniz ö.m. gönderin.

hocam o işlere girmeyip dergiyi dergi paylaşım sitelerine yükleyip ordan takip etme şansımız var mı yoksa bu yasak mı?

(17-11-2017 Saat: 17:20)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazıları bu kadar uzatmak okuyan kişiyi sıkabilir. Dergi dediğimiz şey daha çok görsele dayalı olmalı bence.

Hocam sadece örneklerdi bunlar. Tabi ki de yazıya dayalı olmayacak genel şablon ve tasarımı belirttim. İçeriği tamamen farklı ve eğlenceli olarak planladım.
Ara
Teşekkür verenler:
Emekli Admin
İzinli
Yorum Sayısı: 9,957
Konu Sayısı: 1,261
Rep Puanı: 397
Teşekkürler: 446
501 mesaj içinde 1909 teşekkür verildi.
Böyle bir şeyi yapmak için izin istiyorsanız bir sıkıntı yok yapabilirsiniz güzel bir ekip kurarsanız dahada iyi olabilir.
Üye > Grafiker Adayı > Grafiker > Uzman Grafiker > Grafiker 2. Seviye > Grafiker 3. Seviye > Emektar > Denetleme Ekibi Müfettiş > Denetleme Ekibi Baş Müfettiş > Denetleme Ekibi Lideri > Genel Şef > Yardımcı Admin > Admin > Emaktar Admin

'You think I kill two kids and a woman? Fuck that! I don't need that shit in my life!"

1500x500.jpeg

Teşekkür verenler:
(17-11-2017 Saat: 17:37)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle bir şeyi yapmak için izin istiyorsanız bir sıkıntı yok yapabilirsiniz güzel bir ekip kurarsanız dahada iyi olabilir.

Tabi ki de ekip işi olmalı. O zaman ben bu iş için başlıyorum. Ekip için bir konu açıp gerekli kişileri toplamaya başlayayım o zaman. Ayrıca bir konuda soru sormam gerekiyor, sadece e-dergilerin yayınlandığı bir sitede paylaşım yaparsak sıkıntı olur mu? https://joom.ag/t62L bu site üzerinden paylaşabilir miyiz? Eğer yasaksa hemen kaldırayım.
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Önerilen Bağlantılar
Tema yapımcısı: Metehan Durmuş
Düzenleyen: #Raptor
Tüm hakları saklıdır. 10TL.Net sistemi için yazılmıştır.

eXpertBoss -