Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeniden Dergi?
Question 
Merhabalar,

Dergi bölümüne girdiğimde uzun zamandır dergi konusunda bir aktivite olmadığını gördüm. Sevgili yöneticilerim layık görürlerse eğer ben bu işi yapmak istiyorum. Çoğu şeyi kafamda tasarladım. Ayrıca bir dergi kapağı hazırladım bile! Planlarım şu şekilde:

-Önemli, eğlenceli ve bilgi dolu olayların yer aldığı dergi 5 sayfa olarak çıkar.
-Duyurular ilk sayfada bülten olarak yer alır.
-Son sayfasının bir kısmında haftanın en etkili 3 forumunun reklamı yer alır.
-PDF olarak yayınlanır.
-Haftanın belirli günü ve saatinde çıkar.

Planlarım bu yönde. Uygun görüldüğü, yapabileceğim söylendiği anda çalışmalara başlayabilirim. Ve ayrıca görüşlerinizi söylerseniz çok sevinirim ^^

Dergi kapağı:

NONqq5.png
Derginin ilk sayfasını örnek bir konu ve örnek bir tasarımla hazırladım umarım beğenirsiniz;
2EqgNA.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı eklerken konu mahvoldu. Düzenleme seçeneği çıkmıyor, ilk gören yetkili arkadaş yardımcı olursa sevinirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-11-2017 Saat: 06:44)machinegunkelly Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alıntı eklerken konu mahvoldu. Düzenleme seçeneği çıkmıyor, ilk gören yetkili arkadaş yardımcı olursa sevinirim.
Düzenledim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tasarımları çok beğendim ben.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize Sağlık , Beğendim Ama Destek.10tl.net Yazsanız acaba ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-11-2017 Saat: 07:04)Pormis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-11-2017 Saat: 06:44)machinegunkelly Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alıntı eklerken konu mahvoldu. Düzenleme seçeneği çıkmıyor, ilk gören yetkili arkadaş yardımcı olursa sevinirim.
Düzenledim.

çok teşekkür ederim hocam.

(17-11-2017 Saat: 08:24)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tasarımları çok beğendim ben.

yorum için teşekkürler ama tasarım bir site üzerinden yapılıyor genel şablonu düzenledim sadece. 

(17-11-2017 Saat: 10:39)MeTTo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinize Sağlık , Beğendim Ama Destek.10tl.net Yazsanız acaba ?

Ben genel olarak sadece derginin yapısını gösterme amaçlı yaptım. Görev verildiği zaman konuşur bunun için karar verebiliriz. teşekkür ederim ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Focus4 tarafından bu konuyla ilgili bir çalışma yapılmıştı ( http://streetdergi.10tl.net ) . En son yazı 1 ay önce yazılmış , isterseniz Kaanla bir konuşun ilgilenemiyorsa siz devam edebilirsiniz .

- Öneri olarak bir site açarak orada geçişli sayfalarla bir dergi tasarlayabilirsiniz. Fikir güzel başarılar dilerim.
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-11-2017 Saat: 16:47)E=mc² Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Focus4 tarafından bu konuyla ilgili bir çalışma yapılmıştı ( http://streetdergi.10tl.net ) . En son yazı 1 ay önce yazılmış , isterseniz Kaanla bir konuşun ilgilenemiyorsa siz devam edebilirsiniz .

- Öneri olarak bir site açarak orada geçişli sayfalarla bir dergi tasarlayabilirsiniz. Fikir güzel başarılar dilerim.

Güzel bir öneri, bunu deneyeceğim. Çalışma yapılmıyorsa ben devam edebilirim bu işe. @Focus4 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başka bir isimle olacaksa kodlarını veririm lâkin streetdergi yi bir nedenden ötürü devredemem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-11-2017 Saat: 16:58)Focus4 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başka bir isimle olacaksa kodlarını veririm lâkin streetdergi yi bir nedenden ötürü devredemem.

hocam zaten ben dergiyi görsellerde olduğu gibi çıkarıp E=mc2 hocamın dediği gibi site üzerinden dergi şeklinde paylaşmak istiyorum. Dergi için her şey hazır, site için yardımcı olabilirseniz seviniriz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@machinegunkelly Haa kodlayın diyorsunuz sanırsam lâkin ücretli yapıyorum bu iş, ortalama ve mâkul bir ücretle yaparsak neden olmasın? Eğer karar verirseniz ö.m. gönderin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazıları bu kadar uzatmak okuyan kişiyi sıkabilir. Dergi dediğimiz şey daha çok görsele dayalı olmalı bence. Sonuçta gazate okumuyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-11-2017 Saat: 17:20)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazıları bu kadar uzatmak okuyan kişiyi sıkabilir. Dergi dediğimiz şey daha çok görsele dayalı olmalı bence.

Kesinlikle katılıyorum,  yazının çok olması okuyucuyu sıkabilir. Bir yönetici atanıp bu iş ona verilebilir. Tasarım hoş eline sağlık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-11-2017 Saat: 17:06)Focus4 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @machinegunkelly Haa kodlayın diyorsunuz sanırsam lâkin ücretli yapıyorum bu iş, ortalama ve mâkul bir ücretle yaparsak neden olmasın? Eğer karar verirseniz ö.m. gönderin.

hocam o işlere girmeyip dergiyi dergi paylaşım sitelerine yükleyip ordan takip etme şansımız var mı yoksa bu yasak mı?

(17-11-2017 Saat: 17:20)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazıları bu kadar uzatmak okuyan kişiyi sıkabilir. Dergi dediğimiz şey daha çok görsele dayalı olmalı bence.

Hocam sadece örneklerdi bunlar. Tabi ki de yazıya dayalı olmayacak genel şablon ve tasarımı belirttim. İçeriği tamamen farklı ve eğlenceli olarak planladım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle bir şeyi yapmak için izin istiyorsanız bir sıkıntı yok yapabilirsiniz güzel bir ekip kurarsanız dahada iyi olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-11-2017 Saat: 17:37)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle bir şeyi yapmak için izin istiyorsanız bir sıkıntı yok yapabilirsiniz güzel bir ekip kurarsanız dahada iyi olabilir.

Tabi ki de ekip işi olmalı. O zaman ben bu iş için başlıyorum. Ekip için bir konu açıp gerekli kişileri toplamaya başlayayım o zaman. Ayrıca bir konuda soru sormam gerekiyor, sadece e-dergilerin yayınlandığı bir sitede paylaşım yaparsak sıkıntı olur mu? https://joom.ag/t62L bu site üzerinden paylaşabilir miyiz? Eğer yasaksa hemen kaldırayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping