Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netflix hesabı çekilişi by Anakin S.
Merhaba arkadaşlar yeni birşey başlatıyorum, 
her hafta yeni bir çekiliş yapmayı düşünüyorum...
Netflix hesabı vericeğim bu hafta 
Katılım şartları:
-Bu konuya teşekkür vermek.
-Yoruma "Katılıyorum" yazmak.
Çekilişi 1 hafta içinde sonuçlandırmayı planlıyorum eğer bir aksilik olmaz ise eğer inanmayan kişiler olursa hesaptan resim atayım.
resmin boyutu büyük olduğundan code tagları arasına alıyorum.
Kod:
https://i.hizliresim.com/V3zlOB.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam, bu üyelik ücretliydi sanırım?
Netflixte ne tür filmler vardı?
Bu arada;
-Katılıyorum.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlk defa işime yarayacağı için bir çekilişe katılıyorum.

Katılıyorum.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-11-2017 Saat: 17:40)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam, bu üyelik ücretliydi sanırım?
Netflixte ne tür filmler vardı?
Bu arada;
-Katılıyorum.

evet ücretli aylık "39,99 TL" bir fiyat biçmişler. Merak etmeyin ücretsiz deneme sürümünden almayacağım. hatta eğer öyle düşünen olursa kazanıpta diğer ay  ücretini yenileyedebilirim.
Film konusuna gelirsek: Yurt dışındaki filmlerin ve dizilerin çok azı var bu konuda başarısız olmuşlar. VPN kullanıp izlerim diyorsanda olmuyor. VPN ile giriş yaptığında sistem engelliyor vpnyi kapatın gibi uyarı veriyor. Yani çok fazla alternatif yok. Aradığınız Prison Break gibi bazı dizileri bulamazsınız Netflix Türkiyede.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılım şartlarına bir kez daha göz gezdirirseniz güzel olucak...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net ^+2 Çekiliş Sonuçları

Asıl Talihliler: Antares

@Antares kazanmıştır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-11-2017 Saat: 18:09)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tl.net ^+2 Çekiliş Sonuçları

Asıl Talihliler: Antares

@Antares kazanmıştır.

Ooo hayatımda ilk defa kazandım çekiliş, alırım hesabımı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:( üzüldüm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hala atmadı özel mesaj falan :d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-11-2017 Saat: 21:28)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hala atmadı özel mesaj falan :d

Sorun çıktı spotify ve netflixte diğer çekilişlerdeki kazanan kişiye verdim üyeliğini sorabilirsiniz. Ortada komik bir durum yok hata telafi edilir zaten fazlasıyla.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-11-2017 Saat: 21:29)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-11-2017 Saat: 21:28)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hala atmadı özel mesaj falan :d

Sorun çıktı spotify ve netflixte diğer çekilişlerdeki kazanan kişiye verdim üyeliğini sorabilirsiniz. Ortada komik bir durum yok hata telafi edilir zaten fazlasıyla.

Nasıl komik bir durum yok bu kadar adamı buraya topluyorsun sonra sorun çıktı diyorsun, bana da özel mesaj falan da atmıyorsun hani kusura bakma olmadı falan, ayıp yaptığın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-11-2017 Saat: 21:31)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Nasıl komik bir durum yok bu kadar adamı buraya topluyorsun sonra sorun çıktı diyorsun, bana da özel mesaj falan da atmıyorsun hani kusura bakma olmadı falan, ayıp yaptığın
kat kat fazlasını vericeğim diyorum ve ben özür veya kusura bakma deme konusunda huy gibi birşeyim var yapamıyorum. Bu kadar adamı buraya toplamadım katılıp katılmama hakkınız vardı kazandınız. Vericeğim dediysem vereceğim. Ozamana kadar dayanamazsan domain ve hosting sağlayıp üstüne netflix hesabı da vereyim? netflix üyelik alımı yapmadı ödememi kabul etmedi. Bende bekliyorum. ne yapayım netflixe mi söveyim?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-11-2017 Saat: 21:32)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-11-2017 Saat: 21:31)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

kat kat fazlasını vericeğim diyorum ve ben özür veya kusura bakma deme konusunda huy gibi birşeyim var yapamıyorum. Bu kadar adamı buraya toplamadım katılıp katılmama hakkınız vardı kazandınız. Vericeğim dediysem vereceğim. Ozamana kadar dayanamazsan domain ve hosting sağlayıp üstüne netflix hesabı da vereyim? netflix üyelik alımı yapmadı ödememi kabul etmedi. Bende bekliyorum. ne yapayım netflixe mi söveyim?

Bekliyorum celallenmene gerek yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping