Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bill Gates akıllı şehir kuracak!
Dünyanın en zengin insanlarından biri olan Bill Gates kendi akıllı şehrini kurmak için çalışmalara başladı!

1510653628_qkgiknprxk-5tkajylsudw.jpg

Kendi akıllı şehrin kurmak için kolları sıvayan Bill Gates, ilk adım olarak ABD'nin Arizona eyaletinde tabiri caizse kocaman bir arazi satın aldı.
Phoenix kentine bir saat mesafede olan akıllı kent için Bill Gates'in yatırım firmalarından biri şimdiden 80 milyon dolar yani 310 milyon TL yatırım yapmış durumda. Bu firmanın hangi firma olduğuysa henüz açıklanmadı.
1510653647_refcb4ldfkqmoljzdtzwka.jpg
Ofis ve inovasyon merkezlerine ev sahipliği yapması planlanan akıllı kentin okullara ve özel mülklere de ev sahipliği yapması bekleniyor.
Belmont adı verilecek akıllı şehirle ilgili Microsoft kurucusu ve dünyanın en zengin insanlarından Bill Gates'in önümüzdeki günlerde bir açıklama yapması bekleniyor.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Taşınıyoruz :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Millet toparlanın arazide bayrak asmaya gidiyoruz :D
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ErdemGün :p
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oraya tabiiki insan alımı yapmazlar gibi gibi :) Yapay Zeka gelişiyor akıllı şehir de bundan ibaret olucak bir şey istediklerinde normal bir insanın yaptığını daha az daha kısa sürede yapabilen yapay zeka olduktan sonra akıllı şehir en üst düzeylere gelicektir/geleceğine inanıyorum. Desenize küçükken ki kurduğumuz hayalleri bill amca gerçekleştiriyor. Adamı destekliyorum çünkü bir proje yapınca yarıda bırakmıyor. Merakla bekliyorum.Konu için teşekkürler ayrıca.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Anakin Skywalker Robot Şehri Felan Olmasın :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-11-2017 Saat: 00:05)MeTTo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Anakin Skywalker Robot Şehri Felan Olmasın :)

Bizimkiler robota aşık olur sonra :D tutamayız da zaten Adana önde diğer şehirler arkada :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Anakin Skywalker Robatlar Tamamen Tamamlandıktan Sonra - Fatma 005 Diss Ft. Emre 054 :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Muazzam, geleceğe yatırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başlıktan ünlem kaldırıldı

Dikkatli olalım.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mark Zuckerberg evini akıllı hale getirmişti. Sistematik olarak Bill Gates şehir düzenini de öyle düşünüyordur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nasıl olacak acaba merak ettim
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kiyamet yaklasiyor.:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Swanpol Bu Daha Başlangıç :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: