Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayın Üyesi Seçimleri Yeniden Başlıyor
Sevgili D10 üyeleri,
Adminlerimiz ile yapılan görüşmeler sonucunda "Ayın Üyesi" seçimlerini devam ettirme kararı almış bulunmaktayız. Bugün(2 Kasım 2017)den itibaren forumumuzda "Ayın Üyesi" seçimleri olacaktır. İçinde bulunduğumuz ay sona erdiğinde "Kasım Ayının Üyesi" duyurulacaktır.

Ayın Üyesi Nedir?
Ayın Üyesi, Destek.10tl.net forum üyeleri arasından seçilerek gerçekleştirilen ödüllü bir teşvik sistemidir. 

Ayın Üyesi Olmak için Ne Yapmak Gerekir?
Her bir üye, forumda ayın üyesi seçimlerini kazanma şansına sahiptir. Ancak bu seçimde iddialı olabilmek için bazı yapılması gerekenler söz konusudur. Seçilecek olan üyede sahip olması beklenilen nitelikler arasında forum kurallarını çok iyi bilmesi ve bunlara riayet etmesi beklenir. Üyenin bu kurallara uymasının yanında diğer üyelere de örnek olması, kurallara uymayanları uyarması, yöneticilere yardımcı olması, zaman zaman yöneticilerin bulunmadığı bir durumda yardım bekleyen ve bilgi gerektiren konularda üyeleri doğru bilgilerle yönlendirerek yardımcı olması beklenir. Bu tür niteliklere sahip olmanın yanında üyenin forumda genel ahlak kurallarına aykırı davranmaması, saygıda kusur etmemesi, forum üzerinde sosyal bir karakter olması gerekmektedir. Türkçeyi doğru ve düzgün kullanması, konu başlıklarında açıklayıcı ve anlaşılır olması, forum ve oyun yararına paylaşımlar yapması, konulara ve bilhassa üyelere pozitif yaklaşması beklenir.

Ayın Üyesi Seçimlerinde Seçilirsem Ne Olacak?
Ayın üyesi olduğunuz duyurulduğundan itibaren öncelikle 1 Aylık "Ayın Üyesi" rütbesine sahip olacaksınız. 1 Ay tamamlandıktan sonra ise;
* İlk kez "Ayın Üyesi" olduğunuzda "1 Günlük Silver Üye"
* Üst üste 2 kez "Ayın Üyesi" olduğunuzda "1 Haftalık Gold Üye" 
ranklarına kavuşacaksınız. Ayrıca yönetimde doğacak bir yönetici açığında, başvurunuz bulunuyorsa; sergilediğiniz örnek davranışların karşılığını alacaksınız.

Seçim Nasıl Yapılacak?
Seçim tarafımızca yapılacak, değerlendirilecektir. (AperioN - ASiPaTRoN - TaaRRuz) Değerlendirilme aşamasından sonra ise net bir karar alındığında siz yani forum halkına duyurulacaktır.

Ayın Üyesi Seçimleri için tüm forum üyelerimize başarılar dileriz.
Destek.10tl.net Yönetimi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayın yetkilisi gibi bir şey olacak mı ?
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-11-2017 Saat: 17:52)Hamid-i Ensar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ayın yetkilisi gibi bir şey olacak mı ?

Şuanda planımızda bulunmamakla beraber ileride düşünülebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biz @ismaililhan ile yapıyorduk zaten. TaaRRuz bu görevi bize vermişti. Yeni temayı kullanmaya başlayınca düzene sokucaktık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-11-2017 Saat: 18:00)MiracLe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biz @ismaililhan ile yapıyorduk zaten. TaaRRuz bu görevi bize vermişti. Yeni temayı kullanmaya başlayınca düzene sokucaktık.
TaaRRuz adminle görüşme sağladığımda böyle bir durumdan haberimiz yoktu. Tekrar görüşülür o, konu dursun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnşallah beni seçersiniz :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-11-2017 Saat: 18:06)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-11-2017 Saat: 18:00)MiracLe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biz @ismaililhan ile yapıyorduk zaten. TaaRRuz bu görevi bize vermişti. Yeni temayı kullanmaya başlayınca düzene sokucaktık.
TaaRRuz adminle görüşme sağladığımda böyle bir durumdan haberimiz yoktu. Tekrar görüşülür o, konu dursun.
Tamamdır. Kanıtta isterseniz buyrun;
(07-10-2017 Saat: 11:02)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-10-2017 Saat: 21:46)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eğer bu fikir uygulanırsa, ayın üyesi seçimini ben yapabilirim. Veya genel şef olan ismaililhan yapabilir.
@admin @TaaRRuz
@ismaililhan

@SmorqAngel birlikte yapabilirsiniz.Sonra bana gönderirsiniz ben eklerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İstenirse yeni temada yapılabilir ayrıca bende çekilebilirim, azda olsa iş yüküm azalır en azından bunun için Ar-Ge ile Denetlemeyi entegre bir şekilde kullanabiliriz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yönetime taşıdım, bir sonuca kavuşturalım bu etkinlikten sorumlu kişi/ler belirlensin ona göre hareket edelim. Tek başıma adayları çıkartıp TaaRRuz admin ile görüşecektim seçim konusunda.
@TaaRRuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence dediğim gibi bu konuda Ar-ge ile Denetlemeyi entegre bir şekilde kullanabiliriz. Ortak adaylar çıkartılır, bir anket yapılır bunlar arasında ister özel mesaj, ister yönetim bölümünde veya bir sosyal medya platformunda anket tamamlanabilir. Ona göre seçilen admine iletilir hatta adminlere bile gerek yok bence yetkililer bu işleri kendileri arasında çözebilirler üstün iş yükü açısından.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu kadar dallandırıp budaklandırmaya gerek yok bana kalırsa. 3-4 kişilik juri oluşturalım bu daha mantıklı. Bir dönem yönetimde anketi uygulamıştım, tutmuyor o. Arge ilerleyen günlerde çalışmalarını arttıracak bu görevi Argenin sırtına yüklemeyelim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şöyle yapalim miracle ve asipatron bu işi ortak yönetsin ismaililhan simdi admin yarisi onun daha farkli isleri var buna egilmesin şimdilik.Sonra belirlenen uyelerin arasindan secimi 2 ye indirin bana bildirin 3 umuz karar verelim.Zaten yetkiyide verecegim icin mecburen bana iletmeniz lazim.Yalniz ben bazen ay sonlarina doğru yoğun olabiliyorum o yuzden karari genelde 26 si ile 30 arasinda vermis olalim.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamamdır hocam. Konuyu yeniden taşıdım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Görmeyenler görsün, sorusu olanlar sorsun diye güncelliyorum konuyu ilk ve son kez.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ay Sonu Geldi De Geçti ..,
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-12-2017 Saat: 12:03)MeTTo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ay Sonu Geldi De Geçti ..,
@ASiPaTRoN Tarafından açıklanacak. Gerekli incelemeler yapılmıştır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yetkililerde ayın üyesi olabiliyormu?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adı üstünde. "Ayın Üyesi" sadece üyeler olabiliyor. Ayın Yetkilisi diye birşeyde belki yaparız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Pormis Ne Zaman ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar, bana sormayın. Açıklama işi @Asipatron 'da.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping