Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HAARP Nedir ? Türkiye'de Kullanıldımı ?
Siz ne düşünüyorsunuz ?

Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kesin yaşanmıştır bu. Yahudi ameriganın oyunları.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Saçma bir düşünce ABD oyunları bunları hepsi ileride dünyayı kurtarmak istiyor istiyor kendince işte :)
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
3. Dünya savaşı çıkarsa zaten dünya denen birşey mi kalır orası da şüphe edilir kalırda dünyada insan nesli kalmaz kendi neslimizi kendimiz yok edicez... Daha sonra evrimleşmeler filan falan herşey değişecek çok yakında tvlerde :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-11-2017 Saat: 19:13)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 3. Dünya savaşı çıkarsa zaten dünya denen birşey mi kalır orası da şüphe edilir kalırda dünyada insan nesli kalmaz kendi neslimizi kendimiz yok edicez... Daha sonra evrimleşmeler filan falan herşey değişecek çok yakında tvlerde :D

Sonuç olarak kendi fikrimi söylüyorum Dünya savaş demek. Her döneme baktığınızda devletlerin birbirinden üstün olma çalışmaları ve şuanda savaşın sebeplerine baktığımızda petrol,para ikilisinden başka bir sebep yok. Ekşiden de yola çıkarak şuanda şunu demek yanlış olmaz biriside çıkıp söylemese olmazdı zaten. "orta doğu'da kartlar yeniden dağıtılıyor" tabii her zamanki gibi ülkenin durumu belirsiz.

3. Dünya savaşı'na gelirsem, şuan Amerika gibi Rusya gibi süper ekonomiler böyle bir yanlışa düşmezler bence Amerika'nın en son Irak Savaşı'nda gördük halen oluşan krizle çalkalanıyor ülke, o yüzden ben bir dünya savaşı çıkacağını düşünmüyorum. Onun yerine cahil ve iradesiz paralı askerlerini kullanmaya devam edeceklerdir.

@Anakin Skywalker
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-11-2017 Saat: 20:00)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-11-2017 Saat: 19:13)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 3. Dünya savaşı çıkarsa zaten dünya denen birşey mi kalır orası da şüphe edilir kalırda dünyada insan nesli kalmaz kendi neslimizi kendimiz yok edicez... Daha sonra evrimleşmeler filan falan herşey değişecek çok yakında tvlerde :D

Sonuç olarak kendi fikrimi söylüyorum Dünya savaş demek. Her döneme baktığınızda devletlerin birbirinden üstün olma çalışmaları ve şuanda savaşın sebeplerine baktığımızda petrol,para ikilisinden başka bir sebep yok. Ekşiden de yola çıkarak şuanda şunu demek yanlış olmaz biriside çıkıp söylemese olmazdı zaten. "orta doğu'da kartlar yeniden dağıtılıyor" tabii her zamanki gibi ülkenin durumu belirsiz.

3. Dünya savaşı'na gelirsem, şuan Amerika gibi Rusya gibi süper ekonomiler böyle bir yanlışa düşmezler bence Amerika'nın en son Irak Savaşı'nda gördük halen oluşan krizle çalkalanıyor ülke, o yüzden ben bir dünya savaşı çıkacağını düşünmüyorum. Onun yerine cahil ve iradesiz paralı askerlerini kullanmaya devam edeceklerdir.

@Anakin Skywalker

ben ironi olarak yazmıştım fakat doğru söylemişsiniz ama savaşın eşiğinde gibi gibiyiz ihtimal sevmiyorum gibi laflarınıda niye kullandım bilmiyorum :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Savaşın eşiğinde değiliz aslında şuanda savaşın ortasındayız :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-11-2017 Saat: 20:09)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Savaşın eşiğinde değiliz aslında şuanda savaşın ortasındayız :)

Türkiye'nin alacağı harita (caps'dir aşağılama falan değildir.)

CZWXZWSW0AEWJyJ.jpg:large
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping